Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa ikimokyklinei

Programa ikimokyklinei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa ikimokyklinei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite ikimokyklinio ugdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Ikimokyklinio ugdymo (taip pat ir vidurinio bei aukštojo mokslo) programinė įranga šiandien yra pradiniame etape. Yra, bet mažai žmonių tuo patenkinti. Ir tai yra normalu: elektroniniai žurnalai darželiuose atsirado neseniai ir dar negali patenkinti visų vartotojų. Praeis šiek tiek laiko ir ikimokyklinio ugdymo programa taps daug geresnė. Mūsų įmonė USU specializuojasi verslo optimizavimo programų kūrime nuo 2010 m. Per šį laiką padėjome šimtams verslininkų Rusijoje ir kaimyninėse šalyse. Sėkmės paslaptis paprasta: mes pritaikome savo programas masiniams vartotojams, nukreipiame tiesiai į potencialų klientą. Dėl to mūsų klientams nereikėjo kreiptis į programuotoją, kad pasirūpintų programa, jie viską galėjo padaryti patys. Tiesą sakant, jiems nereikėjo nieko kito, tik tikrinti programos parengtas ataskaitas. Kompiuteriai išmano savo verslą ir jiems nereikia išorės pagalbos. Tas pats pasakytina ir apie ikimokyklinio ugdymo programą, kuri yra pagrįsta jau pasiteisinusia verslumo praktika ir gerai veikia švietime. Programa buvo išbandyta įvairiose ikimokyklinėse įstaigose ir pasirodė esanti praktiška, efektyvi ir patikima.

Programoje pateikiami visi ikimokyklinio ugdymo įstaigos aspektai kiekvienai grupei ir individualiai mokytojams. Ikimokyklinio ugdymo programa palaiko beveik visas darželiuose naudojamas valdymo sistemas. Ypatingais atvejais (jei sistema nestandartinio tipo) galima atnaujinti ikimokyklinio ugdymo programą. Įmonės specialistai įdiegs ir sukonfigūruos programą pirkėjo kompiuteryje. Nereikia niekur vykti: su ikimokyklinio ugdymo programa operacijos atliekamos nuotoliniu būdu. Informacijos registravimas abonentų duomenų bazėje yra automatinis. Kiekvienas prenumeratorius registruojamas su asmens kodu, kuris užtikrina, kad ikimokyklinio ugdymo programa nieko nesupainios. Duomenų bazės paieška trunka kelias sekundes (programa pateikia vartotojui užuominas, padedančias greičiau prisitaikyti prie programinės įrangos). Abonentų duomenų bazė yra prijungta prie interneto ir veikia per pasaulinį internetą, suteikdama ikimokyklinio ugdymo programos vartotojui papildomų galimybių: gauti ataskaitas el. paštu, bendrauti per messenger (Viber), naudotis elektroniniais mokėjimais (Qiwi-piniginė) ir valdyti įstaigą nuotoliniu būdu. Ikimokyklinio ugdymo programa nereikalauja jokių savaitgalių ar pertraukų; veikia nuolat, todėl ataskaitų galima prašyti bet kuriuo patogiu metu. Telefono teikiama SMS funkcija gali būti naudojama tiek masiniams abonentų (mokytojų ar ikimokyklinio amžiaus vaikų tėvelių) pranešimams, tiek žinutėms kontaktų ar adresų grupėms. Mūsų ekspertų sukurta ikimokyklinio ugdymo programa garantuoja pilną finansinių srautų apskaitą ikimokykliniu laikotarpiu ir sudaro reikiamas visos formos apskaitos ataskaitas. Duomenų bazėje yra ikimokykliniame ugdyme naudojamos formos: programa gali automatiškai užpildyti bet kurią iš šių formų, įvesdama atitinkamus duomenis. Į darbą su ikimokyklinio ugdymo programa naudinga įtraukti įstaigos kolegas, padėjėjus ir paprastus specialistus. Ikimokyklinės įstaigos atveju tai gali būti mokytojai, auklės ir psichologai. Ikimokyklinio ugdymo kompiuterinėje programoje įdiegta išplėstinės prieigos funkcija: administratorius suteikia prieigą prie kompiuterinės programinės įrangos savo kolegai (kolegoms) ir į programą įveda savo slaptažodį bei savo ar atsakomybės sritį. Programos vartotojų skaičius neribojamas. Dėl to vadovas išsilaisvina nuo sričių, už kurias atsakingi kiti ekspertai, kontrolės ir susitelkia ties valdymo atvejais, kai jam padeda atitinkamos programos ataskaitos. Ikimokyklinio ugdymo programoje numatyti dienos (savaitės, ketvirčio ir kt.) tvarkaraščiai ir tvarkaraščiai visiems darbuotojams ir pačiai įstaigai, taip pat dirba asmenine sekretore. USU-Soft programa yra vertingas įrankis, skirtas optimizuoti apskaitą ir sekti pastangas!

Nauja programos versija leidžia išsaugoti ataskaitas debesų saugyklose. Pavyzdžiui, generuojame ataskaitą apie nepasiekiamą produktą. Tada pasirinkite funkciją Eksportuoti ir pasirinkite norimą formatą, pavyzdžiui, pdf. Tada pasirenkate paslaugą, kurioje norite išsaugoti failą. Pažvelkime į OneDrive pavyzdį. Po to atsidarys naujas langas, kuriame turite nurodyti programos kodą. Norėdami jį gauti, turite prisijungti prie savo paskyros adresu https://apps.dev.microsoft.com. Tada spustelėkite Mano programos ir Kurti programą. Įveskite programos pavadinimą ir pasirinkite kalbą. Perskaitykite naudojimo sąlygas ir pareiškimą apie privatumą ir spustelėkite Sutinku. Nustačius programos kodą, programa paprašys prisijungti prie „OneDrive“ paskyros. Ir tada viskas, ką jums reikia padaryti, tai sugalvoti naujo failo pavadinimą. Patobulinimai, kuriuos paruošėme ir įgyvendinome ikimokyklinio ugdymo programoje, jus maloniai nustebins ir pralenks jūsų verslą. Gana sunku apibūdinti, kaip darželis gali turėti tik vieną straipsnio lauką. Jūs perskaitėte tik nedidelę dalį visko, ką gali padaryti mūsų programa. Norėdami gauti daugiau informacijos, kviečiame apsilankyti mūsų oficialioje svetainėje, kurios nuorodą rasite čia. Daugiau apie programinę įrangą galite sužinoti mūsų svetainėje ir susisiekti su mumis – mielai pasikalbėsime su jumis ir aptarsime tolesnį bendradarbiavimą.