Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa klientų apskaitai

Programa klientų apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa klientų apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite klientų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Klientų susidomėjimas siūlomomis paslaugomis ar produktais, kokybiškos paslaugos gavimas ir papildomi priedai tampa pagrindiniais parametrais, leidžiančiais gauti tikėtiną pelną, todėl verta daug dėmesio skirti darbui su klientų baze ir apskaitos programa klientams, sukurti vieningą mechanizmą jai palaikyti.Tai padeda. Neturint vieno duomenų katalogo ir vadovams daužant rangovų sąrašus, susidaro chaosas, nes prarandama per daug informacijos, o tai reiškia, kad dingsta galimybė gauti pajamų ir suplanuoti pardavimų apimtis. Kompetentinga apskaita iš pradžių prisiima vienos duomenų bazės klientams sukūrimą, apsaugos kontrolę, savalaikį aktualios informacijos įvedimą, būtent tokia tvarka galima pasitikėti rezultatais, išsikelti naujus tikslus. Specializuotoms apskaitos programoms žmogui lengviau valdyti informacijos srautus, kurių plečiantis įmonei vis daugėja, kadangi elektroniniuose algoritmuose žmogiškasis faktorius pasireiškia nerūpestingumu, aplaidumu. tarnybinės pareigos.

Mūsų įmonė USU Software jau daugelį metų kuria programas įvairioms veiklos sritims ir per šį laiką pavyko padėti šimtams organizacijų, susisteminti jų veiklos procesus. Kuriant apskaitos automatizavimo projektą, naudojama lanksti USU Software sąsaja, su kuria galima konfigūruoti įrankius priklausomai nuo faktinių kliento poreikių ir užduočių. Atskiras programos kūrimo formatas padidina efektyvumą ir leidžia labai greitai prie jos priprasti. Jei reikia sukurti racionalų klientų duomenų įvedimo ir saugojimo mechanizmą, bendra duomenų bazė bus konfigūruojama atsižvelgiant į taikomosios pramonės niuansus ir vartotojų poreikius. Diegiame programą, be parametrų, algoritmų koregavimo, personalo apmokymo Jums tereikia prieiti prie elektroninių prietaisų ir rasti porą valandų darbui. Platformos universalumas leidžia ne tik dirbti su informacija, bet ir automatizuoti pavaldinių darbo procesų kontrolę, resursų valdymą, didelio kiekio skaičiavimų palaikymą bei vidinį dokumentų srautą.

USU Software klientų apskaitai programa suteikia vartotojo prieigos teisių diferencijavimą, kuris priklauso nuo pareigų, pareigų ir gali būti lengvai koreguojamas administratoriaus. Visuose filialuose ir padaliniuose naudojama bendra klientų bazė, kuri garantuoja duomenų aktualumą versle, o atlikti pakeitimai išsaugomi konkretaus vartotojo prisijungimu, todėl įrašų autorius yra lengvai randamas. Joks pašalinis asmuo negali naudotis programa, nes norėdami patekti į programą turite įvesti savo vartotojo vardą, slaptažodį ir kiekvieną kartą patvirtinti savo vaidmenį. Kuriant elektronines korteles klientams, galima prisegti lydinčius dokumentus, skenuotas kopijas, paveikslėlius, sukurti vientisą archyvą ir kurti bendravimo istoriją. Norint nedelsiant informuoti klientus apie artėjančias akcijas, renginius, patogu naudoti masinį paštą ir sveikinti asmenines datas siunčiant el. laišką, SMS ar naudojant populiarias momentines žinutes. Ateityje, jei reikės išplėsti programos funkcionalumą, tiesiog susisiekite su mūsų ekspertais su prašymu atnaujinti. Mūsų programinė įranga yra sukurta pagal užsakovo poreikius, preliminariai išanalizavus pastato karkasų savybes ir niuansus organizacijoje. Apdorojamos informacijos apimties sistema neriboja, o tai leidžia net didelėms įmonėms sėkmingai pasinaudoti automatizavimo privalumais. Apgalvota modulių struktūra, profesinės terminijos išskyrimas padės labai lengvai ir greitai įsisavinti programą. Kad būtų lengviau, paspartinkite žmonių ar dokumentų paiešką, naudokite kontekstinį meniu ir gaukite kelių simbolių rezultatą. Buhalterinės apskaitos elektroninis tvarkytojas supaprastins užduočių paskirstymą, darbuotojų darbo krūvio paskirstymą, terminų kontrolę. Priklausomai nuo pareigų ir įgaliojimų, informacijos prieigos sritį, funkcijas nustato ir plečia vadovybė. Ši automatizavimo programinė įranga palaiko kelių vartotojų režimą, nėra duomenų išsaugojimo konflikto, išlaikomas didelis apdorojimo greitis. Vadovas bet kada gali patikrinti, kokiame etape yra planas ar užduotis, atlikti koregavimus ar duoti naujus nurodymus. Platformos sąsają vaizduoja daug langų, perjungimas tarp jų atliekamas naudojant sparčiuosius klavišus.

Automatinis užsakymo vertės apskaičiavimas atliekamas pagal pritaikytas formules, atsižvelgiant į individualias nuolaidas, kliento premijas. Turint galimybę akimirksniu informuoti įvairiais pašto kanalais, padidės pardavimų lygis ir susidomėjimas vykstančiomis akcijomis. Norint perduoti didelius informacijos kiekius, patogu naudoti importą išlaikant vidinį dokumentų išdėstymą ir struktūrą. Šią apskaitos programą galite naudoti ne tik vietiniame tinkle, organizacijos viduje, bet ir iš bet kurios pasaulio vietos internetu. Siekiant išvengti vartotojo abonemento sugadinimo ar informacijos vagystės, ilgalaikio neveiklumo atveju padeda automatinis užrakinimo mechanizmas. Profesionalūs kūrėjai turėtų sugebėti paaiškinti modulių paskirtį, funkcijų pranašumus ir užtikrinti patogų perėjimą prie naujo formato vos per kelias valandas.