Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa vairavimo mokyklai

Programa vairavimo mokyklai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa vairavimo mokyklai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą vairavimo mokyklai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Apskaita vairavimo mokykloje labai reikalinga, kaip ir bet kurioje kitoje mokymo įstaigoje. Vairavimo mokyklos valdymas – tai ne tik visų mokinių kontrolė; taip pat apima darbuotojų, vairuotojų ir įmonės finansų apskaitą. Mūsų programoje USU-Soft kiekvienam mokyklos mokiniui sukuriama vairuotojo registracijos kortelė. Be praktinio vairavimo pamokų, jis atkreipia dėmesį į pravaikštas ir jų priežastis. Vairavimo mokyklų programos rengiamos ir teorinio vairavimo pamokų kontekste. Švietimo sistemų valdymo principai atspindi likusių klasių skaičių ir skolos vairavimo mokyklai dydį. Vairavimo mokyklos programa leidžia matyti ne tik finansinių išteklių atėjimą, bet ir išlaidų dedamąją. Ir visos išlaidos yra suskirstytos į finansinius straipsnius, kad vadovybė galėtų matyti, kur išleidžiama daugiau organizacijos pinigų. Apskaita vairavimo mokykloje yra pagrįsta mūsų vairavimo mokyklos programoje sukurtomis ataskaitomis. Vairavimo mokyklų automatizavimas apima ir išsamų valdymo analitinių ataskaitų kompleksą. Mokinių veiklos knygelėje matyti, kas, kada ir su kokiais darbuotojais lanko užsiėmimus. Vairavimo mokyklos programa gali būti padalinta pagal autoritetą, kad darbuotojai matytų tik su jų pareigomis susijusį funkcionalumą. Vairavimo mokyklos programą galima nemokamai parsisiųsti kaip demonstracinę versiją. Vairavimo mokyklos programa sukuria tvarką Jūsų įmonėje ir padidina pelną!

Privalomi laukai, kuriuos turite užpildyti, pažymėti specialiu simboliu, kuris keičia spalvą ir praneša, ar jau nurodėte viską, ko reikia apie savo klientą. Naujoje vairavimo mokyklų programos versijoje galite pridėti ypač svarbių įrašų, kad visada turėtumėte juos po ranka. Tai gali būti sandorio šalys, su kuriomis dirbate dažniausiai, arba tam tikros prekės ir paslaugos – galimybių yra daug. Pavyzdžiui, įsivaizduokime klientų duomenų bazę. Jei norite pataisyti konkretų įrašą, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite pelės klavišą ir pasirinkite Taisyti aukščiau arba Taisyti žemiau. Stulpelius galima pritvirtinti taip pat. Tokiu atveju kiekvieno įrašo pagrindiniai duomenys visada išliks vietoje. Spustelėkite lentelės antraštę ir pasirinkite Pataisyti dešinėje arba Pataisyti kairėje. Papildomas programos kūrimas suteikia naujų funkcionalumo ir padaro Jūsų darbą vairavimo mokyklos programoje patogesnį ir produktyvesnį. Naujoje versijoje yra naujas lauko tipas: išsamumo indikatorius. Juos galite pamatyti Atsargų modulio lauko Užbaigta pavyzdyje. Šiuose laukeliuose aiškiai rodomas konkrečios užduoties atlikimo procentas ar bet koks kitas rodiklis: kliento duomenų pildymas, prekių išsiuntimas ir pan. Taip pat padidėjo paieškos ir informacijos išvedimo greitis: pavyzdžiui, įprastu nešiojamuoju kompiuteriu greičiau nei per 1 sekundę apdorojama daugiau nei 20 000 su klientais susijusių įrašų. Duomenų paieškos langas yra būtinas įrankis dirbant su lentelėmis su dideliais duomenų kiekiais. Su jo pagalba vienu metu galite peržiūrėti tik reikiamus įrašus tam tikram laikotarpiui, pagal darbuotoją ar pagal kitus kriterijus. Tačiau kartais vartotojai gali palikti kai kuriuos išvesties kriterijus šiame lange ir nekreipti dėmesio į tai, kad tai sukelia tam tikrų sunkumų. Mes tai optimizavome ir vizualiai išryškinome sritis, kuriose buvo nustatytas kriterijus. Dabar nebebus jokių sunkumų, ypač nepažengusiems kompiuterių vartotojams! Dirbti su paieškos kriterijais tapo daug lengviau. Dabar kiekvienas yra atskiras elementas, su kuriuo galite dirbti. Pavyzdžiui, norėdami atšaukti, tiesiog spustelėkite kryželį šalia kriterijaus. Jį galite pakeisti spustelėję patį kriterijų. Ir tiesiog spustelėkite kryžiuką šalia žodžio Ieškoti, kad peržiūrėtumėte visus įrašus. Vairavimo mokyklų programa papildys naują funkcionalumą ir padarys Jūsų darbą vairavimo mokyklos programoje dar patogesnį ir produktyvesnį.

Tam tikrų egzempliorių paryškinimas vairavimo mokyklos programoje gali labai palengvinti jūsų kasdienį darbą. Ir iš šios perspektyvos mes pradėsime pasinaudoti nauja galimybe dirbti su spalvomis, matuokliais ir vaizdais mūsų vairavimo mokyklos programoje. Vardų tinklelyje matote, kad elementų stulpelyje yra keletas dublikatų. Kopijos buvimas gali labai sulėtinti jūsų verslą. Tokias kopijas būtų tikslinga skirti. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite lentelę ir pasirinkite Sąlyginis formatavimas, kad iškviestumėte kontekstinį meniu. Atsidariusiame lange pasirinkite Naujas..., kad pridėtumėte naują sąlygą. Atsidariusiame lange pasirinkite komandą Formatuoti tik pasikartojančias vertes. Spustelėkite Formatas, kad pakeistumėte. Jame galite nurodyti mėlyną spalvą. Tada išsaugokite pakeitimus ir sukuriate norimą sąlygą. Baigę iš karto spustelėkite Taikyti, kad pakeistumėte lentelės rodinį. Dabar kopijos matomos iš karto. Papildomas programos kūrimas suteikia naujų perspektyvų ir padeda jūsų įmonei tapti viena geriausių tokio pobūdžio! Dėl ilgalaikio sėkmingo buvimo rinkoje užsitarnavome gerą reputaciją iš įmonės, kuri gamina tik aukštos kokybės programas. Yra daug įmonių, kurios yra dėkingos mums už USU-Soft programas, kurias suteikiame joms naudoti. Turime geriausią kokybę ir kainas, kurios tikrai pritrauks žmogų, kurio vienintelis tikslas – verslui veikti kaip pagal laikrodžio rodyklę. Taip pat garsėjame savo klientams teikiama technine pagalba. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis ir mes paaiškinsime viską, ką norite sužinoti.