Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Mokymo kursų programa

Mokymo kursų programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Mokymo kursų programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite mokymo kursų programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Mokymo kursų valdymas pagal USU-Soft programą,

sustabdymo režimas, nes esama mokymo kursų būklė keičiasi su kiekviena darbo operacija ir vadovybės reakcija į naujos situacijos pokyčius. Kalbame apie automatinį valdymą, kuriame vykdoma mokymo kursų, tiksliau – vidinės veiklos būklės, finansų, personalo kontrolė. Mokymo kursų tęstinumas organizuojamas remiantis informacijos mainais tarp skirtingų mokymo kursų skyrių; dėstytojų, administracinių išteklių, ryšių su klientais vadybininkų, kurie kartu atlieka skirtingas operacijas, tačiau vienas kitą papildo rezultatu. Mokymo kursų programa iš esmės keičia vidinės veiklos formatą – pašalina personalą nuo skirtingų procesų ir procedūrų valdymo, įskaitant apskaitą, kontrolę, analizę, o tai leidžia mokymo kursais greičiau atlikti visas operacijas ir didinti efektyvumą mažinant darbo jėgą. išlaidas, taigi ir darbo užmokesčio išlaidas bei kitus svarbius aspektus.

Šia programa automatizuotų mokymo kursų tęsinys dabar susideda iš visų vartotojų, kurie yra vartotojai, įsipareigojimo laiku informuoti programą apie naujus savo darbo rezultatus – fiksuoti verslo operacijų atlikimą. asmens elektroniniai įrašai, iš kurių mokymo kursų kompiuterinė programa gauna gautus duomenis, apdoroja informaciją einamajai veiklai valdyti ir pateikia ją rodiklių pavidalu. Greitis, kuriuo atliekama bet kokia operacija, yra sekundės dalis. Skaičiavimai programoje iš tikrųjų yra nematomi, todėl galima sakyti, kad programa viską patikrina ir veikia esamu laiko režimu. Dėl veiklos rodiklių kontrolės galite nustatyti norimo rezultato pasiekimo lygį. Mokymo kursų programa turi meniu, susidedantį iš trijų skirtingų blokų – Moduliai, Indeksai, Ataskaitos, jei ne ta pati, bet panaši vidinė struktūra ir rubrika. Katalogai yra pirmoje darbo vietoje. Šis padalinys atsakingas už verslo procesų kūrimą ir valdymą pagal individualias ugdymo įstaigos ypatybes, apskaitos ir kontrolės procedūrų reglamentus bei skaičiavimų tinkamumą. Pradėjus diegimo bloką, programa paleidžia bloką pavadinimu Moduliai. Tai operatyvinė veikla, valdant informaciją ir procesus pagal jų nustatymus ir kontroliuojant nustatytas taisykles.

Operatyvinės veiklos rezultatai kaupiami per tam tikrą laikotarpį, tada programa juos perkelia į Ataskaitų bloką, kuriame atliekama veiklos analizė pagal skirtingus kriterijus ir sukuriama vaizdinė ataskaita su visų tipų įvertinimu. Analizės rezultatų kontrolė pateikiama lengvai skaitomų ataskaitų, sudarytų su lentelėmis, grafikais, diagramomis, leidžiančiomis vizualizuoti svarbią informaciją, įskaitant švietimo, finansinę ir ekonominę, forma. Per tokią statistinę ir analitinę atskaitomybę mokymo kursų programa gerina kursų valdymo kokybę, optimizuoja finansinę apskaitą, suteikia strategiškai svarbių vertybių kontrolę ir signalus artėjant prie naujų rezultatų. Mokymo kursų apskaitos programoje numatyta speciali forma studento registracijai klientų duomenų bazėje ir panaši forma studento registravimui į pasirinktą mokymo kursą – kiekviena duomenų bazė turi savo registracijos formą pirminei informacijai tvarkyti ir turimiems duomenims tikrinti. Šios formos vadinamos langais ir jos sprendžia du svarbius programos uždavinius – pagreitina duomenų įvedimo procedūrą ir leidžia patikrinti jų talpinamos vartotojo informacijos patikimumą elektroniniuose žurnaluose, užmezgant tarpusavio ryšį. Tokio tipo įsipareigojimų valdymas leidžia akimirksniu atpažinti klaidingą informaciją, nes jiems patekus į aplikaciją tai iš karto matosi veiklos rodikliuose – jie praranda tarpusavio ryšio balansą.

Automatinė įtraukimo kontrolė užtikrina, kad siunčiama tik patikima informacija, o vadovybė vis dar kontroliuoja vartotojų žurnalus, tikrina informacijos suderinamumą su esama būsena, įvertina vykdymo kokybę ir laiką bei prideda naujų užduočių. Operacijų ir informacijos kartojimas leidžia pagerinti programų valdymo kontrolės kokybę, kad būtų kuo išsamesnės rezultatų tikslumo, gautų verčių tinkamumo ir apskaitos procedūrų efektyvumo garantijos. Mokymo kursų programa turi paprastą sąsają ir lengvą naršymą. Juo gali naudotis bet kokio įgūdžių lygio vartotojai ir net be jų ir suteikia maksimalių galimybių optimizuoti personalo darbą. Norėdami pamatyti programos naudą jūsų verslui, tiesiog eikite į mūsų svetainę ir atsisiųskite nemokamą demonstracinę versiją. Tai nemokama ir labai naudinga norint sužinoti daugiau apie norimą įsigyti produktą. USU-Soft kuria geriausius produktus verslui tobulinti!