Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa bazei

Programa bazei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa bazei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą bazei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Bet kurios įmonės klientas tampa pagrindiniu pelno šaltiniu, o didelės konkurencijos sąlygomis juos išlaikyti tampa vis sunkiau, todėl verslininkai stengiasi naudoti maksimalų metodą ir grafiką tarp jų. Klientų bazės sukūrimas ir palaikymas yra viena iš svarbiausių verslo savininkų užduočių, nes nuo to, kaip bus kuriamas šis procesas, priklauso tolesnis darbas ir pelnas. Paprastai vadovai veda atskirus sąrašus, kuriuose atsispindi jų atsilikę klientų bazės, tačiau atleidimo ar atostogų atveju šis sąrašas arba prarandamas, arba nenaudojamas paslaugoms ir prekėms reklamuoti.

Į sėkmę orientuotos organizacijos negali apsieiti be vienos formos, kurioje būtų atspindėti visi kontaktai ir kurios saugumas priklauso pagrindiniam tikslui, nes kartais partneriai ar darbuotojai informaciją gali nutekėti konkurentams. Programinės įrangos algoritmai tokią užduotį gali atlikti daug efektyviau, nei bandydami patys tvarkyti sąrašus ar patikėti juos ekspertams. Programos neturi žmogiškųjų savybių, todėl jos tikrai nepamiršta įvesti informacijos, jos nepraranda ir neperkelia į trečiųjų šalių išteklius. Sprendžiant iš įmonių, kurios jau naudoja specialias programas vidiniams katalogams prižiūrėti, apžvalgas, šių procesų kokybė gerokai pranoko preliminarius lūkesčius. Daugumoje į duomenų bazę orientuotų programų apžvalgų pažymima, kad pagerėjo duomenų pateikimo ir atvaizdavimo klientų duomenų bazėje kokybė bei saugumas, užtikrinamas naudojant apsauginius mechanizmus. Kokią programą pasirinkti jums priklauso nuo reikalavimų ir papildomų užklausų funkcionalumui ir įrankiams, įmonės veiklos specifikos. Viena vertus, džiugina didelė programų įvairovė, kita vertus, sunku rasti optimalų automatizavimo sprendimą. Kai kuriuos žmones traukia blizgūs skelbimai ir jie pasirenka vieną iš pirmųjų platformų, atsirandančių paieškos sistemos puslapyje. Protingesni vadovai mieliau atlieka analizę, lygina skirtingus parametrus ir mokosi iš tikrų vartotojų. Rekomenduojame sutaupyti ir taip brangų verslo laiką ir nedelsiant susipažinti su unikalios mūsų įmonės plėtros privalumais.

„USU Software“ programos konfigūracija yra aukštos kvalifikacijos specialistų komandos, suprantančios verslininkų poreikius, darbo rezultatas, todėl viename projekte stengtasi sujungti paprastą sąsają ir funkcionalumą. Programa tinka įvairių duomenų bazių, tarp jų ir klientų, priežiūrai, prisitaikant prie bet kokios struktūros ir neribojant saugomos informacijos kiekio. Programai nėra svarbu, kokia veiklos sritis veda į automatizavimą, jos mastas ir vieta. Organizacija gali būti ir kitame pasaulio gale, bet galime sukurti unikalų sprendimą ir jį įgyvendinti nuotoliniu būdu. Su programa problemų nekils nuo pat pradžių, jos įsisavinimas užtruks labai mažai laiko, net ir tiems, kurie anksčiau su tokiomis programomis nesusidūrė. Darbuotojams esame numatę trumpą kursą, pakaks suprasti, kaip pasidaryti meniu, kuriam reikalingas kiekvienas modulis. Po to seka kelių dienų praktika ir pripratimas prie naujo formato, kurio naudojant panašias platformas yra nepalyginamai mažiau. Elektroninės duomenų bazės tvarkymas naudojant USU programinės įrangos įrankius bus ne tik patogus, bet ir efektyvus, nes bendrų žinių srityje išvengiama informacijos dubliavimo, o vietą galima rasti per kelias sekundes. Katalogų struktūros nustatymai atliekami pačioje pradžioje, praėjus diegimo fazei, tačiau laikui bėgant vartotojai gali juos pakeisti. Į bazę orientuotos programos dėka sąveika su klientų baze bus daug greitesnė, nes lygiagrečiai konsultacijos procesui bus galima rasti sąveikos istoriją ir dokumentaciją. Tuo pačiu elektroninėse klientų kortelėse bus ne tik standartinė informacija, bet ir pridedami dokumentai, sutartys, sąskaitos faktūros, o prireikus – paveikslėliai. Administratoriams reikia kelių paspaudimų, kad atidarytų archyvą ir rastų geriausią pasiūlymą konkrečiam klientui. Net pasikeitus personalui, naujokai turėtų sugebėti greitai atlikti darbus ir tęsti jau pradėtus projektus.

Sistema užtikrina paslaugos duomenų saugumą ir neleidžia jais naudotis nepageidaujamiems asmenims. Kiekvienam vartotojui sukuriama atskira zona savo darbo pareigoms atlikti, matomumo zonoje ribojama informacija ir galimybės. Specialistai vykdo vadybininkų užsakymus, tačiau tuo pačiu naudoja tik leistiną informacijos rinkinį. Į programą galima patekti tik lange įvedus prisijungimo vardą ir slaptažodį, tai riboja žmonių, kurie naudojasi įmonės duomenų baze, ratas. Sprendžiant iš mūsų klientų atsiliepimų, toks požiūris leido kiekvienam darbuotojui sisteminti savo darbo kontrolę, nuotoliniu būdu reguliuoti veiksmus ir užduotis. Atitinkamoje svetainės skiltyje galite sužinoti apie mūsų klientų atsiliepimus, taip pat bus naudinga suprasti automatizavimo efektyvumą ir kokių rezultatų sulauksite artimiausiu metu įsigiję programos licencijas. Nuotolinis personalo veiklos stebėjimo formatas vykdomas dėl galimybės audituoti ir fiksuoti kiekvieną veiksmą, kuris vėliau atsispindi specialioje formoje. Integruotas bazinio paruošimo modulis padeda įvertinti vadovų, padalinių ar filialų veiklą bei analizuoti įvairius kitus rodiklius, pasirenkant parametrus, laiką ir rodymo formą ekrane. Bazinės ataskaitos atitinka visus reikalavimus ir jas kuriant naudojama tik aktuali informacija, kuri leidžia remtis gautais baziniais dokumentais. Konfigūracijos valdymas taip pat suaktyvins visą organizacijos dokumentų srautą, supaprastins darbą sujungdamas visas formas į vieną standartą ir užtikrins tikslumą įvairių institucijų atliekamų auditų metu.

Darbas su klientais taps daug lengvesnis naudojantis USU Software kuriama elektronine duomenų baze, o individualus požiūris į kiekvieną klientą padidins pasitikėjimą ir praplės jo sąrašą. Norėdami išvengti duomenų praradimo kompiuterinėje įrangoje nenumatytomis aplinkybėmis, visada po ranka turėsite pagrindinę atsarginę kopiją, automatiškai sukurtą sukonfigūruotu dažnumu. Galite dirbti vienoje konfigūracijoje ne tik būdami biure, bet ir naudodami nuotolinį formatą; tai labai patogu mobiliesiems darbuotojams ir tiems, kurie dažnai keliauja. Android platformoje galima sukurti mobiliąją bazinės programos versiją planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams. Taip pat galite praplėsti programos galimybes, atsižvelgdami į konkrečius įmonės poreikius ir turimą biudžetą, mūsų ekspertai gali padėti išsirinkti tinkamiausią funkcinį turinį. Daugybė „USU Software“ duomenų bazės programos apžvalgų liudija apie projekto kokybę ir aukštą efektyvumą, todėl rekomenduojame su jomis susipažinti to paties pavadinimo svetainės skiltyje.

Programos konfigūracijos sąsaja buvo sukurta atsižvelgiant į vartotojus, o visi vidiniai įrankiai sukomponuoti taip, kad juos būtų patogu naudoti. Norint pradėti aktyviai naudotis daugybe funkcijų, užtenka išklausyti trumpą kūrėjų mokymo kursą, tai užtruks apie dvi valandas. Meniu susideda tik iš trijų modulių ir jame nėra nereikalingos profesinės terminijos, kad darbas su programa būtų kuo patogesnis visiems darbuotojams. Po įgyvendinimo etapo sukonfigūruojamos skaičiavimų formulės, pagrindiniai proceso algoritmai ir sukuriami dokumentų šablonai, tačiau kai kurie vartotojai galės savarankiškai atlikti pakeitimus šioje dalyje. Norint efektyviai bendrauti su klientais, programa siūlo galimybę siųsti masinius, individualius pranešimus su galimybe pasirinkti iš gavėjų duomenų bazės. Siuntimas gali būti vykdomas ne tik standartiniu el. paštu, bet ir SMS žinutėmis, momentiniais pasiuntiniais ar balso skambučiais, integruojantis su telefono ir kitomis sistemomis. Siekiant apriboti prieigą prie informacijos pašaliniams asmenims, į programą galima patekti tik atidarius USU programinės įrangos vykdomąjį klavišą, pasirodžiusiame pagrindiniame lange pasirinkus vaidmenį, įvedus slaptažodį ir prisijungus. Jei darbuotojas ilgesnį laiką nėra prie darbo kompiuterio, jo paskyra automatiškai blokuojama, kad kitas asmuo negalėtų naudotis informacija. Norėdami greitai užpildyti elektroninius katalogus informacija apie įmonę, galite naudoti importo parinktį, išsaugodami tvarką ir turinį.

Programa užtikrina skaidrią verslo bazių savininkų ir vadovybės kontrolę, nes užduočių vykdymo eigą ir nustatytų planų įgyvendinimą galite patikrinti neišeidami iš biuro. Pagrindinė programa palaiko kelių vartotojų režimą, kai tuo pačiu metu dirbant personalui nekils konfliktų išsaugant dokumentus ir prarandant operacijų greitį. Atskiras modulis ataskaitoms ruošti ir analitinės pagalbos gavimui, siekiant nustatyti perspektyvias kryptis ir atsikratyti neproduktyvių išlaidų. Be to, galima užsisakyti integracijas su įmonės svetaine, telefonu ir vaizdo kameromis – tokiu atveju informacija patenka tiesiai į platformą ir apdorojama automatiškai.

Pagrindinėms įmonėms, esančioms kitoje šalyje, rekomenduojame naudoti tarptautinę programos versiją, kuri apima meniu vertimą ir kitų standartų nustatymo šablonus. Atsiliepimai apie automatizavimo projektą leidžia suprasti, ko galiausiai galima tikėtis prieš įsigyjant licenciją, todėl nerekomenduojame apleisti šio įrankio sistemai įvertinti. Kiekviename bendradarbiavimo su mumis etape, net ir prasidėjus konfigūravimo procesui, galite tikėtis profesionalios ekspertų pagalbos.