Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa kontaktams su klientais

Programa kontaktams su klientais • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa kontaktams su klientais
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą klientų kontaktams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Ryšių su klientais programa, kurioje galite išsaugoti kontaktus, pageidavimus, skonį, skiriamuosius bruožus ir kt. Tai speciali kompiuterinė programa, leidžianti įvesti visą informaciją apie ją. Kontaktai yra svarbi įrašo dalis ir leidžia greitai bendrauti su konkurentu. Svarbu atkreipti dėmesį, kad numeriai, el. pašto adresai ir kita kontaktų informacija išversta teisingai. Kontaktų išsaugojimas specialioje programoje leidžia sumažinti užpildymo klaidas, taigi ir duomenų praradimą. Paprastai šios programos turi pažangias funkcijas, be kontaktų išsaugojimo, jos gali stebėti kitas darbo eigas. Tokia programa yra USU Software kompanijos produktas. Ideali programa optimizuojant bet kurio verslo veiklą ir didinant jos efektyvumą. Programa turi daug naudingų funkcijų. Tai apima galimybę išsaugoti bendravimo su klientais istoriją; personalo valdymo įgyvendinimas: užduočių paskirstymas, atsakomybės paskirstymas ir vadovų darbo stebėjimas; galimybė mokytis įvairiuose procesuose; finansinė apskaita, duomenų saugojimas, skaičiavimai; palaikyti susirašinėjimą su galimybe siųsti specialius pasiūlymus, naujienas el. paštu, SMS, telegramas, momentines žinutes, balso žinutes ir kitas funkcijas. USU Software dėka galėsite dirbti su sąskaitomis ir valdyti visą įmonės finansinę veiklą. Šis pranašumas leidžia kontroliuoti finansinę klientų sąveikos pusę. Darbo sistemoje privalumai: nuorodų registracija, pilnas klientų bazės palaikymas; įmonės veiklos procesų valdymas; vertingos informacijos rinkimas ir derinimas, leidžiantis geriau analizuoti verslo procesus organizacijoje.

Vadovai naudoja programėles savo klientų bazei valdyti, kad greitai ir tinkamai analizuotų konkurentų elgesio pokyčius ir įvertintų tolesnio bendradarbiavimo su jais galimybes. Šis metodas leidžia išlaikyti organizuotus klientus ir paskatinti juos pirkti daugiau; Mūsų programa turi galimybę išsaugoti bendravimo istoriją: laiškus, skambučius, susitikimus; užduočių apibrėžimas; išrašyti sąskaitas faktūras, kurti dokumentus ir sutartis tiesiai iš kliento kortelės; pašto adresų kontaktų sąrašų kūrimas. Klientų kontaktų valdymo programos dėka galite lengvai paskambinti kolegoms ar klientams vienu paspaudimu. Ši programa pasižymi paprastumu, funkcionalumu, intuityvia vartotojo sąsaja ir modernia apskaitos technika. Programa gali įrašyti veiksmus, koordinuoti, planuoti ir analizuoti darbo eigas. Naudodami programų automatizavimą žymiai sutaupysite resursų, optimizuosite veiklą, parodysite problemines sritis apskaitoje, analizuosite atliktus darbus ir darbuotojų veiklą bei analizuosite kitas darbo sritis. Programa turi standartizuotas formas, su kuriomis galima kurti įvairius kvitus, pardavimo dokumentus, sutartis, pardavimo sąrašus ir kitus dokumentus. Programa aprūpinta informacinėmis priemonėmis, padedančiomis vartotojams padėti. Informacinis palaikymas gali būti teikiamas SMS žinutėmis, elektroniniu paštu ir momentinių pranešimų programomis. Sistema gali būti integruota su internetu, kitais įrenginiais, vaizdo kameromis, mokėjimo terminalais ir kitomis programomis. Mūsų svetainėje galite visiškai nemokamai atsisiųsti bandomąją bendravimo su klientais programos versiją. USU Software yra moderni programa, kuri kiekvienam klientui kreipiasi individualiai.

USU programinė įranga yra visiškai pritaikyta atlikti bet kokią manipuliaciją, susijusią su klientų bazės aptarnavimu ir palaikymu, taip pat su subjektų klientų ryšių taisymu. Galite įvesti informaciją į programą neribodami jos apimties. Programa leidžia išlaikyti ir palaikyti darbo su kiekvienu klientu grafiką. Duomenys gali būti įvesti trumpą laiką per duomenų importą; Programa taip pat aprūpinta informacijos perdavimu. USU programinė įranga suteikia greičiausią prieigą prie duomenų iš visų analogų. Galite programiškai apsaugoti, sujungti ir filtruoti duomenų bazę pagal įvairius rodiklius. Programa gali būti integruota su įvairiomis paslaugomis, kad būtų galima siųsti korespondenciją ir skambučius klientams tiesiai iš programos. Visi veiksmai įrašomi ir ateityje gali būti išsaugoti telefono skambučiams ir pan. Jis gali būti naudojamas kaip.

Galite sekti ir analizuoti klientų pasiskirstymą per programos pardavimo piltuvą. USU programinė įranga atnaujinama laiku, kai atsiranda naujų jungčių ir kitos veiklos. USU programinė įranga gerai veikia su įvairiais trečiųjų šalių šaltiniais, o jos pasiekiamumas netgi gali paliesti socialinę žiniasklaidą. Programoje galite užsiimti analitine veikla. Programos pagalba galite tvarkyti ir valdyti klientų įrašus. Galima sukurti šabloną dokumentams ir laiškams. Galimas nemokamas bandomasis laikotarpis. Duomenys gali būti pateikiami lentelių, diagramų, grafikų pavidalu, pritaikytų įvairiems filtrams. Programa pasižymi funkcijų paprastumu ir sąsajos talpa. Programoje galite sukurti verslo partnerių duomenų bazę visoms savo verslo šakoms. Sistemoje galite vesti atsargų įrašus. Automatinė programa yra prieinama atsižvelgiant į jų poreikius įvairiose srityse. Yra įvairių prieigos prie paskyros teisių. Programa gali suteikti nuotolinės prieigos valdymą. USU programinė įranga reiškia kokybę, patikimumą ir greitį! Atsisiųskite demonstracinę programos versiją šiandien, kad pamatytumėte, kaip ji efektyvi!