Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa tvarkaraščiui

Programa tvarkaraščiui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa tvarkaraščiui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą pagal tvarkaraštį

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikinės švietimo įstaigos neprivalo būti susipažinusios su automatizavimo tendencijomis, kai visi organizacijos ir struktūros valdymo aspektai, įskaitant mokytojų įdarbinimą, dokumentaciją, materialinius išteklius ir finansinį turtą, yra kontroliuojami programos. Laiko juostos programa orientuota į optimalaus pamokų tvarkaraščio sudarymą, kurį būtų galima lengvai atsisiųsti į išorinę aplinką, atsispausdinti ir parodyti skaitmeniniame išoriniame ekrane. Pradedantieji gali lengvai įsisavinti programą, nes ji nėra sudėtinga. Priešingai, mes padarėme viską, kad juo būtų patogu naudotis intuityviai. USU įmonė visada stengėsi detaliai išstudijuoti darbo aplinkos ypatumus, esamus švietimo įstaigų poreikius, individualius dokumentų valdymo reikalavimus, kad programos sudarymo programa būtų efektyviausia ją įgyvendinant.

Jei atsisiunčiate programą, skirtą laiko juostoms iš nepatvirtinto šaltinio, neturėtumėte tikėtis, kad valdymo funkcijos smarkiai padidės. Tinkamos programos parinkimas, funkcionalumas, algoritmai, darbas pagal grafikus, galimos darbo su grafikais galimybės ir kt. Tai turėtų būti pagrindinis. Demonstracinėje USU-Soft programos versijoje turite galimybę patikrinti visas šias savybes. Atsisiųskite iš mūsų oficialios svetainės. Tačiau prieš tai rekomenduojame pažiūrėti vaizdo pamoką, kad sužinotumėte naršymo ir valdymo pagrindus. Čia nėra nieko sudėtingo. Pakanka turėti minimalius kompiuterio įgūdžius. Bandomajam laikotarpiui tvarkaraščio programa teikiama nemokamai, o vėliau įsigyjant licenciją ir papildomas funkcijas, kurios nėra įtrauktos į pagrindinį paketą, taip pat atsisiunčiamos pagal poreikį ir sinchronizavimas su išorinėmis platformomis ir įrenginiais. Pageidautina perskaityti visą naujovių sąrašą. Atminkite, kad norint sudaryti laiko juostas, neužtenka atsisiųsti nemokamą programą. Svarbu suprasti pagrindinius jo veikimo principus. Programa siekia sumažinti išlaidas ir gali apjungti įvairių įstaigos vartotojų, dėstytojų ir padalinių pastangas. Žinoma, atsisiųsdami USU-Soft programą, jūs gaunate kokybišką produktą, visiškai atitinkantį teisinį reglamentavimą ir ugdymo aplinkos standartus. Tvarkaraštis tikrinamas pagal galiojančius sanitarinius reglamentus ir standartus ir atsižvelgiama į visus galimus kriterijus ir algoritmus, kad būtų sudarytas optimalus tvarkaraštis. Ne paslaptis, kad internetinė tvarkaraščių programa USU-Soft veikia nepriekaištingai, tai yra, informaciją galima dinamiškai atnaujinti, atlikti pakeitimus akimirksniu, o susidomėjusiems vartotojams siųsti SMS pranešimus. Šioms užduotims atlikti buvo įdiegtas atitinkamas modulis. Informaciniams pranešimams siųsti galite naudoti bet kurią platformą. Viskas priklauso nuo konkretaus pastato pageidavimų. Jei atsisiuntėte licencijuotą IT produktą, galite naudoti adresų sąrašą, įrašyti garso balso pranešimus ir naudotis nemokama Viber paslauga.

Savaime suprantama, kad automatizuotas valdymas kasmet tampa vis labiau reikalingas ir paklausus švietimo srityje. Kalbant apie specializuotą pagalbą, geriau naudoti USU-Soft tvarkaraščio programą, kurioje atsižvelgiama į skirtingus kriterijus ir algoritmus. Jie yra keičiami, konfigūruojami ir programuojami. Praktiškai svarbu atsisiųsti tikrai naudingą ir efektyvų produktą, kuris gali sumažinti išlaidas ir užtikrinti dokumentų apyvartos tvarką. Planavimo programa automatiškai siunčia visus laiškus, įtrauktus į pašto modulį. Jums nebereikia siųsti laiškų rankiniu būdu. Norėdami tai padaryti, jums net nereikia kurti atskiros užduoties! Ši funkcija pagal numatytuosius nustatymus įjungta laiko juostos programinėje įrangoje. Leidžia automatizuoti SMS žinučių siuntimą. Tai gali būti mėnesiniai įspėjimai apie nuolaidas, pranešimai apie apsilankymus pacientams, priminimai klientams ir SMS ar SMS apie krovinio pristatymą į paskirties vietą – pasirinkimų yra daug! Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiksliai pasakyti mūsų ekspertui, kaip norite palengvinti savo kasdienį darbą. Duomenų saugumas yra pagrindinis USU įmonės prioritetas! Serverio gedimas, nesąžiningas darbuotojas gali pridaryti daug nuostolių: tiek finansinių, tiek sukauptų duomenų. Bet svarbiausia – taip pat galite prarasti savo reputaciją tarp klientų! Tačiau neturėtumėte pasikliauti tuo, kad vienas iš savo darbuotojų visada rankiniu būdu kopijuos duomenų bazę. Štai kodėl į naują platformos versiją įtraukėme automatinio atsarginio kopijavimo funkciją. Norėdami užtikrinti savo saugumą, tereikia sukurti naują užduotį. Pasirenkate komandą užduočių tipas, tada einate į komandos kelią į archyvatorių – čia nurodote kelią į archyvatorių programoje, kad programa ne tik sukurtų jūsų duomenų atsarginę kopiją, bet ir suglaudintų juos optimizuoti. duomenų saugykla. Paspaudę kopijavimo komandą, nurodote aplanką, kuriame bus saugoma atsarginė kopija. Visa reikalinga informacija išsaugoma! Programa sukuria visų jūsų duomenų ir atskirų programos pakeitimų kopijas. Taip pat galima sukurti programos sąsają pagal Jūsų pageidavimus. Susisiekite su mumis ir papasakokite apie savo svajones. Mes juos įgyvendinsime! Jei vis dar abejojate, kviečiame atsisiųsti nemokamą demonstracinę versiją mūsų svetainėje. Sistemos valdymo patirtis prieš perkant suteiks jums pilną vaizdą apie funkcionalumą ir padės nuspręsti, ar jums reikia tokio produkto.