Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa studentų apskaitai

Programa studentų apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa studentų apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą studentų apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Studentų apskaitos programa, akademiniai rezultatai, lankomumas, sveikatos rodikliai, studijų kaina ir kt. Studentų apskaitos programinė įranga yra mokymo įstaigos automatizavimo programa, kuri pati tvarko visų turimų metrikų apskaitą ir pateikia duomenis, apdorotus vaizdinėse lentelėse ir grafinėse ataskaitose, kurias gali suprojektuoti su įstaigos logotipu ir kitomis nuorodomis. Studentų apskaitos programą gamina USU įmonė. Jos specialistai atlieka diegimą nuotoliniu būdu per internetą ir nemokamą 2 valandų trukmės trumpąjį mokymosi kursą mokymo įstaigos atstovui. Studentų automatizuota apskaitos sistema padeda gerinti apskaitos kokybę, sumažinti darbo sąnaudas ir kitas sąnaudas, įskaitant laiką, nes apskaitos ir skaičiavimo procedūros atliekamos per kelias sekundes – greitis nepriklauso nuo duomenų kiekio. .

Buhalterinės apskaitos programa studentams garantuoja aukštą skaičiavimų tikslumą ir apskaitos išsamumą, dėl ko didėja ir įstaigos pelningumas. Studentams gali būti taikomos skirtingos studijų sąlygos, kurios atsispindi įkainiuose. Šiuo atveju studentų apskaitos programa diferencijuoja studijų kursų įkainius pagal prie studento profilio pridedamą kainoraštį. Visi asmeniniai įrašai yra saugomi studentų duomenų bazėje, įskaitant akademinius įrašus, mokėjimus ir kt. Jis saugomas CRM sistemoje, kurioje yra informacija apie visus nuo pirmojo kontakto, įskaitant Elektroninė studentų registracija palaikoma per abonementus, lankomumo apskaitos formą. ir mokėjimai, kurie užpildomi studentams įsigyjant kursą. Prenumeratos skirtos dvylikai apsilankymų, kurias dažniausiai galima keisti nustatymuose pagal poreikį. Jame nurodomas kurso pavadinimas, dėstytojas, studijų trukmė ir laikas, kurso kaina ir išankstinio apmokėjimo suma, siekiant patvirtinti, kad programa sugeneruoja kvitą ir į jį įdeda mokymo programą. Mokamo laikotarpio pabaigoje studentams išduodama atspausdinta ataskaita, kurioje nurodomas jų dalyvavimas visomis datomis. Jei yra neatvykimų, kuriuos mokiniai gali paaiškinti, pamokos atkuriamos iš specialaus lango. Visi studentų apskaitos programos abonementai turi tam tikrą statusą, apibūdinantį jų esamą būklę. Jie gali būti užšaldyti, atviri, uždari arba skolingi. Korpusai skiriasi pagal spalvą. Mokamo laikotarpio pabaigoje abonementas nudažomas raudonai iki kito apmokėjimo. Jei mokiniai išsinuomojo vadovėlius ar kitą įrangą, abonementas bus raudonas iki kito apmokėjimo. Studentų apskaitos automatizavimas sukuria tvirtus ryšius tarp skirtingų balų, kad niekas nebūtų nepastebėta ar skaičiuojama. Todėl vos tik mokinio abonementas nusidažys raudonai, grupės, į kurią registruoti mokiniai skolininkai, elektroninėje programoje klasių pavadinimai automatiškai bus vešlūs. Programa taip pat perduoda informaciją, pagal kurią apsilankymai bus rašomi automatiškai abonementuose. Programos lange, kurį programa sudaro pagal personalo tvarkaraštį ir užsiėmimų prieinamumą, tvarkaraščius ir pamainas, klasės surašytos pagal datą ir laiką, kaip grupė ir mokytojas prieš kiekvieną. Pamokos pabaigoje programoje pasirodo užrašas, kuriame nurodoma, kad pamoka pravesta ir kiek žmonių dalyvavo. Pagal šį rodiklį pamokos atšaukiamos. Mokytojui po pamokos suvedus duomenis į elektroninį dienyną atsiranda varnelė. Kiekvienas mokytojas turi asmeninius elektroninius atsiskaitymo dokumentus, su kuriais gali susipažinti tik jis pats ir mokyklos administratoriai. Kiekvieno darbuotojo darbo vieta yra apsaugota prisijungimo vardu ir slaptažodžiu; kolegos nemato vienas kito įrašų; specialias teises turi kasininkas, buhalteris ir kiti finansiškai atsakingi asmenys. Taip duomenys išlieka privatūs ir neleidžiama jų nutekėti ar pavogti.

Studentų apskaitos programa reguliariai daro sukauptos informacijos atsargines kopijas. Apskaitos programą, padedančią dirbti su mokiniais, nesunkiai gali valdyti medicinos personalas ir visi mokyklos darbuotojai, nes programoje yra logiškas duomenų paskirstymas aplankuose ir skirtukuose, paprastas meniu ir lengva naršyti, todėl darbas vyksta sėkmingai. nepriklauso nuo vartotojo įgūdžių. Programa turi tik tris skyrius, darbuotojai gali pasiekti tik vieną iš jų. Sunku susipainioti. Kiti du skyriai yra programos ciklo pradžia ir pabaiga – pirmoje yra kiekvienos institucijos pirmieji duomenys, o antroje – galutinės ataskaitos. Vartotojo skiltyje pateikiami tik naujausi duomenys, kuriuos darbuotojai įveda atlikdami savo pareigas automatizuotoje studentų apskaitos programoje. Vadovybė per mokinių apskaitos programą gauna naujausią ir tinkamai susistemintą informaciją apie viską ir visus – studentus ir dėstytojus. Jei norite gauti garantiją, kad mes jums siūlome kokybišką produktą, džiaugiamės galėdami pasakyti, kad dirbame ilgą laiką, turime puikią reputaciją ir turime daug patenkintų klientų visame pasaulyje. Prisijunkite prie jų ir tapkite viena iš pirmaujančių įmonių!