Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa klientų duomenų bazei

Programa klientų duomenų bazei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa klientų duomenų bazei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Prisideda prie spartaus verslo plėtros, užmezgant ryšius su klientais per klientų duomenų bazės programą, žurnalus ir automatizuotas operacijas, rodant kiekvieno individualų susidomėjimą. Klientai yra pagrindinis pajamų šaltinis, todėl teikiant paslaugas ir prekes į šį verslą reikia žiūrėti visa atsakomybe ir kompetentingu požiūriu. USU Software, mūsų automatizuota klientų sąrašo tvarkymo programa, užtikrina tikslumą, kontrolę, apskaitą, analizę, automatizuotą valdymą. Priimtina programos kaina be mėnesinių mokesčių turėtų maloniai paveikti jūsų įmonės finansinius išteklius. Net ir mažoje būstinėje kelių vartotojų režimas ir platus modulių asortimentas vis tiek bus jums naudingas. Na, pakalbėkime apie viską iš eilės.

Programa suteikia pilną automatizavimą, išlaikant vieną klientų bazę su visa duomenų baze, saugoma vienoje vietoje ir baigta, suderinta bei naudojama įvairioms operacijoms. Pavyzdžiui, masinės ar asmeninės duomenų bazės platinimas SMS žinutėmis arba elektroninėmis žinutėmis, kad duomenys būtų įvesti į žurnalus ar dokumentus automatinio įvedimo arba importavimo būdu. Skirtingai nei spausdinta versija, elektroninė laikmena nepažeis turinio ir galės būti saugoma tiek, kiek reikės, o norimą failą rasite per kelias minutes, nesižvalgydami po dulkėtus ir šiukšlintus archyvus.

Kontekstinė paieškos sistema ne tik naudinga, bet ir optimizuoja darbuotojų darbo laiką. Be to, skaitmeninės medžiagos ir klientų duomenų valdymas suteikia reikiamus duomenis bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos, nes yra mobilioji versija su nuotoline prieiga prie programos. Klientų bazės automatizavimas, paraiškų būsenos ir vykdymo stebėjimas, mokėjimo būdai ir debetai, nuolaidos ir premijos, registruotos nuolaidų kortelės ir kt. Tai leidžia stebėti jo būseną. Priimti mokėjimus paprasta ir patogu kiekvienam klientui, nes nebereikia gaišti laiko laukiant eilėse, atsiskaitymo negrynaisiais pinigais sistema veikia mokėjimo terminaluose, mokėjimo kortelėse ir internetinėse piniginėse. Mokėjimo priėmimas gali būti atliekamas bet kuria valiuta, automatiškai konvertuojant norimą valiutą.

Statistinės ir analitinės ataskaitos generuojamos automatiškai, leidžiančios sekti klientų apskaitos augimą ir nuosmukį, analizuoti konkrečios paslaugos paklausą, skaičiuoti pajamas ir išlaidas, prognozuoti būsimus įvykius, sudaryti darbų planus ir grafikus. Vienoje duomenų bazėje klientų apskaitos programa gali integruotis su įvairiais įrenginiais ir programomis, kad būtų galima automatizuoti ir optimizuoti įmonės verslo išteklius. Taigi galima greitai atlikti sandėlio apskaitą su dokumentacijos sukūrimu ir pildymu, taip pat inventorizacija, taip pat apskaita, pilnas apmokėjimo ir darbo užmokesčio apskaičiavimas. Mokymo programa paprastai suprantama dėl jos paprastumo ir patogumo ir nereikalauja daugiafunkcinės vartotojo sąsajos. Tai tik maža dalis visų privalumų, kuriuos mūsų USU programinė įranga teikia klientų katalogo priežiūrai. Įdiekite bandomąją programos versiją, kad susipažintumėte su visomis galimybėmis ir niekada nebegrįšite į seną gyvenimą su pasenusiais verslo valdymo procesais, gerindami savo įmonę, didindami savo statusą ir pajamas, būdami sėkmingi tarp konkurentų.

Automatizavimas su programa, skirta valdyti ir prižiūrėti klientų duomenų bazę, leidžia sukurti bet kokią elektroninę formą.

Dėl gerai suprantamos sistemos ir patogios vartotojo sąsajos, kurią galima pritaikyti kiekvienam vartotojui asmeniniu režimu, net vartotojas galės pasiekti programą nuo pat pirmos minutės. Visų duomenų bazių, reikalingų kiekvienam klientui ar tiekėjui veikti nuo pat pradžių, išvestis. Duomenų duomenų bazių atnaujinimo reguliarumas prisideda prie tikslių skaičiavimų ir operacijų. Kontekstinė paieškos sistema pirmiausiai skirta darbuotojo darbo laiko patogumui ir optimizavimui. Programa siūlo darbuotojams daugybę užduočių ir apima kelių vartotojų režimą su vienkartiniu neriboto skaičiaus darbuotojų prisijungimu asmeniniu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Telefonas leidžia lengvai peržiūrėti visas duomenų bazes ieškant klientų. Mokėjimus galima priimti grynaisiais ir negrynaisiais, naudojant bet kurią pasaulio valiutą. Duomenų apsauga dirbant su tais pačiais dokumentais iš karto.

Automatinis visų programoje atliktų operacijų įrašymas. Duomenys, skirti išlaikyti vieningą duomenų bazę su prieiga tik tam tikram prieigos lygiui. Nuolatinė klientų darbo kokybės bazės kontrolė ir priežiūra. Nuotolinis visų duomenų ir veikimo valdymas jungiantis prie mobiliosios aplikacijos. Darbo laiko kontrolė atliekama automatiškai. Moduliai gali būti tobulinami jūsų įmonei. Programą galima prijungti prie papildomų programų. Galite konsoliduoti filialus ir šakas. Planavimo priemonėje gali būti įvairių suplanuotų operacijų ir koreguoti atlikto darbo būseną. Sandėlio duomenų bazių valdymas su prieigos teisėmis atlikti automatizuotą inventorizaciją. Dokumentų ir klientų ataskaitų rengimas. Tai ir dar daugiau yra USU programinėje įrangoje! Išbandykite nemokamą programos versiją dabar atsisiųsdami ją iš mūsų oficialios svetainės!