Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Pamokų tvarkaraščio programa

Pamokų tvarkaraščio programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Pamokų tvarkaraščio programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą pamokų tvarkaraščiui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikinės švietimo įstaigos turi atidžiai pasirinkti programinę įrangą, kad užmegztų konstruktyvius santykius su studentais ir jų šeimomis, kad finansiniai ištekliai ir pastangos būtų panaudotos efektyviai. USU-Soft mokymo programa veikia su dideliais duomenų kiekiais, atsižvelgiant į visus reikiamus niuansus ir kintamuosius. Operacija atliekama kuo tiksliau. Programoje nėra konfliktų ar klaidų, o tai padeda dėstytojams atsipalaiduoti. USU įmonės darbuotojai specializuojasi kuriant originalią programinę įrangą, skirtą bendrajam ugdymui. Tai programa, kuri kontroliuoja pamokų tvarkaraštį. Prieš įsigydami pilną mokymo programos versiją, galite atsisiųsti ją kaip demonstracinę versiją iš mūsų svetainės, kad pamatytumėte visas funkcijas. Specialaus produkto USU pristatymas taip pat nemokamas. Įsigiję mokymo programą taip pat gausite mūsų techninę pagalbą, kurią teikiame individualiai. Programinės įrangos funkcijos neapsiriboja kursų programų rengimu. Čia galite priimti apmokėjimą už maitinimą, prašyti atlyginimų iš mokytojų, fiksuoti metodinę medžiagą, popamolus ir ugdymo įstaigų prevencinę veiklą, jei turite kelis filialus. Prašymo dėl „nemokamų pamokų tvarkaraščio programos“ internete dažnai ieško tie, kurie nori gauti nemokamo sūrio. Tuo pačiu metu ne kiekviena programinė įranga atitinka net minimalius bendros ugdymo struktūros reikalavimus, todėl neskubėkite jos parsisiųsti vienu mygtuko paspaudimu, reikia atidžiai išstudijuoti programinės įrangos funkcionalumą ir techninės įrangos reikalavimus. Pamokų tvarkaraščio tvarkaraštis turėtų turėti daugiafunkcinį darbą ir našumą, analizuoti apsilankymų ir pažangos dinamiką, atsižvelgti į darbo standartus.

Tarp privalumų yra galimybė siųsti masinius SMS pranešimus, leidžiančius greitai susisiekti su tėvais, mokytojais ir mokiniais. Nemokamai atsisiųsdami pamokos lapą iš nepatvirtinto šaltinio, galite ne tik užkrėsti kompiuterį, bet ir netekti gamintojo techninės pagalbos. Programinės įrangos funkcionalumą turėsite įsisavinti patys, be kompetentingos ekspertų pagalbos. Užuot taikę racionalų požiūrį, skubotą atsisiuntimą priimant nemokamus sprendimus, geriau atsisiųskite USU-Soft programos demonstracinę versiją pamokų tvarkaraščiui, pažiūrėkite trumpą vaizdo įrašą, paskelbtą USU svetainėje, perskaitykite atsiliepimus ir pasikalbėkite su komanda. kūrėjų. Mokomoji programa gali būti integruota į ugdymo įstaigos interneto svetainės struktūrą, kuri leidžia greitai skelbti duomenis internete. Taip pat pagal pageidavimą prie elektroninės valdymo sistemos galite prijungti apsaugos kameras ir telefonus. Į duomenų bazę įvedama visa reikalinga informacija apie mokinius ir dėstytojus, įskaitant nuotraukas. Juos galima atsisiųsti arba užfiksuoti naudojant internetinę kamerą. Pamokų diagramų programa stebi mokytojų darbą ir generuoja populiariausių mokytojų bei veiklų įvertinimą. Mokymo programa sudaryta ant vienos bendrojo lavinimo platformos, todėl jos funkcionalumas gali būti papildytas projektavimo etape. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai informuoti USU ekspertus. Jie pateiks reikiamus šablonus, operacijas ar lenteles, kad programa būtų kuo naudingesnė. Demonstracinę versiją ir produkto pristatymą galite atsisiųsti iš mūsų svetainės. Programinė įranga mokama tik vieną kartą. Mūsų įmonė neapima varginančio abonentinio mokesčio, kuris reiškia mėnesinius mokėjimus už licenciją ir paslaugų palaikymą. Vargu ar kur kitur rasite panašų pasiūlymą tokiai programai kursų tvarkaraštyje!

Pažvelkime į dar vieną pamokų diagramų generatoriaus programos galimybę – vaizdų naudojimą. Galite nurodyti, kurie vaizdai yra susieti su kokiu procentu ar reikšme. Skirtuke Vaizdo stilius galite patys pasirinkti skaičių ir paveikslėlius, kad pasirinktumėte norimus įrašus. Naujoje mūsų pamokų diagramų kūrimo priemonės versijoje galite priskirti konkrečias reikšmes skirtingiems vaizdams, kad būtų aiškumo. Tai gali būti sandorio šalies statuso, pardavimo, verslo veiklos ir kitų jums reikalingų procesų aprašymai. Pirmiausia apsvarstykime, kaip duomenų bazėje jau esantį vaizdą priskirti tam tikram parametrui. Norėdami iškviesti kontekstinį meniu ir pasirinkti komandą „Priskirti vaizdą“, turite atidaryti klientų duomenų bazę ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite bet kurį lauko įrašą. Kaip suprantate, programa, padedanti sudaryti pamokų diagramas, iš karto pasiūlo duomenų bazėje rastų piktogramų pasirinkimą. Pasirinkite tinkamą nurodytą reikšmę, pvz. kliento būsena. Toms pačioms reikšmėms programa priskirs patį vaizdą. Dabar pažiūrėkime, kaip į duomenų bazę įtraukti naujų vaizdų. Turite pasirinkti konkrečią kategoriją arba pašalinti jas visas. Nauji įrašai bus įtraukti į duomenų bazę. Užpildykite reikiamą kategoriją ir pasirinkite patį vaizdą iš savo failų sistemos. Ši funkcija suteikia galimybę padidinti jūsų verslo produktyvumą. Klientai matys, kaip efektyviai dirbate ir kaip tai paveiks jūsų teikiamų paslaugų kokybę. Dėl to jie lieka jūsų įstaigoje ir pasakoja apie jus savo draugams ir artimiesiems. Tai labai svarbu bet kuriai įmonei, nes klientai yra bet kurios verslo pagrindas. Tai reiškia, kad jūs turite padaryti viską, kad jie būtų laimingi. Mūsų pamokų diagramos programa gali tai padaryti 100%!