Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Apskaita pedagogams

Apskaita pedagogams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Apskaita pedagogams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite buhalterinę apskaitą pedagogams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Jei mokykliniai įrašai svarbūs ir mokytojams, ir mokiniams, pedagogams įrašai reikalingi tik jiems patiems. Būti atsakingam už pedagogo pasiekimus, dėl to gerokai išaugęs atlyginimas, pašalpos ir padori pensija. Mūsų įmonė sukūrė kompiuterinę apskaitos programinę įrangą USU-Soft, skirtą pedagogams efektyviai sekti jų profesinius pasiekimus. Mokytojų pasiekimų apskaita programos pagalba suteikia daug privalumų. Kas iš Švietimo ministerijos žinos, kad tas ar kitas pedagogas gavo pažymėjimus už kokius nors svarbius pasiekimus ir reikalingą veiklą? Galbūt vieną dieną netyčia kas nors jiems pasakys... Ir tai nėra tikras! O kompiuterinės apskaitos padėjėjas apie tai praneša tiesiai ministerijai ir Švietimo ministerijai! Visi jūsų pasiekimai, net ir mažiausi, žinomi tiesioginiams ir aukštiems viršininkams. Tai nėra girtis: pranešti apie savo rezultatus yra taip pat įprasta, kaip ir apie tuos, kurie labai sėkmingi!

Buhalterinė programa pedagogams – tai patikimas ir ištikimas šiuolaikinio pedagogo pagalbininkas, kuris negaišta laiko popierinei apskaitai, o išsivaduoja iš rutinos, pasitelkdamas naujausius pasiekimus ir technologijas savo darbo efektyvumui didinti. Buhalterinė programa USU-Soft sujungia naujausias elektroninio valdymo technologijas. Programos sąsaja apskaitai yra paprasta ir aiški, o pradėti užtenka vos kelių minučių. Pedagogų (ar auklėtojo) pasiekimų apskaita vykdoma visą parą (atsižvelgiant į laiko juostų skirtumą), o apskaitos programos savininkas visada gauna ataskaitą. Robotas akimirksniu suskaičiuoja ir mato viską, kas vyksta internete, nuskaito duomenis iš įvairių elektroninių žiniasklaidos priemonių, socialinių tinklų ir valdiškų svetainių. Jūsų apdovanojimo užsakymą įrašo apskaitos programinė įranga ir apie tai iš karto informuoja jus bei jūsų tiesioginius vadovus. Net pradedantysis pedagogas gali sau leisti turėti apskaitos programą: mūsų kainos yra priimtinos. Iš esmės mokyklos (profesinės mokyklos, universiteto, technikumo ir kt.) direkcija tvarko pedagogų pasiekimų apskaitą. Bet jūs neturėtumėte jaudintis - bet kuriuo atveju sistema

perduoti trenerio sėkmę aukštesnei organizacijai, nepranešant apie tai savo organizacijai. Vadovas turėtų žinoti, ką padarė jo darbuotojai. Kompiuterinės apskaitos asistentas turi daugybę įrankių, kuriais pedagogas gali atsiskaityti apie pasiekimus. Tačiau tai taip pat gerai padeda pasiekti tuos pasiekimus! Tai paprasta: jei pedagogas turi daugiau laiko dėstyti, jis bus sėkmingesnis nei tas, kuris rašo popierines ataskaitas. Pavyzdžiui, robotas akimirksniu sukurs užsiėmimų tvarkaraštį (tiesiog suskaičiuoja visas galimybes ir suranda idealų sprendimą) ir iš anksto įspės apie svarbų susitikimą ar paskaitą SMS žinute (dirba asmenine sekretore).

Apskaitos programoje yra gausi duomenų bazė su visais duomenimis apie studentus ir daug daugiau. Aukštųjų technologijų amžiuje šių technologijų nepaisymas yra nepriimtina prabanga. Jei jūsų kompiuteryje (jūsų mokykloje) nebus įdiegta buhalterinės apskaitos programa pedagogams, ją įdiegs jūsų konkurentas ir kas bus Tobulas Pedagogas, o ne jūs! Mes nekalbame apie medžioklę: turėtumėte gerbti savo darbą ir nedvejodami apie tai kalbėti. Mūsų apskaitos programinę įrangą naudoja mokytojai keturiasdešimtyje Rusijos Federacijos regionų ir užsienyje – galite laisvai gauti atsiliepimų iš mūsų klientų mūsų svetainėje. Pedagogų apskaitos programa (USU-Soft) tvarko buhalterinę apskaitą: apskaičiuoja atlyginimus ir priedus, parengia visus apskaitos dokumentus ir išsiunčia juos gavėjui el. Apskaitos programinė įranga palaiko ryšį per Viber ir internetinius mokėjimus į elektroninę piniginę Qiwi. Kompiuterinė programa turi daug privalumų ir sunku viską surašyti viename straipsnyje – paskambinkite mums arba susisiekite su mūsų ekspertais jums patogiu metu ir sužinokite daugiau, kaip tapti geriausiu Pedagogu savo šalyje!

Švietimo įstaigos ar mokymo centro valdymas leidžia automatizuoti darbą su studentais (klientais). Šią programinę įrangą naudoja bet kuris kalbų kursas, mokymo kursas ar mokymo centras. Programa pedagogams taip pat gali vesti įrašus su vardo kortelėmis naudojant brūkšninių kodų skaitytuvus (brūkšninį kodavimą). Mokymo centro vadovybė gali aptarnauti klientus tiek atsiskaitant už tam tikrą kursą tam tikrą laikotarpį, tiek atsiskaitant už įsigytų pamokų skaičių. Apskaitos sistema gali sekti mokėjimus grynaisiais ir negrynaisiais pinigais. O administratoriui paprašius, jis gali generuoti konsoliduotas finansines ataskaitas, kuriose bus parodyti pelningiausi kursai, pajamas generuojantys mokytojai ir organizacijos trūkumai. Kalbų kursų ir mokymo kursų programa apima pamokų planavimą (mokymo planavimą), kuris leis vesti dėstytojų darbo apskaitą. Programinę įrangą gali naudoti keli vartotojai vienu metu vietiniame tinkle, o kiekvienas mokytojas taip pat gali matyti savo bet kurios dienos tvarkaraštį. Mokymosi valdymas tampa neįtikėtinai lengvas. Buhalterinė programa gali automatiškai apskaičiuoti dėstytojų atlyginimą. Jis taip pat gali būti papildytas kitomis būtinomis funkcijomis! Kursų ir bet kokios švietimo organizacijos automatizavimas yra ne tik labai patogus, greitas ir efektyvus; Tai taip pat yra institucijos lygio rodiklis, kuriantis klientų požiūrį ir bendradarbiaujančių įmonių požiūrį. Galite atsisiųsti nemokamą programinę įrangą savo mokymo centrui ar mokymo įstaigai kaip demonstracinę versiją atsiųsdami mums užklausą el. paštu.