Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa studentams

Programa studentams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa studentams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą studentams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Į studentus orientuota programa skirta veiksmingai registruoti studentus, pvz., skaičių, lankomumą, rezultatus, pažymių paskirstymą, elektroninę klasių registraciją, asmens bylas ir kitas ataskaitų formas. Mokiniams iš įmonės USU, specialių programų kūrėjos, programa siūlo ne tik mokinių registraciją, bet ir visų mokyklos veiklos taškų registraciją: mokymo išteklius, klases, įdiegtą įrangą, mokymo priemones, finansinius srautus, ir tt Mokiniams skirtas programas galite parsisiųsti iš interneto, tačiau tai bus kitos programos – mokyklinės užduotys, kontroliniai testai ir kt. Susikaupęs. Buhalterinės apskaitos programos studentams negali būti atsisiunčiamos nemokamai - tai sudėtingas programos produktas, užtruko daugiau nei dieną. Ją sukūrė aukštos kvalifikacijos programuotojai, atsakingi už kiekvieną savo programos veiksmą studentams. Norint organizuoti teisingą studentų apskaitą, programa pirmiausia sukuria funkcionalią informacinę sistemą; iš esmės tai yra duomenų bazė, kurioje yra asmeninė informacija apie kiekvieną mokinį – buvusį ar esamą, su mokytoju ir kitais mokyklos darbuotojais, ir visko, ko reikia detaliam mokymosi procesui organizuoti, aprašymas.

Informacija yra aiškiai struktūrizuota, todėl reikia sekundės ieškoti reikiamos pagalbos – tereikia nustatyti bent vieną žinomą parametrą. Jame aprašytų žmonių nuotraukos atiduodamos į mokinių ir mokyklos darbuotojų asmens bylas. Informacinė programa lengvai valdoma naudojant įvairias funkcijas, tokias kaip rūšiavimas, grupavimas ir filtravimas, kurios padeda greitai dirbti su informacija, esančia daugelyje mokyklų reguliarių ataskaitų teikimo procedūrų. Mokinių kompiuterinę programą galima nesunkiai įdiegti įstaigos administraciniame skyriuje esančiame kompiuteryje, nereikalaujant programos ypatybių ir planuojančio dirbti mokyklos personalo vartotojo įgūdžių. Prisijungti galima tik su individualiu slaptažodžiu, kuris kartu apriboja darbuotojo lauko darbus ir apsaugo informaciją nuo atsitiktinio įsibrovimo. Studentų programa suteikia vieno taško kelių vartotojų prieigą iš bet kurios vietos – vietinėms vietoms nereikia interneto ryšio. Tačiau tai būtina nuotolinio darbo sąlyga. Mokiniams skirta programa, kurios atsiliepimai pateikiami kaip rekomendacijos svetainėje usu.kz, mokyklos administracijai suteikia visišką prieigą prie jos funkcijų, o buhalterija turi savo darbo teises. Studentų programoje yra konfidenciali informacija, nes joje yra griežtai asmeninė informacija ir reguliariai kurdama atsargines duomenų kopijas garantuoja saugumą ir saugumą reikiamą laikotarpį.

Programa studentams suteikia greitą grįžtamąjį ryšį apie mokinio pažangą, dalyvavimą ir aktyvumo laipsnį organizuojant popamokinę veiklą. Ji saugo statistiką ir išsamius studentų judėjimo įrašus, išlaisvindama vertingus mokytojus nuo kasdienės rutinos. Į studentus orientuota programa sukuria mokinių ir mokytojų reitingą, pagal kurį nustatomi sėkmingiausi mokiniai ir efektyviausi mokytojai, kiekvienai kategorijai taikant skirtingus vertinimo kriterijus. Programa studentams organizuoja bibliotekos fondo apskaitą, greitai pažymėdama knygų įteikimo studentams datą ir grąžinimo datą, išsiųsdama atitinkamą iššokantį pranešimą bibliotekininkui. Mokinių programa nustato visų mokyklos objektų inventorių kontrolę, įrašo jų judėjimą atitinkamame dokumente, taip pat iš karto įvertina esamus likučius tvarkydama inventorių. Studentų programoje yra visas šablonų rinkinys, naudojamas tiek vidaus ataskaitoms, tiek finansinių dokumentų valdymui. Programos teikiama informacija ir analitinės ataskaitos yra neįkainojamos mokyklos administracijai. Naujoje programos versijoje studentams galima dirbti tiek su 2D, tiek su 3D grafika. Beveik bet kokią grafiką galite pasukti bet kokiu norimu kampu. Pavyzdžiui, pelno ataskaita. Užveskite pelės žymeklį virš diagramos ir turėsite naują meniu. Jame galite spustelėti žalią rodyklės mygtuką ir grafikas taps trimatis. Galite pasukti jį ant bet kurios patogios ašies, kad galėtumėte atlikti išsamią analizę. Taip pat atsiranda naujų galimybių dirbti su grafika. Gaukime ataskaitą apie premijas. Pavyzdžiui, norite detaliau išanalizuoti premijų apskaičiavimą ir jums nereikia matyti informacijos, kaip jos buvo išleistos. Užveskite pelės žymeklį virš diagramos ir atsidarys meniu, kuriame galėsite išjungti tam tikrų skyrių matomumą. Pavyzdžiui, išjunkite žymimąjį laukelį Išleista. Matote tik likusias premijas. Panašiai galite dirbti su grafikais, kuriuose programa rodo dešimtis reikšmių – jei norite išanalizuoti tik vieną parametrą, palikite jį ir analizė bus daug lengvesnė ir labiau matoma! Negalima sakyti, kad padarėme viską, kad patobulintume programos funkcionalumą studentams. Šiaip ar taip – kasdien tobulėjame! Štai kodėl galite mumis pasitikėti. Turime daug klientų, kurie yra patenkinti, kad nusprendė rinktis mus. Savo ruožtu džiaugiamės galėdami padėti jiems optimizuoti savo verslą. Garantuojame individualų požiūrį į kiekvieną klientą. Jei norite turėti kokių nors specialių funkcijų ir jau turite minčių apie tai, kokios tai galėtų būti, mes pasiruošę tai su jumis aptarti. Visada džiaugiamės galėdami išbandyti ką nors naujo!