Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Adresų ir telefono numerių programa

Adresų ir telefono numerių programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Adresų ir telefono numerių programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite adresų ir telefono numerių programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Adresų apskaitos skaičiuokle naudojama kontaktinių numerių apskaitai, tačiau kompiuterizuota telefono adresų programa yra efektyvesnis ir kokybiškesnis būdas. Telefonų numerių ir adresų išsaugojimo programa leidžia vienu metu įvesti informaciją apie klientus ir tiekėjus, siųsti informaciją ar dokumentaciją, atpažinti ir patikrinti duomenų aktualumą, palyginti rodmenis ir dar daugiau, nes be kontaktų galite planuoti. renginius, ataskaitų ir dokumentų peržiūrą ir kt. Mūsų automatizuota ir labai efektyvi programa USU Software leidžia išvengti ilgų ir netikslių skaičiavimų, įrašų ir medžiagos išvedimo bei užtikrina greitą ir gerai koordinuotą darbą išlaikant vieną žinių bazę. Palanki kainų politika visus maloniai nustebina, o mėnesinio mokesčio nebuvimas nepalieka abejingų. Taip pat verta paminėti malonią premiją dviejų valandų nemokamos techninės pagalbos forma.

Programos įdiegimas ir įsisavinimas užtruks mažiausiai laiko, pateikiant reikiamus šablonus ir pavyzdžius, darbo srities temas. Kiekvienas darbuotojas greitai kimba į darbą be jokių nesusipratimų, be papildomų mokymų ar ilgalaikio tobulėjimo. Svarbiausia, kad sugeneruoti registracijos adresus ir telefono numerius neužtrunka, nes galite importuoti duomenis iš esamų skaičiuoklių ir žurnalų, nes mūsų programa palaiko beveik visus dokumentų formatus. Visada galite naudoti naujausius telefono numerius ir adresus, nes medžiaga sistemingai atnaujinama. Programa turi automatinio įrašymo parinktį. Duomenų išvedimas yra automatinis dėl įmontuotos kontekstinės paieškos sistemos, kuri optimizuoja ekspertų darbo laiką, todėl nereikia prižiūrėti archyvinių patalpų ir nuomos išlaidų, viskas patogiai ir saugiai saugoma vieninga skaitmenine forma. žinių bazė nuotoliniame serveryje. Jei turite elektroninio pašto adresus ir telefonų numerius, galima siųsti bendrąją ar atrankinę žinutę klientams ir tiekėjams apie tam tikrus įvykius, skolų apmokėjimo poreikį, akcijas, kaupimą. premijos ir kt. Be to, kad klientams teikiama bendra ryšių su klientais duomenų bazė su išsamiais adresų ir telefono numerių duomenimis, galima dirbti su dokumentacija, mokėjimo ir skaičiavimo procesais, analizuoti verslo procesus, stebėti darbuotojų veiklą ir finansinius judėjimus. Be to, programa gali būti integruota su aukštųjų technologijų įrenginiais ir programomis bei garantuoja aukštą viso darbo lygį be papildomų išlaidų programoms įsigyti ir diegti. Mūsų adresų ir telefonų numerių išsaugojimo programa yra unikali ir automatinė; Galite patys įsitikinti atsisiųsdami demonstracinę versiją, kurioje rodomi unikalūs rodmenys nemokamu ir ad hoc režimu.

Laukiame jūsų ryšio, tikimės produktyvių ir ilgalaikių santykių. Automatinis įrašų tvarkymas tvarkant elektroninę adresų ir telefonų numerių duomenų bazę. Automatinis informacijos įvedimas importuojant iš esamų žurnalų ir skaičiuoklės. Greitas medžiagų rodymas naudojant integruotą kontekstinę paieškos programą.

Vienos ryšių su klientais duomenų bazės tvarkymas su duomenimis apie klientų adresus, kontaktinius adresus, telefonų numerius, santykių istoriją, bendradarbiavimą, tarpusavio susitarimus, išsiųstas žinutes, atsiliepimus, pageidavimus. Masinis arba pasirinktinis pranešimų siuntimas el. pašto adresais ir telefono numeriais, siekiant informuoti klientus ir tiekėjus apie tam tikrus įvykius, gali būti naudojamas siekiant padidinti klientų lojalumą. Nuolatinė tik atitinkamų medžiagų priežiūra su automatiniais atnaujinimais. Informacijos, adresų ir telefonų numerių tvarkymo programa prisideda prie visų verslo procesų įrašų vykdymo tikslumo ir automatizavimo. Apskaita ne tik klientams, bet ir darbuotojams, atlieka automatinius skaičiavimus pagal dirbtą laiką, kad patikrintų pavestų užduočių kokybę. Darbo užmokestis priklauso nuo darbo laiko įrašų, todėl gerinama kokybė, sutrumpėja pristatymo laikas ir gerinama drausmė. Stebėjimas vykdomas realiu laiku per vaizdo stebėjimo kameras.

Tai suteikia kelių kanalų valdymo ir registracijos režimą, asmeninę paskyrą su prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, su vienkartiniu neriboto skaičiaus vartotojų prisijungimu. Šablonų ir pavyzdžių buvimas pagreitina dokumentų kūrimo ir ataskaitų teikimo procesą. Programa automatiškai ištaiso visas klaidas, kurios gali atsirasti jos naudojimo metu. Jei nustatomi pažeidimai ar nesuderinamumai, programa administratoriui siunčia visą išsamų pranešimą. Analitinės ir statistinės ataskaitos generuojamos automatiškai. Naudojimo teisių perdavimas leidžia patikimai kontroliuoti ir saugoti įrašus. Veido atpažinimas ir asmenybės atpažinimas programoje atliekamas automatiškai, kai integruojamas su įvairiais aukštųjų technologijų įrenginiais. Atsarginės kopijos metu visa informacija, adresai ir telefonų numeriai patikimai ir nuolat saugomi nuotoliniame serveryje vienoje žinių bazėje.

Gaminių inventorių laikykite ne viename sandėlyje, o visuose filialuose, parduotuvėse ir pan. Galima padaryti. Realiai konsoliduokite neribotą skaičių įmonės filialų, patogiai saugokite jų įrašus vienoje programoje. Individualiai pritaikomi konfigūracijos nustatymai. Moduliai parenkami individualiai. Ekspertai gali dirbti kartu su savo kolegomis vietiniu tinklu arba interneto ryšiu. Darbas su įvairių formatų dokumentais. Galima atlikti mokėjimus bet kokia valiuta ir bet kokia forma, nesvarbu, ar tai būtų mokėjimai grynaisiais ir negrynaisiais pinigais. Darbdavys gali sekti visą įmonės ir jos pavaldinių darbą iš darbo vietos, sinchronizuodamas darbo įrenginius savo monitoriuje.