Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa klientų apskaitai nemokamai

Programa klientų apskaitai nemokamai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa klientų apskaitai nemokamai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite klientų apskaitos programą nemokamai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kai bet kurios organizacijos vadovas susiduria su klientų bazės palaikymo mechanizmo nebuvimu, duomenų suskaidymu, pavaldinių atnaujinimu ir atnaujintos informacijos įvedimu, pirmiausia jis galvoja apie automatizavimą, taigi ir užklausų skaičių internete. padaugėjo nemokamos klientų registracijos programos. Daugeliui atrodytų, kad tokios praktikos yra paprastas dalykas ir nėra prasmės investuoti finansiškai, tačiau ši idėja egzistuoja tiksliai iki to momento, kai jie susiduria su realybe, nebandykite kelių tokių variantų. Ką galima rasti pagal nemokamą programą? Kūrėjai gali nemokamai sugalvoti morališkai pasenusias programų versijas, kurios pagal šiuolaikinius standartus nebeveikia, o kai kuriais atvejais tai tik demonstracinė versija, kuri yra labai naudinga, bet tik išankstinei pažinčiai, tada vis tiek reikia nusipirkti licenciją. Kuriant programą dalyvauja ekspertų komanda, taikomos technologijos ir šis darbas negali būti dovana.

Tačiau mitas, kad mokamos platformos yra labai brangios, jau seniai išsklaidytas, dabar nesunku rasti sprendimą bet kuriame kainų intervale, nes elektroninės apskaitos paklausa sukuria tiek daug pasiūlymų. Tai ir paruoštos sistemos su tam tikru įrankių rinkiniu ir meniu struktūra, ir lanksčios nustatymuose, o tai ypač tinka esant verslo ypatybių rinkiniui, klientų duomenų bazių priežiūros reikalavimams. Savo ruožtu norime sužinoti apie mūsų plėtrą – USU Software, kuri gali patenkinti bet kurio kliento poreikius ir atvesti į automatizavimą beveik visose veiklos srityse. Kadangi kiekviena įmonė yra unikali, nėra prasmės siūlyti nemokamą dėžutės sprendimą, daug daugiau efekto galima pasiekti individualiu požiūriu. Atsižvelgiant į poreikius, darbui su klientais sukuriamas įrankių rinkinys, apskaitos informacijos srautai ir šiems tikslams katalogai, sukonfigūruojami atitinkami algoritmai. Atsižvelgiant į programą, kiekvienas darbuotojas, kuris yra iš anksto apmokytas iš ekspertų, nepriklausomai nuo to, ar jis turi patirties ar žinių, tai daro laisvai.

Mūsų programėlėje jau nuo pirmųjų dienų galite pradėti aktyviai naudotis funkcijomis, konvertuoti dokumentų srautą į elektroninį formatą, iš anksto perduoti informaciją, importuoti dokumentaciją. Sistema tikrina gaunamus duomenis, apdoroja juos pagal struktūrizuotus mechanizmus ir užtikrina patikimą saugojimą kataloguose. Tai leidžia sukurti vieningą apskaitos duomenų bazę visiems padaliniams ir filialams, tačiau tuo pat metu vartotojų prieigos teisės skiriasi priklausomai nuo profesinių pareigų. Kiekvienam klientui sukuriama atskira kortelė, joje pateikiama ne tik standartinė informacija, bet ir visa korespondencija, skambučiai, susitikimai, operacijų istorija, nuotraukos, dokumentacija, sutartys. Toks požiūris į apskaitą padeda konsoliduoti verslo duomenis ir toliau bendradarbiauti su klientu net pasikeitus personalui. Nors programos buhalterinės apskaitos klientams neplatiname nemokamai, tačiau rekomenduojame išbandyti kai kuriuos variantus naudojant bandomąją versiją. Tai padės užtikrinti, kad plėtra būtų paprasta naudotis, o teikiamos funkcijos nepamainomos tvarkant darbo su duomenimis tvarką.

USU programinė įranga gali ne tik automatizuoti pačias įvairiausias veiklos sritis, bet ir atspindėti kitus sąsajos niuansus bei mastelius. Prieš siūlant galutinę paraiškos versiją, atliekamas preliminarus įmonės vidinės struktūros tyrimas. Apskaitos projektas pradedamas kurti patvirtinus visas techninės užduoties detales, kuriose skelbiami būsimos konfigūracijos įrankiai. Vykdome algoritmų, šablonų ir formulių diegimą, derinimą, personalo apmokymą, Jums tereikia prieigos prie kompiuterių ir šiek tiek laiko. Būti aktyviu platformos vartotoju nereikalauja ilgų mokymų, patirties ar profesinių įgūdžių, viskas labai paprasta.

Intuityviai paprastas programos meniu susideda tik iš trijų funkcinių blokų, kurie yra atsakingi už skirtingas užduotis, tačiau gali laisvai sąveikauti tarpusavyje. Siekiant palengvinti nemokamą klientų sąrašo priežiūrą, sukuriama viena duomenų bazė, kurioje naudojant šablonus nustatoma naujų elementų įtraukimo tvarka. Programinė apskaita kontroliuoja personalo veiksmus, todėl visada galite nustatyti, kas padarė naujus įrašus. Privalomiesiems dokumentams pildyti galima naudoti tiek individualiai suprojektuotus pavyzdžius, tiek iš interneto atsisiųstus nemokamus pavyzdžius. Integracija su organizacijos telefonu leidžia ekrane rodyti klientų korteles, paspartinti ir pagerinti konsultavimo kokybę. Programa teikia įvairius apsaugos mechanizmus nuo neteisėto klastojimo, įskaitant poreikį įvesti slaptažodį norint prisijungti. Bendravimo su vartotojais efektyvumo didinimas leidžia masiškai, pasirinktinai siųsti el. paštu, nemokamais SMS arba momentiniais pranešimais. Vadovas turi sugebėti valdyti darbuotojų prieigos prie informacijos ir pasirinkimų teises, vadovaudamasis esamais verslo tikslais. Galima praplėsti apskaitos funkcionalumą, sukurti unikalius įrankius net praėjus daug laiko nuo veiklos pradžios. Prieš priimant galutinį sprendimą dėl automatizavimo rekomenduojame peržiūrėti daugelio mūsų klientų atsiliepimus.