Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Klientų bazės valdymo programa

Klientų bazės valdymo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Klientų bazės valdymo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite klientų bazės valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Klientų bazės apsaugos programa – modernus ir unikalus mūsų laikų įrenginys, naudingas rengiant įvairius sudėtingus dokumentus, ataskaitas, skaičiavimus, analizes ir prognozes. USU Software programoje galite susikurti valdymo informaciją mokesčių ir statistinių ataskaitų teikimui, jei reikia, įkeldami jas į teisinę svetainę deklaracijos forma. Galėsite įdiegti programą duomenų bazei su klientais palaikyti su esamu daugiafunkciškumu ir įdiegtu verslo procesų automatizavimu. Norėdami išlaikyti bet kurį klientą USU duomenų bazėje, turite pridėti reikiamą informaciją apie gavėją, įvesti banko duomenis, taip pat atsižvelgiama į el. pašto adresus ir telefono numerius.

Jei jums reikia parengti ataskaitą, ji gali būti pripažinta negaliojančia neįvedant informacijos į programą, nes šiuo atveju pagrindinė bet kurios deklaracijos sudedamoji dalis yra juridinio asmens bankinė informacija. Mūsų pirmaujantys ekspertai sukūrė USU Software programą su lanksčia kainų politika, kuri yra tikras išsigelbėjimas mažas finansines galimybes turintiems juridiniams asmenims. Sujungusi moderniausias ir inovatyviausias technologijas, USU Software klientų bazė padeda efektyviai ir efektyviai patenkinti pirminės dokumentacijos, įvairių ataskaitų, kompleksinių skaičiavimų, analizės ir prognozavimo poreikį. Klientų duomenų bazių apžvalgų tvarkymo programa yra labai populiari, padedanti klientams pasirinkti valdymo programą savo veiklai, peržiūrint komentarus, paliktus mūsų oficialioje svetainėje. Bet kokia klientų bazė palaipsniui atnaujinama dėl naujų tiekėjų ir klientų atsiradimo, sukuriant maksimalias valdymo galimybes dokumentų srauto kūrimui. Kai likusi informacija bus įvesta į USU programinę įrangą kartu su klientų baze, turėsite galimybę nukopijuoti duomenis į pasirinktą saugią vietą. Jei reikia, daugelis klientų, remdamiesi atsiliepimais, gali nuspręsti, ar programa tinka verslui, ir taip pat nusipirkti. Kiekviena mūsų įmonės el. laiške palikta apžvalga labai paskatins klientų, norinčių rimtai apsvarstyti valdymo programą savo verslui, idėjas.

Klientų bazės peržiūros programa gali patenkinti visus klientų poreikius, o laikui bėgant ji taps nepakeičiama dešine įmonei valdymo programos USU Software forma. Valdymo duomenys, įvesti į USU programinės įrangos klientų duomenų bazės valdymą, gali būti laikomi išsamiais, jei, be kontaktinės informacijos, į programą be klaidų įvedama ir banko informacija apie juridinius asmenis. Visada galite pasiekti klientų bazę ir redaguoti įvestą informaciją pasikeitus informacijai apie detales ar adresus. Klientų bazės palaikymo su priminimu programa padeda susikurti įvairius pirminius dokumentus, prireikus įgyvendinti programos peržiūrą. Turėdami savo įgūdžius galėsite suprasti, kaip programa veikia ir kurios jos funkcijos yra produktyviausios ir efektyviausios. Kalbant apie klientų bazės priežiūrą, jums gali kilti įvairių sudėtingų valdymo klausimų, kuriuos visada galite aptarti su mūsų pagrindiniais techniniais ekspertais. Laikui bėgant, jūs mums papasakosite, kokį patikrintą ir patikimą asistentą radote kurdami pirminius dokumentus USU programinės įrangos forma. Įsigiję ir įdiegę USU Software aplikaciją savo įmonėje turėsite savo individualią klientų bazę, kurioje yra įvairūs duomenys apie juridinius asmenis Jūsų verslo veiklos metu.

Praktikoje palaipsniui bus sudarytas asmeninis klientų bazės planas su dokumentais tvarkyti įvestais teisiniais duomenimis. Jūs automatiškai sugeneruosite mokėtinų ir gautinų sumų dokumentus tarpusavio sutarčių derinimo forma. Programoje sudaromos skirtingo formato ir turinio sutartys pagrindinei ir antraeiliai verslo veiklai. Einamąją sąskaitą ir pinigų srautus dokumentus galite perduoti vadovams įmonės raidos analizei. Naudodami programą galite sukurti klientų bazę efektyviam darbo eigai su daugybe klientų atsiliepimų. Atsižvelgiant į klientų pelningumą, bus galima rengti specialias ataskaitas ir skaičiavimus, kad gautumėte informaciją apie produktyvius žmones per apžvalgas tinkle. Iš Jūsų klientams bus siunčiami įvairūs pranešimai apie galimybę sukurti klientų bazę dokumentacijai su gautų atsiliepimų valdymu. Esama automatizuota pranešimų siuntimo programa pradės greitai informuoti klientus apie klientų sistemos priežiūrą atsiliepimais.

Dabartinė mokymo programa informuoja jus su atsiliepimais apie kliento platformos funkcionalumą, taip pat padeda teisingai pasirinkti. Mobilioji programa padeda jums sukurti bet kokį dokumentą su apžvalgomis ir sekti bet kokios darbo eigos pokyčius užsienyje. Greitam valdymui programa sukuria specialias programas vairuotojams, skirtas krovinių pervežimui miesto ribose. Norėdami įeiti į darbą su valdymo dokumentacija, turite naudoti prisijungimo vardą ir slaptažodį, gautus kasdien prisijungiant prie sistemos.

Naudodami terminalą galėsite pervesti pinigus įvairiais miesto numeriais. Jei tam tikrą laiką esate neveiklumo būsenoje, programa blokuoja prieigą prie sistemos. Taip pat bus galima prisidėti prie greitos dokumentų serijos programoje įvedant informaciją į paieškos sistemą.