Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga automatizuotai darbo vietai

Programinė įranga automatizuotai darbo vietai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga automatizuotai darbo vietai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programinę įrangą automatizuotai darbo vietai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Daugelis verslininkų savo veikloje susiduria su darbo vietos ir darbuotojų kontrolės problema, teisingu automatinio mechanizmo organizavimu, kai visos užduotys atliekamos pagal reglamentus ir laiku, bet sėkmingas darbas yra tvarkingas, Tikslų pasiekimas. priklauso, todėl jie stengiasi optimizuoti šią sritį įsigydami automatizuotą darbo vietą su programine įranga . Organizuoti nuolatinį personalo veiksmų stebėjimą samdant papildomus specialistus yra ne tik brangiau, bet ir mažiau efektyvu, nes tai negarantuoja gaunamos informacijos tikslumo ir jai reikalingo personalo išplėtimo. papildomų išlaidų. Todėl kompetentingi vadovai mieliau kreipiasi į modernias automatizuotas technologijas, programinės įrangos algoritmus, kurie gali įvairiai priartėti prie informacinio palaikymo ir sunaudoti daug mažiau išteklių. Pirmiausia reikia rasti efektyvią automatizuotą platformą, kuri atliks priskirtas darbo užduotis.

Kad nebūtų atidėtas programinės įrangos pasirinkimas, rekomenduojame atkreipti dėmesį į automatinio atskiros darbo vietos kūrimo galimybę, nes bus atsižvelgta į daugybę niuansų, kurių negalima atspindėti jau paruoštame, dėžutės pagrindu sukurtame procese. sprendimas. Tokia darbo vieta akimirksniu atspindi visus verslo procesų poreikius, o tai reiškia, kad pirmieji jų naudojimo rezultatai bus pastebimi iškart po veiklos pradžios.

Kaip patikima įmonė, siūlome savo plėtrą, nes turime didelę patirtį diegiant programinės įrangos konfigūracijas įvairiose verslo srityse daugelyje pasaulio šalių. USU Software, peržiūrėdama konstrukciją, atlieka bet kokią užduotį, kurią mums nustato klientas, identifikuoja papildomus įmonės poreikius, kad galutinė automatizuotos darbo vietos automatizuotos platformos versija būtų patenkinta visais atžvilgiais. Kiekvienai paskyrai ar darbuotojo vietai sukuriami atskiri programiniai algoritmai, kurie nustatys veiksmų seką, neleisdami netikslumų ar klaidų. Be išimties visi specialistai gali įvaldyti platformą, net ir neturint tam tikros patirties, tam pakanka trumpų mokymų.

USU Software automatizuota darbo vietos programinė įranga sukuria vieną informacinę erdvę su naujais duomenimis apie įmonės darbą, o tai reiškia, kad darbuotojai gali pradėti vykdyti savo užduotis naudodamiesi esamu turiniu. Programinės įrangos funkcijų naudotojai yra tik iš anksto užsiregistravę ir įgiję tam tikras prieigos teises, priklausomai nuo užimamų pareigų; tai reiškia, kad neleistinas oficialios darbo vietos informacijos naudojimas yra draudžiamas. Sukurtas archyvavimo ir atsarginės kopijos mechanizmas, užtikrinantis patikimą elektroninių duomenų bazių apsaugą nuo praradimo dėl įrangos gedimų. Automatizuoti įrankiai atlieka daug įprastų užduočių, todėl žymiai sumažėja darbuotojų darbo krūvis. Pavaldiniai verslo užduotims, finansams, automatinėms ataskaitoms kuriamos pagal nustatymuose pasirinktus parametrus, su galimybe didesniam aiškumui pateikti grafikus, diagramas, lenteles. Taigi programinės įrangos konfigūracija tampa visaverčiu pagalbininku įgyvendinant darbo vietos darbo procesus ir padeda pasiekti tikslą per numatytą laiką.

Mūsų ekspertai stengsis sukurti tokią automatizuotą darbo stoties aplikaciją, kuri atitiks kliento poreikius, funkcionalumu atspindinčią būtinus pramonės niuansus. Nors skaitmeninė duomenų bazė kuriama pagal tam tikrus algoritmus, informacijos perdavimą nesunku organizuoti importuojant dokumentus. Kuriant programinę įrangą, bus galima sukurti efektyvų mechanizmą bendrauti su klientais ir pritraukti jų susidomėjimą darbo vietų paslaugomis.

Kad nereikėtų daug laiko praleisti ieškant reikalingų kontaktų ir dokumentų, patogu kontekstiniame meniu įvesti kelis simbolius. Specialistai savo užduotis turi atlikti atskirose paskyrose, kurių prieiga apsiriboja slaptažodžiais, čia galima atlikti individualius nustatymus.

Nors kelių vartotojų režimas užtikrina didelį apdorojimo greitį, automatinis veikimas gali būti atliekamas neribotame skaičiuje vietų.

Vienu metu pasiekiami visų filialų duomenys užtikrina skyrių sąveikos kokybę, užsakymų įvykdymo greitį. Programėlėje tikrinamas kiekvienas darbuotojas, darbo valandos ir produktyvumo rodikliai, o tai supaprastina atlyginimų skaičiavimą. Automatinių pašto įrankių prieinamumas keliais komunikacijos kanalais padidina klientų bazę ir padeda išlaikyti susidomėjimą organizacija.

Elektroninio kalendoriaus naudojimas padeda planuoti projektus, suskirstyti juos į etapus ir priskirti užduotis konkretiems darbuotojams. Mūsų darbo vietų automatizuotos darbo vietos programa sudarys pagrindą teikti tikslią, naujausią informaciją darbuotojams ir padidinti produktyvumą. USU programinė įranga padeda stebėti finansinius srautus darbo vietose, mokėjimus ir skolas padeda sumažinti išlaidas ir nereikalingas išlaidas.

Programinės įrangos vizualinį dizainą galima keisti pasirenkant iš penkiasdešimties temų pagal kiekvieno darbuotojo nuotaiką. Prisijungimas prie programos apima perėjimo tapatybę, prieigos prie tam tikrų informacijos blokų teisių patvirtinimą, pasirenkamą programinę įrangą. Rekomenduojame prieš perkant licenciją atsisiųsti ir peržiūrėti bandomąją platformos versiją, įvertinti kai kurias programos funkcijas ir vartotojo sąsajas.