Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Kursų programa

Kursų programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Kursų programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite kursų programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Nustokite ieškoti idealios programos savo kursams! Jį rasite čia ir dabar šiame puslapyje. USU kursų apskaitos programa padės automatizuoti jūsų organizaciją, leisdama pažvelgti į vykdomą veiklą ir verslo valdymo metodus. Ir, žinoma, tai suteiks naujų galimybių produktyviai kontroliuoti jūsų valdymą. Visų pirma, mūsų kursų programą sukūrė žmonės, kad galėtų naudotis. Atleiskite už tautologiją, bet ji čia tinka, nes akcentuojamas žmogiškumas. Tik mūsų dėkingumas žmonėms, kurie yra pasišventę ugdyti kitus, paskatino mus sukurti unikalią programą, kurios vienintelis tikslas yra palengvinti jūsų kasdienį sunkų darbą. Tačiau teisinga pasakyti, kad šis kilnus tikslas turi daug gražių priedų ir puikių funkcijų, kurių dabar taip reikia. Pirmą mėnesį būsite nustebinti, kokia efektyvi programa yra skirta kursams ir kaip lengva valdyti savo verslą. Ir kiek tai suteikia jums, kaip vadovui, ir jūsų darbuotojams tuo pačiu motyvacijos! Norėdami įvertinti jo išsamumą, rekomenduojame slinkti žemyn į šio puslapio apačią ir spustelėti aktyvią kursų demonstracinės programos versijos nuorodą. Jame išsamiai pateikiami pagrindiniai bruožai, o klausimo kaina yra nekokia. Demonstracinė valdymo sistemos versija yra visiškai nemokama. Jei trumpai apžvelgsite funkcionalumą, norėtume pasakyti, kad užduotis vartotojams paskirsto administratorius. Kaip jau spėjote, administratorius yra vadovas arba asistentas, o gal buhalteris ar kitas patikimas asmuo, kurio prieiga prie mūsų programos buvo iš pradžių patvirtinta.

Į sistemą įeinantys vartotojai iš pirmo žvilgsnio turi bendrą vaizdą, tačiau prieigos lygis juos iš esmės išskiria. Pavyzdžiui, administratorius neriboja užklausų mokytojams iš programos: jis gali matyti paleidimo istoriją, atliktus veiksmus, suvestines ataskaitas, analizę ir statistiką vartotojų vardu, tačiau nė viena iš šių užklausų nėra prieinama paprastam vartotojui. . Kursų valdymo ir apskaitos programinė įranga sukuria elektroninį tvarkaraštį ir leidžia racionaliai naudoti jūsų įstaigos mokymosi patalpas. Taip pat lankomumo žurnalas ras savo vietą kursų tvarkaraštyje. Įvertinimo išlaikymas visada yra puiki paskata darbuotojams ir, jei tai aišku, skatina juos kasdien. Patekus į valdymo sistemą, kuri juos sulygina su įvairiais parametrais, o rezultatus parodo skaitine verte, nei vienas mokytojas neliks abejingas ir, žinoma, bandys konkuruoti bei kilti į pirmaujančias pozicijas. O jei vadovaujančios pozicijos aktyviai apdovanojamos piniginėmis premijomis, kursų programa su vertingų dėstytojų įvertinimu numuš du paukščius vienu akmeniu: skatins darbuotojus sėkmingai dirbti, o geriausiam darbuotojui savarankiškai atrinks ir apdovanos. Pelnyta premija. Ir taip, darbo užmokesčio apskaita yra programos tikslas ir kursuose. Ar malonu turėti tokį savarankišką darbuotoją, ar liūto dalį turi visas kolektyvas? Tada jums reikia skubiai įdiegti šią vertingą programą savo įrenginyje!

Nauja programos versija leidžia patogiai tinkinti informacijos išvaizdą lentelėje. Paimkime klientų duomenų bazės pavyzdį. Yra specialus teksto laukas

toliau. Jame yra svarbi informacija, kuri turėtų būti matoma vartotojui, tačiau yra gana išsami. Anksčiau pati aikštelė turėjo būti kažkaip ištempta, ir tai buvo gana neefektyvu. Naujoje versijoje laukų išdėstymą lentelėje galite valdyti ne tik horizontalioje, bet ir vertikalioje plokštumoje! Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paspausti pelės žymeklį ir nutempti jį į reikiamą vietą arba padidinti bet kurios srities aukštį. Dabar galite lengvai pritaikyti kiekvieną stalą pagal savo poreikius. Antraštės gali būti išdėstytos keliose eilutėse, o laukų aukštis gali būti keičiamas, kad būtų paryškinti reikalingi elementai. Papildomas programinės įrangos kūrimas prideda naujų funkcijų ir padaro jūsų darbą programoje patogesnį ir produktyvesnį. Grupavimas pagal konkretų parametrą lentelėje dabar leidžia aiškiai apskaičiuoti sumas. Dabar galite matyti ne tik bendrą sumą, bet ir visus tarpinius mokėjimus bei skolas. Programoje skaičiuojamas ne tik registracijų skaičius, bet ir grupių skaičius. Bet kuriame pavyzdyje visada galite matyti unikalių kriterijų skaičių. Apsvarstykite situaciją, kai retai reikia pildyti tam tikrus laukus. Anksčiau tai dažniausiai vargindavo akis, nes redaguojant programa juos rodydavo visiškai, o tai atitraukdavo dėmesį. Dabar galite įtraukti šiuos pasirenkamus laukus į vieną grupę ir paslėpti juos vienu paspaudimu. Pavyzdžiui, čia yra kliento įrašo redagavimo įrašas. Darant prielaidą, kad nenorite kiekvieną kartą matyti kontaktinės informacijos ar priedo – tiesiog spustelėkite grupavimo eilutę ir eilutė bus paslėpta! Langas yra daug kompaktiškesnis, neprarandant funkcionalumo. Tą patį galima padaryti su duomenų paieškos langu. Jei norite sužinoti daugiau, galite apsilankyti mūsų oficialioje svetainėje. Čia rasite visą reikalingą informaciją. Be to, jūs gaunate unikalią galimybę atsisiųsti nemokamą demonstracinę programos versiją, skirtą kursams, kurie parodys visus privalumus, kuriuos ji gali suteikti jūsų verslo valdymui.