Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa el. pašto adresams

Programa el. pašto adresams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa el. pašto adresams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą el. pašto adresams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Verslo veikla yra tiesiogiai susijusi su bendravimu su klientais, naudojant skirtingus komunikacijos kanalus, didžiausia paklausa yra elektroniniu paštu, programa, skirta laiškų siuntimui rankiniu būdu ir elektroninio pašto adresais. Asmeninės elektroninio pašto dėžutės buvimas kompiuterių ir interneto srityje yra būdingas ne tik organizacijoms, bet ir asmenims, todėl paštas yra toks populiarus aktualios informacijos perdavimo būdas. Tačiau kuo didesnė klientų bazė, tuo sunkiau informuoti, nes pašto serveriai dažnai turi ribotą funkcionalumą ir neleidžia sekti gavimo. Taip pat organizacijoms dažnai reikia suskirstyti laiškų gavėjus į skirtingas kategorijas, todėl kartais svarbu tik informuoti partnerius apie įvykį arba veiksmas yra susijęs su konkrečiu amžiumi ar net sritimi. Šiuo atveju labai sunku išsiversti be specialios programos, o užduočių perdavimas iš išorės yra nuostolingas. Profesionali programinė įranga ne tik supaprastina verslą bendraujant su klientais el. paštu, bet ir suteikia daugybę papildomų privalumų, kurie greitai atsiperka į automatizavimą investuotas lėšas.

USU Software siūlo unikalią pažangą kuriant profesionalų komandą, kuri žino savo unikalumą ir technologijas bei verslininkų poreikius. USU programinė įranga gali apdoroti neribotą informacijos eilučių skaičių, leidžiančią siųsti laiškus adresais neprarandant bendro našumo. Programa suteikia individualų sąsajos pritaikymą, įrankių pasirinkimą darbo užduotims atlikti, vykdomos veiklos srities ypatumus. Tuo pačiu metu programa išsiskiria maloniu kainų santykiu ir automatizavimo kokybe, su sąlyga, kad net mažoms įmonėms yra prieinamas pagrindinis parinkčių rinkinys. Demonstracinės versijos atsisiuntimas ir peržiūra padės užtikrinti, kad algoritmai būtų lengvai naudojami ir nepakeičiami. Net nepatyręs darbuotojas tvarko valdymą, nes meniu nėra nereikalingos profesinės terminijos, glausta struktūra, o mes savo ruožtu rengiame nedidelį mokymo kursą.

El. pašto adresų programa leidžia greitai importuoti duomenis išlaikant vidinę struktūrą ir palaiko daugumą žinomų failų formatų. Norint įtraukti naują klientą ar partnerį, darbuotojui tereikia per kelias sekundes į paruoštą šabloną įvesti savo kontaktinę informaciją. Gavėjo adreso kategorijos ir parametrai nustatomi priklausomai nuo įmonės tikslų, tai padeda pristatant tikslinį, atrankinį el. Atsižvelgdama į atliktų veiksmų rezultatus, programa automatiškai generuoja ataskaitą, kad dar kartą patikrintų arba neįtrauktų gavėjų skaičių, neveikiančių pašto dėžučių buvimą. Sistema palaiko ir elektroninio pašto siuntimą SMS žinutėmis, tačiau tokiu atveju yra ribojamas simbolių skaičius, nėra galimybės prisegti paveikslėlių, failų. Naudotojai turėtų turėti galimybę sukurti atidėto pranešimo parinktį nustatydami reikiamą pradžios datą; Tai labai patogu, jei tam tikrą dieną yra didelis darbo krūvis arba pristatymo poreikis. USU programinė įranga gali būti naudojama ne tik siunčiant laiškus įvairiais ryšio kanalais, įskaitant el. pašto adresus, bet ir kaip sudėtingo automatizavimo įrankis.

Mūsų plėtra yra efektyvi tvarkant asmeninę ir dalykinę korespondenciją, didinant sąveikos lygį ir kokybę, organizacijos prestižą.

Automatinis informacijos srautų valdymas padeda optimizuoti visas galimas išlaidas, turinčias įtakos paslaugų ir prekių kaštų mažinimui. Sistema sukurta intuityvaus mokymosi principu, kuris pagreitins perėjimą prie naujo verslo užduočių atlikimo formato. Priklausomai nuo kliento įmonės ypatybių, sudaromas individualus pasirinkimų rinkinys. Darbuotojas, registruodamas kliento el. paštą, turi iš anksto gauti leidimą gauti el. Neribojame apdorojamų duomenų kiekio, įrašų skaičiaus kataloguose ir el. laiškuose, taip plečiant programinės įrangos apimtį.

Automatinis kontaktų tikrinimo mechanizmas padės pašalinti adresus, kurie nebėra svarbūs arba kuriuose yra klaidų. Masinis, selektyvus, tikslingas organizacijos naujienų ir pasiūlymų pateikimas leidžia centralizuotai paskirstyti informaciją. Programa tinka sveikinimams asmeninių švenčių proga, informavimui apie artėjančius renginius, kuponų su nuolaidomis siuntimui ir dar daugiau. Gavėjai galės atsisakyti el. laiškų prenumeratos atlikdami paprastą procedūrą spustelėję nuorodą, išskyrus nepageidaujamos reklamos parinktį.

Ataskaitų teikimas remiantis rezultatais yra pagrindas suprasti, kaip ateityje formuoti rinkodaros politiką. El. laiško teksto paruošimo pagreitinimas leidžia naudoti pavyzdžius, kur belieka atlikti tikruosius koregavimus. Platformos funkcionalumą galima išplėsti po daugelio metų naudojimo, susisiekus su mūsų ekspertais dėl atnaujinimo. Siekiant išvengti adresų duomenų bazių ir klientų praradimo, numatytas atsarginės kopijos kūrimo mechanizmas. Galite demonstruoti programos versiją, kuri pateikiama visiškai nemokamai mūsų oficialioje svetainėje. Ten taip pat galite pamatyti mūsų įmonės komandos reikalavimus, kuriais turėtumėte susisiekti, jei turite klausimų ar norite įsigyti pilną programos versiją!