Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa klientų bazei

Programa klientų bazei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa klientų bazei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą klientų bazei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Klientų bazei skirta programa aptarnauja kokybišką darbą ir suteikia specialistams reikalingą informaciją teikiant paslaugas ar prekes. Automatinė klientų bazės programa leidžia vienoje duomenų bazėje laikyti naujausią klientams ir pirkėjams skirtą medžiagą ir prireikus koreguoti. Rinkoje yra daug programų, tačiau geriausia iš geriausių yra mūsų automatizuota ir aukštos kokybės USU programinė įranga. Prieinama kaina, platus modulių ir įrankių asortimentas, platus funkcionalumas, automatizavimas ir darbo laiko optimizavimas išskiria mūsų programą iš panašių pasiūlymų. Su USU geriausia būtų išlaikyti klientų bazę, atsižvelgiant ne tik į asmeninės ir kontaktinės informacijos įrašymą, bet ir į planuojamų įvykių įvedimą, apskaitą bei įvairių operacijų kontrolę. Moduliai, veiklos sritis, darbuotojų skaičius, asmeniniai pageidavimai ir kt. Jis parenkamas individualiai įmonei, atsižvelgiant į. Klientai yra pajamų šaltinis bet kurioje organizacijoje, todėl išlaikyti klientų bazę vienoje duomenų bazėje yra būtina. dabar.

Mūsų programa yra skirta daugeliui vartotojų ir visais atžvilgiais tobula. Prieiga suteikiama kiekvienam darbuotojui asmeniniu režimu, bet kartu su kitais specialistais, suvienodinant visus padalinius ir filialus, supaprastinant jų valdymą ir kontrolę. Vienos žinių bazės palaikymas supaprastina visų skyrių darbą, nes turi prieigą prie kiekvieno darbuotojo, atsižvelgiant į individualias prieigos prie tam tikros medžiagos ir dokumentų teises. Šio tipo apsauga garantuoja aukštą patikimumo laipsnį ir ilgalaikį saugojimą, ypač kai kuriamos visų duomenų atsarginės kopijos nuotoliniame serveryje. Pradedant nuo pirmojo prekių priėmimo ar įsigijimo, kontaktinės informacijos, santykių istorijos, tarpusavio susitarimų ir kt. Į klientų bazę galima automatiškai įvesti informaciją apie kiekvieną klientą, kuris baigiasi . Klientų informavimas iš klientų bazės žinutėmis, mobiliųjų telefonų numeriais ir elektroniniu paštu su dokumentacijos priedu, atsiliepimų gavimas ir ataskaitų apie laiškų pristatymo būseną teikimas. Analitines bazines ir statistines ataskaitas programa sukuria automatiškai, patogiai išsaugo duomenis žurnaluose, duomenų bazėse ir lentelėse, grupuoja ir rūšiuoja informaciją pagal patvirtintus kriterijus. Naudodamiesi integruota elektronine kontekstine paieškos sistema, vartotojai gali greitai rasti svarbiausią jiems reikalingą informaciją ir optimizuoti savo darbo valandas. Klientų atsiskaitymai atliekami greitai ir efektyviai per mokėjimo terminalą, pervedimus internetu ir kitas modernias sistemas, o informacija įvedama tiesiai į klientų bazę. Be to, bazinė programa gali dirbti su įvairiais įrenginiais ir programomis, automatizuoti verslo procesus ir pagerinti įmonės būklę. Galite pasikonsultuoti su mūsų ekspertais apie programos veikimą, apsilankyti mūsų svetainėje ir skaityti klientų atsiliepimus, susipažinti su programos moduliais ir galimybėmis bei įdiegti demonstracinę versiją. Laukiame jūsų užklausos ir tikimės efektyvaus ir ilgalaikio darbo. USU programinės įrangos kūrimo komandos sukurta vienos klientų bazės kūrimo programa yra visiškai automatizuota ir reikalauja minimalaus darbuotojų įsitraukimo, pagerina kokybę ir sumažina laiką, reikalingą tam tikroms veikloms atlikti. Automatiškai valdant klientų bazės programą, galima efektyviai ir nenutrūkstamai stebėti ir koreguoti darbuotojų santykius su klientais. Rasti reikiamus įrašus galima iš absoliučiai bet kokios kategorijos pagal kriterijus, įvedus tekstinį paieškos laukelį, optimizuojant vartotojų darbo valandas ir fizines jėgas. Kad ir kaip kvailai tai skambėtų, medžiagos įsigijimas ir registravimas tampa maloniu procesu, nes dabar galite lengvai panaudoti medžiagą iš bet kurio dokumento ir greitai bei efektyviai jas perkelti. Vienos klientų bazės vykdymo ir padavimo automatizavimas klientų apskaitai, ne tik kontaktinė informacija, bet ir analizė, santykiai, tarpusavio susitarimai, apžvalgos ir kt. Tai taip pat leidžia įvesti susijusią informaciją.

Dažniausia informacija paryškinta. Visus procesus valdo programa, todėl atsiradus klaidoms ar prieštaringoms situacijoms viskas automatiškai ištaisoma ir vadovui pateikiama visa ataskaitų informacija. Prieigos teisės programoje ne tik stebimos ir fiksuojamos, bet ir skirstomos pagal verslo veiklą. Programą galima pritaikyti taip, kaip norite, naudojant reikiamus konfigūracijos parametrus. Masinis arba asmeninis žinučių siuntimas SMS arba el. paštu, naujausios informacijos teikimas, dokumentų ir ataskaitų siuntimas programėlėje ir kt. Tai padeda didinti lojalumą santykiuose su klientais. Visi duomenys automatiškai patenka į vieną žinių bazę ir pateikiami vartotojams. visaverčių duomenų. Galima konsoliduoti visus organizacijos padalinius ir filialus, matyti klientų bazę visų darbuotojų patogumui, matyti jų verslo veiklą, darbo krūvius ir pažangą. Nuotolinis valdymas, apskaitos ir kontrolės tvarkymas, visų darbuotojų rodmenų peržiūra bendrame skydelyje, kelionės į darbą ir atgal laiko analizavimas, rodmenų palyginimas su darbu su klientų duomenimis ir kt. Jis gali būti naudojamas. Programoje gali dirbti neribotas vartotojų skaičius ir pateikti savo asmeninę informaciją, kad vienu metu identifikuotų vieną asmenį ir suteiktų konkrečią galimybę. Automatinis dokumentų ir ataskaitų generavimas. Šablonų ir pavyzdžių buvimą lengva pridėti atsisiunčiant juos iš interneto. Suplanuotos užduotys išsaugomos ir rodomos užduočių planuoklyje. Priminimai apie suplanuotus įvykius vykdomi iššokančiaisiais pranešimais. Programos išvaizda visiškai atitinka kiekvieno darbuotojo reikalavimus. Klientų bazės palaikymo programos demonstracinė versija yra nemokama mūsų oficialioje svetainėje.