Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa, skirta sukurti klientų bazę

Programa, skirta sukurti klientų bazę • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa, skirta sukurti klientų bazę
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą klientų bazei sukurti

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Norint tvarkyti ir palaikyti tvarką klientų sąraše, išvengti erzinančių klaidų, atsirandančių dėl naujausios informacijos trūkumo, reikalinga profesionali programa, kurianti klientų bazę, kuri taps pagrindine paslaugų informacijos ir dokumentų saugojimo platforma. Klientų bazės išlaikymo problema egzistavo visada, daugelis renkasi ją įkurti manydami, kad alternatyvaus formato nėra, o vertinantys įmonės reputaciją ir norintys pasiekti tam tikrą verslo sėkmės lygį, ieško kitų būdų. sukurti efektyvią aplinką. mechanizmas. Papildomų specialistų paieška šiems tikslams tampa labai brangiomis priemonėmis, negarantuoja įvestų duomenų tikslumo, saugumo. Tačiau kadangi automatizavimas pastaraisiais metais tapo tendencija įvairiose veiklos srityse, dėmesio vertas informacinių technologijų naudojimas ir programų diegimas. Jei bendros žinių erdvės kūrimas yra tik dalis realių įmonės poreikių, rekomenduojame atidžiau pažvelgti į sudėtingus pokyčius.

Būtent tokį klientų bazės formatą yra pasirengusi pasiūlyti mūsų įmonė USU Software, kuri daugelį metų kiekvienam klientui kuria unikalias platformas, naudodama atskirą formatą sąsajai užpildyti. USU Software bus tinkamiausia programa bet kuriam verslininkui, nes atspindės net mažiausius funkcionalumo niuansus. Skirtingai nuo daugumos tokio tipo kliento programų, jai nereikia ilgo vartotojo mokymo ir pritaikymo, nes nuo pat pradžių buvo sukurta įvairaus išsilavinimo žmonėms. Apgalvota kainų politika jums kainuos sukurti projektą, atsižvelgiant į įrankių rinkinį, ir už papildomą mokestį ją galima išplėsti. Tuo nesunku įsitikinti patiems naudojant demonstracinę programos versiją, kuri padeda išstudijuoti sąsajos struktūrą ir išbandyti kai kurias parinktis. Sistemoje sukonfigūruoti algoritmai leidžia efektyviai stebėti informacijos srautus, pašalinti pasikartojančius, patogiai tvarkyti ir prižiūrėti sukurtus katalogus klientų bazėje.

Nors klientų bazės formavimo programa naudojasi tik iš anksto užsiregistravę ir kūrėjų apmokyti darbuotojai, prieigos teisės yra diferencijuojamos atsižvelgiant į pareigas. Ankstesni katalogai su kontaktais, dokumentais, sąrašais gali būti lengvai perkeliami į klientų bazę, sumažinant šį žingsnį iki kelių minučių. Kliento elektroninėje kortelėje bus ne tik standartinė, bet ir papildoma informacija bendravimo istorijos, susitikimų ir operacijų, prisegtų paveikslėlių, sandorius patvirtinančių sutarčių pavidalu, todėl lengva palaikyti bendradarbiavimą keičiant vadovą. Įmonės, turinčios daug nuotolinių padalinių, sujungiamos į vieną žinių sritį, o tai supaprastina bendrų projektų aptarimą ir gauna naujausią informaciją. Bendravimas tarp darbuotojų vyksta keičiantis žinutėmis atskirame programos komunikacijos modulyje, o tai reiškia, kad nebereikia lakstyti tarp biurų, nesibaigiantys skambučiai susitarti dėl smulkmenų. Ekspertai padeda išsirinkti tinkamiausią funkcijų rinkinį pagal Jūsų pageidavimus, įdiegia ir sukonfigūruoja programą bei teikia pagalbą per visą naudojimo laikotarpį.

Mūsų įmonės programa leidžia automatizuoti beveik bet kurią veiklos sritį, nes yra adaptyvi sąsaja. Dėl meniu apgalvoto ir individualių nustatymų perėjimas prie naujo darbo formato įvyks patogiai ir per trumpą laiką. Visoms klientų bazėms galite apriboti prieigą pagal dabartinius įmonės tikslus ir nustatyti naudotojų matomumo teises. Naujos kliento kortelės užpildymas užtrunka minutę, nes naudojamas paruoštas šablonas.

Visų personalo veiksmų įrašas padeda nustatyti dokumento šaltinį, įrašus, įvertinti realų indėlį į konkretų projektą. Kontekstinis meniu skirtas supaprastinti ir pagreitinti bet kokią informacijos paiešką dideliuose kataloguose, kur jums tereikia įvesti kelis simbolius, kad gautumėte rezultatą. Rangovus galima suskirstyti į skirtingas sukurtas kategorijas, kad būtų lengviau atlikti darbus ar sudaryti komercinius pasiūlymus. Masinio, atrankinio ar individualaus adresų sąrašo sudarymas yra naudingas, kai prašoma naujienų, įvykių ir reklamų. Programa taip pat gali būti naudojama dokumentų valdymui, skaičiavimams ir daugelio procesų valdymui. Užduočių planavimas ir racionalus darbo krūvio paskirstymas tarp pavaldinių padidins vykdomos veiklos efektyvumą. Programoje tikrinamos finansinės operacijos, įmonės biudžetas ir abiejų pusių skolų buvimas. Kiekvienas darbuotojas turėtų turėti galimybę pats pakeisti išorinį paskyros dizainą, tam yra dešimtys sukurtų temų.

Programa palaiko ryšį per vietinį tinklą ir internetą; Norėdami formatuoti nuotoliniu būdu, turite turėti elektroninį įrenginį su specialia įdiegta licencija. Automatinis paskyros blokavimas darbuotojui nesant darbe išgelbės jus nuo pašalinių trukdžių. Platformos pristatymas ir vaizdo apžvalga informuos apie kitus programos privalumus. Šios ir kitos funkcijos jūsų laukia USU programinėje įrangoje! Atsisiųskite nemokamą bandomąją versiją šiandien, kad pamatytumėte, kaip ji veiksminga.