Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Kliento užduočių apskaita

Kliento užduočių apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Kliento užduočių apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite klientų užduočių apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Klientų pareigų apskaita yra svarbiausias bet kurios įmonės prioritetas. Ir jo pajamos, ir reputacija priklauso nuo to, kaip kompetentingai organizacijoje organizuojamas darbas su klientu. Norint sekti kiekvieną verslo veiklos etapą, reikalingas įrankis, galintis rinkti, saugoti ir apdoroti informaciją.

Šiandien bet kuris žmogus supranta, kad norint optimizuoti verslo darbą būtinas elektroninis asistentas. Greitai apdoroti didelius informacijos kiekius galima tik specialiose programose. Informacinių technologijų rinka organizacijoms siūlo platų programinės įrangos pasirinkimą. Įskaitant ir skirtą klientų apskaitos klausimams spręsti. Išbandžiusi keletą, organizacija neabejotinai randa vieną, kuri tenkina visus jos darbuotojų pageidavimus.

Rekomenduojame išmokti USU Software apskaitos programos galimybes. Ši plėtra buvo sukurta kaip patikimas įrankis optimizuoti įmonės darbą ir sukurti įmonėje pagrindą klientų užduočių ir sprendimų apskaitai. USU programinė įranga turi keletą funkcijų, atsakingų už įvairią veiklą. Kadangi jis visiškai sprendžia tokias užduotis kaip personalo veiksmų supaprastinimas, jo naudojimas turi įtakos klimato gerinimui komandoje. Programos dėka įmonėje palaipsniui nusistovi verslo tvarka ir dėl to didėja įmonės darbuotojų sąmoningumo lygis.

Kiekviena iš daugiau nei šimto apskaitos sistemos konfigūracijų, be kita ko, turi patogų ir efektyvų CRM. Tai reiškia, kad organizacija gali išsaugoti visus rangovų kontaktinius duomenis savo kataloge. Be to, USU programinė įranga leidžia valdyti visus veiksmus su klientu ir bet kokios kliento pateiktos jūsų organizacijai užduoties sprendimą.

Norint efektyviai valdyti klientų užduotis ir sprendimus, programa siūlo sekti kiekvieną operaciją. Duomenų bazėje tai įforminama kuriant programas. Jame nustatomi darbų etapai, paskiriami atsakingi asmenys ir asmenys, data, iki kurios atlikėjai turi atsiskaityti. Prie užsakymo galite pridėti sutarties kopiją, kad rangovas galėtų susipažinti su šalių susitarimais nesivargindamas ieškoti originalo.

Išsprendęs problemą, vykdytojas palieka ženklą užsakyme, o jo kūrėjas iš karto gauna pranešimą ekrane. Ši parinktis užtikrina, kad kontroliuojami prašymai nebus pamiršti ir leidžia atlikėjams laiku atlikti savo darbo pareigas. Lygiagrečiai visos susijusios išlaidos ir pajamos apskaitomos paskirstant prekes po užsakymo įvykdymo.

Buhalterinės apskaitos programa padeda kontroliuoti visų grynųjų pinigų ir einamųjų sąskaitų verslo finansus. Lengvai susidoroja su visomis operacijų užduotimis, išreikštomis pinigine išraiška. Pirmoje užklausoje rodoma informacija apie tam tikro laikotarpio finansinio turto likučius ir judėjimus. Apskaitos programinė įranga gali lengvai susidoroti su buhalterinės apskaitos optimizavimu pirkimų skyriuje. Atskirame modulyje menininkas gali lengvai sekti, kiek dienų iš eilės veikia tam tikri ištekliai. Taip pat, pasiekus minimalų likutį, žmogus gauna pranešimą apie poreikį užsisakyti naują žaliavų ir kitų išteklių partiją.

USU programinė įranga yra jūsų investicija į ateitį ir yra geriausias bet kokios problemos sprendimas bendraujant su klientų ir verslo veiklos apskaita. Demonstracinę programos versiją galite atsisiųsti iš mūsų svetainės.

Sistemos lankstumas užtikrina kokybišką produktą su individualiais nustatymais. Sąsajos kalbą galima pritaikyti. Duomenų apsauga naudojant unikalų slaptažodį ir Role lauką. Ieškokite duomenų įvesdami pirmąsias norimo žodžio raides arba naudodami filtrus pagal stulpelį. Kiekvienas vartotojas gali nustatyti savo sąsajos nustatymus.

Programinė įranga atlieka veiksmingos ERP organizacijoje vaidmenį. Prijungę telefoną labai padidinate sąveikos su kitomis šalimis efektyvumą. Botas ne tik pozuoja jūsų įmonės vardu ir informuoja sandorio šalis apie svarbius įvykius, bet ir automatiškai sukuria svetainėje paliktas programas. Siųskite pranešimus kontaktams iš klientų bazės automatiniu režimu, naudodami keturis šaltinius. Iššokantieji langai yra naudingas būdas informuoti darbuotojus ir priminti apie prašymus bei kitus svarbius klausimus. USU Software priima įmones vykdyti verslo operacijas. Ryšys TSD sistemoje, brūkšninių kodų skaitytuvas, etikečių spausdintuvas ir finansų registratorius labai supaprastina prekybą ir inventorizaciją. Ataskaitų moduliu gali naudotis ir eiliniai darbuotojai informacijos įvedimo tikslumui patikrinti, o vadovas – veiksmų efektyvumui analizuoti ir skirtingų laikotarpių rodikliams palyginti.

Mūsų šiuolaikiniame pasaulyje informacinės technologijos tvirtai įsitvirtino, kasdieniame gyvenime užimdamos savo nišą. Informacijos srautas išaugo daug kartų. Automatiniai užduočių apskaitos įrankiai padeda ir tam tikrais būdais pakeičia žmogiškuosius išteklius. Tokių priemonių patogumo ir efektyvumo negalima pervertinti. Didelės įmonės sėkmingai naudoja kompiuterius visose savo užduočių srityse (vadybos, apskaitos, gamybos ir kt.). Atitinkamai iškyla klientų užduočių registravimo ir apskaitos bei darbo su jais optimizavimo problema. Šios problemos sprendimas – sukurti tinkamą klientų apskaitos sistemą, kuri galėtų atlikti jai pavestas užduotis.