Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa ankstyvajai mokyklai

Programa ankstyvajai mokyklai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa ankstyvajai mokyklai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą ankstyvajai mokyklai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kaip ir kitoms organizacijoms, ankstyvosioms mokykloms reikia veiksmingų įrankių biuro valdymui automatizuoti. Ankstyvosios vaikystės ugdymo mokyklos programa yra efektyvus ir tobulai optimizuotas žinių produktas, sukurtas USU įmonės kūrimo komandos. Ankstyvosios vaikystės mokyklų programa sukurta integruotam požiūriui į švietimo įstaigos stebėseną. Būdingas USU programinės įrangos bruožas yra tai, kad programa yra gana paprasta vartotojams, o taikymo procesas yra neskausmingas. Ankstyvosios mokyklos programa suteikia visapusišką požiūrį į problemų sprendimą ir užduočių atlikimą įvairaus amžiaus mokinių ugdymo įstaigoje. Įgyvendinant programą ankstyvosioms mokykloms reikėtų atsižvelgti į tai, kad ji optimizuoja procesus pagal nurodytus reikalavimus. Sukūrus ir įdiegus ankstyvosios vaikystės mokyklų programą, verslo valdymas įmonėje tampa įprastu procesu. Taip yra todėl, kad informacija sugrupuota į vieną duomenų bazę, kad galėtumėte greitai pasiekti reikiamą informaciją. Jei įgyvendinama ugdymo programa, ankstyvoji mokykla tampa lengvai valdoma, o kontrolės lygis pakyla į naują lygį. Jei jus domina mūsų pasiūlymas, kviečiame apsilankyti oficialioje USU įmonės svetainėje. Čia rasite visus reikiamus duomenis peržiūrėti ir galėsite atsisiųsti bandomąją programos versiją. Programos demonstracinė versija yra lengva ir nemokama parsisiųsti. Galite sužinoti apie programos funkcionalumą ir priimti subalansuotą sprendimą dėl licencijuotos programos versijos įsigijimo.

Ankstyvosios vaikystės mokyklos darbo programa yra ne tik puikus ir stabilus įrankis automatizuojant procesų valdymą įmonėje, bet ir daugiafunkcinis pritaikymas daugeliui kitų svarbių užduočių. Mūsų mokymo įstaigoms skirtos programos pagalba, be kita ko, galima apskaičiuoti ir įvertinti darbo užmokestį. Ankstyvosios vaikystės mokyklos programa turi daug svarbių ir naudingų funkcijų, kurios leidžia naudoti programą kaip daugiafunkcį įrankį, galintį padėti beveik bet kokioje studijų situacijoje, kai susiduriama su įvairaus amžiaus mokiniais. Norėdami įdiegti programą, jums reikia asmeninio kompiuterio arba nešiojamojo kompiuterio su iš anksto įdiegta „Windows“ operacine sistema. Kai mūsų programa, skirta ankstyvosioms mokykloms, veikia, vaikai vystosi greičiau, nes mokymosi efektyvumas pakyla į visiškai naują lygį. Įsigijus licencijuotą programos versiją, prasideda aplikacijos pritaikymo biure procesas. USU įmonės specialistai įdiegia programą ir tolesnę konfigūraciją. Be to, mes padedame įvesti šaltinio duomenis į stulpelį Nuoroda. Ateityje visas automatinis programos darbas bus vykdomas remiantis užpildyta ir užpildyta informacija. Esant situacijai, kai mokykla yra optimizuota ankstyvam ugdymui, programa daugumą operacijų atlieka automatiniu režimu. Galima dirbti su įvairaus amžiaus vaikais, o tai padidina programos taikymo sritį.

Dėl to jūs gaunate visiškai sukurtą duomenų bazę, kurioje yra visa informacija apie mokyklos klientus, skirtus ankstyvosios vaikystės raidai. Taip užtikrinama, kad visą reikiamą informaciją gausite laiku. Vykdydami programą gausite programinės įrangos įrankį su labai aukštu gamybos valdymo lygiu. Pavyzdžiui, galite sekti mokymo programas, mokytojų užimtumą, klasės užimtumą ir kt. Mokykla, kurios specializacija yra ankstyvoji plėtra, turi daug ryškių pranašumų prieš konkurentus tokių paslaugų rinkoje, jei valdyme buvo įdiegtas USU-Soft. Ankstyvasis vaikystės vystymasis yra labai svarbus vaikų, kaip individų, vystymuisi. Įsigydami mūsų programėlę, perkate produktą, skirtą amžinam naudojimui. USU įmonė laikosi demokratinės politikos klientų atžvilgiu. Todėl, išleidus atnaujintas programos versijas, ankstesnė versija yra visiškai veikianti ir nepraranda savo našumo. Be to, nereikia papildomai mokėti už prenumeratą; Programinė įranga perkama vieną kartą ir visiškai. Nauja programos versija, skirta ankstyvosios vaikystės mokykloms, leidžia tinkinti dviejų spalvų vizualizaciją, atsižvelgiant į parametrų reikšmes. Paimkime pavyzdį, kai norime įsivaizduoti savo klientų skolos vertę. Galime tik leisti, kad programa parodytų sąrašą žmonių, kurie yra skolingi jūsų ankstyvosios vaikystės mokykloje. Po to iškviečiate kontekstinį meniu ir pasirinkite Sąlyginis formatavimas. Pridedate naują sąlygą per dvi spalvų diapazonus ir nurodykite kriterijus, pagal kuriuos bus pasirinkta, pasirinkdami reikšmes laukuose Minimalus ir Maksimalus. Pavyzdžiui, programa su mažiausia verte ieškos minimalios vertės tarp visų šio stulpelio reikšmių. Reikšmės komandoje nurodote reikšmę, kurią programa pradės pasirinkti. Tada nurodykite spalvų diapazonus. Spalvą galite pasirinkti iš išskleidžiamojo sąrašo arba pasirinkti patys, spustelėdami simbolį .... Pasirinkę reikiamus kriterijus, spustelėkite Gerai ir grįžkite į ankstesnį meniu. Čia galite spustelėti Taikyti ir iškart pamatyti rezultatą. Dabar debeto lauko fonas bus spalvotas, atsižvelgiant į jo vertę. Šios naujos funkcijos pakels jūsų įmonę į visiškai naują lygį ir verslui veiks efektyviau.