Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa lankytojų apskaitai

Programa lankytojų apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa lankytojų apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite lankytojų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Lankytojų apskaitos programa prisiima tikslumą, savalaikiškumą ir augimo ar nuostolių analizę, palyginti su panašiomis įstaigomis. Kompiuterizuota programa pagal saugumo priemones tikrinama lankytojų ir judėjimų apskaita. Būtina išanalizuoti apskaitos principus, atsižvelgiant į veiklos apimtį, išlaikant kiekvieno lankytojo kontrolę, pritraukiant platesnį klientų srautą. Renkantis programą, pirmiausia turėtumėte vadovautis savo pageidavimais ir organizacijos darbu bei tobulinti visas sritis. Pažvelkite į mūsų unikalią, automatizuotą ir saugią USU programinės įrangos programą. Programa yra daugiafunkcė, nereikalaujanti ilgalaikio konfigūravimo ir diegimo, reikalaujanti didelių lėšų investicijų, taip pat individualiai pritaikoma kiekvienai įmonei, bet kuriai jos veiklos sričiai. Programa skirta optimizuoti lankytojų ir darbuotojų veikimo laiką, valdyti ir atsiskaityti.

Darbuotojai galės tvarkyti automatizuotą lankytojų apskaitos grafiką vienoje ryšių su klientais valdymo duomenų bazėje, įvesti visą informaciją apie juos, kontaktinę informaciją, santykių istoriją, apsilankymus, priskirtą nuolaidų kortelę, informaciją apie kliringo operacijas, atsiliepimus ir kitą reikalingą informaciją. tolesnei analizei. Taip pat tikslinga siųsti žinutes, informuojančias lankytojus apie svarbius centro renginius, nuolaidas, akcijas, kortelių premijų kaupimąsi, būtinybę apmokėti skolas, paslaugos ar prekės prieinamumą. Tokiu būdu padidinate įmonės lojalumą ir statusą. Visus padalinius ir filialus galima laikyti vienoje programoje, patogiai tvarkyti, aukščiausios klasės apskaitą, turėti vieną duomenų bazę ir valdymo pultą, dirbti su dokumentacija, planuoti ir daug greičiau. Programa gali sąveikauti su įvairiais įrenginiais ir programomis ir užtikrina realiojo laiko valdymą, kai ji yra integruota su CCTV kameromis. Kai veikia elektroninės apyrankės ir skaitymo įrenginiai, galima automatiškai įvesti informaciją į programą, sutvarkyti įėjimus ir išėjimus į įstaigą, analizuoti laiką, praleistą tam tikroje skiltyje. Lankytojui apsilankius renginyje, duomenys nuskaitomi ir įvedami į sistemą taip, kad niekas kitas negalėtų patekti po nurodytu numeriu, išskyrus duomenų klastojimą ir kitas klaidas. Mūsų programa suteiks tinkamą valdymą kiekvienam lankytojui, pateikdama visą informaciją automatine ir greita kontekstine paieška. Abipusiai mokėjimai gali būti atliekami grynaisiais ir negrynaisiais pinigais, optimizuojant darbo valandas ir papildomas išteklių sąnaudas.

Verta įdiegti nemokamą demonstracinę versiją, kad įvertintumėte neribotas apskaitos programos galimybes, geriau pažintumėte modulius ir įrankius. Visais patarimo klausimais susisiekite su mūsų ekspertais. Mūsų aukštos kvalifikacijos ekspertų komandos sukurta lankytojų apskaitos programa USU Software pilnai automatizuoja gamybos procesus ir tarnauja Jūsų verslo naudai optimizuodama darbo valandas. Prieinamos kainos nėra vienintelis veiksnys, išskiriantis jį iš panašių programų, nes nėra ir prenumeratos mokesčių.

Diegiant programą mūsų techninis skyrius teikia nemokamą 2 valandų palaikymą. Mūsų ekspertai gali patarti dėl modulių, veikimo principų ir kt.

Modulių atranka vykdoma individualiai, taip pat numato asmeninio pasiūlymo kūrimą. Programa gali būti naudojama įvairiems žurnalams, lentelėms, išrašams, dokumentams saugoti be apimčių ar formatų apribojimų.

Atsarginės kopijos metu galima perkelti informaciją ir dokumentaciją į nuotolinį serverį ir ilgą laiką išlaikyti nepakeistą, kad informacija būtų patikimai ir kokybiškai išsaugota vienoje duomenų bazėje. Vieningos įmonės finansinės apskaitos vedimas, sąnaudų ir pajamų įtraukimas į sistemą.

Atliekama bet kurio laikotarpio lyginamoji analizė ir generuojamos ataskaitos. Darbuotojų darbo laiko apskaitos vedimas, darbo kokybės ir drausmės didėjimo garantavimas. Atlyginimas apskaičiuojamas pagal pateiktą informaciją apie darbą. Vartotojo teisių perdavimas užtikrina patikimą visos informacijos apsaugą, atsižvelgiant į kiekvieno darbuotojo asmenines darbo prieigos teises. Vadovas turi begalines galimybes, kontroliuoja visas organizacijos veiklos sritis, veda lankytojų ir darbuotojų apskaitą, viską valdo per atstumą, mato visas operacijas savo kompiuteryje. Racionalus tam tikrų sprendimų priėmimas pasiekiamas gavus atitinkamą informaciją. Darbo programų ir veiklų sudarymas, racionalus laiko, patalpų ir išteklių skaičiavimas. Integravus su apskaitos sistema, bus galima vesti buhalterinę apskaitą ir sandėlio apskaitą aukščiausiu lygiu bei stebėti visus pinigų srautus. Programos mobiliąja aplikacija galima realizuoti įsidarbinimo galimybes neprisirišant prie konkrečios darbo vietos. Automatinis ekrano užraktas suveikia, kai slaptažodis įvedamas neteisingai arba kai nepažįstami žmonės bando pasiekti jūsų duomenis. Visa informacija apie tikslus įvedama į užduočių planuotoją su galimybe informuoti darbuotojus apie juos. Inventorizavimas integruojant su aukštųjų technologijų įrenginiais. Programa gali prisijungti prie patikros punkto, matyti ir skaityti informaciją apie kiekvieną lankytoją. Programa gali būti naudojama bet kurioje įstaigoje verslo procesams automatizuoti. Dokumentų srauto apskaita. Šablonų ir pavyzdžių naudojimas, ataskaitų ir dokumentų kūrimas ir daug daugiau!