Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa mokyklai

Programa mokyklai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa mokyklai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą mokyklai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Universali kompiuterinės mokyklos programa yra pagrindinis reikalavimas, norint tinkamai įgyvendinti valdymo funkciją ugdymo įstaigoje. Ši mokyklinė programa puikiai tinka ne tik biuro darbo mokyklose automatizavimui, bet ir mokymo kursų administravimui universitete, vairavimo mokykloje, ikimokyklinėje ar bet kokio profilio ir krypties. Programinės įrangos rinkose yra daug įvairių kompiuterių mokyklų programų. Tačiau tik programinės įrangos kūrėjas USU teikia tokį platų funkcijų spektrą ir siūlo tokį nedidelį mokestį. Apskritai USU įmonė laikosi demokratinių kainų ir draugiškos kainų politikos savo produktų pirkėjų atžvilgiu. Pradinės mokyklos kompiuterinės programos turėtų turėti keletą konkrečių parinkčių, kad tokios programos būtų veiksmingos gavėjui. USU-Soft school programa puikiai atlieka jai pavestas funkcijas. Programinė įranga turi neįtikėtinai didelę funkcijų įvairovę, kurių kiekviena leidžia konkuruoti su visais įdiegtų programų kompleksais už atskirą sumą, panašią į pinigų sumą, kurios mūsų organizacija nori už vieną sudėtingą paslaugą. Nemokamos kompiuterinės mokyklos programos yra tik pasakose. Tačiau USU-Soft leidžia naudotis savo funkcijomis nemokamai, tačiau tik trumpą reklaminį laikotarpį. Mūsų svetainėje yra nuoroda, leidžianti visiškai nemokamai atsisiųsti bandomąją programos versiją. Mokyklos kompiuterinė programa nemokamai platinama kaip bandomoji versija. Jos tikslas – supažindinti potencialius mūsų programinės įrangos pirkėjus su visomis programos funkcijomis net prieš perkant. Galite pasinaudoti beveik neribotomis galimybėmis ir tikrai nuspręsite, ar jums reikalinga tokia visapusiška kompiuterinė programa. Kompiuterinių mokyklų programos viena nuo kitos skiriasi keliais atžvilgiais. Svarbiausias yra kainos ir kokybės santykis. Ir tada, pirmoje vietoje reitinge yra unikali sistema iš bendrovės USU. Programinė įranga veikia labai patogiu kelių užduočių režimu. Kartu buvo išspręsta daugybė užduočių, kurios padidino įmonės efektyvumą. Mokymo įstaigose naudojamos įvairios kompiuterinės programos, skirtos pradinėms mokykloms. Tuo pačiu mūsų mokyklos kompiuterinę programą pasirinkę ugdymo įstaigų administratoriai visada yra patenkinti rezultatu. Programinė įranga seka įmonės patalpas, naudojamas klasėse.

Rengiant programą kompiuterinė programa paskiria mokinius į atitinkamas klases. Atsižvelgiama į klasės ypatumus ir klasės specializaciją. Be to, mokyklos programa lygina klasės dydį su grupės dydžiu ir pagal šiuos parametrus paskirsto mokinius. Programos įdiegimas ir naudojimas pradinėje mokykloje padeda įstaigai sukurti gerą ir tikslią klasės sistemą. Norėdami mokėti atlyginimą, į programos funkcionalumą integruotas specialus skaičiavimo įrankis. Programinė įranga gali įvairiais būdais apskaičiuoti atlygio už darbą dydį. Pavyzdžiui, nebus problemų paskaičiuoti atlyginimą darbuotojams už mokyklos programą. Kompiuterinė programa gali sklandžiai atlikti dalinio tarifo skaičiavimą, taip pat gali atsižvelgti į įmokas, skaičiuojamas kaip pelno procentas iš darbo mokesčių. Galima net paskaičiuoti kombinuotą atlyginimą. Jei norite gauti konkrečią savo veiklos analizę tam tikru laiku, neatsižvelgiant į žmogiškąjį faktorių, arba jei jūsų darbuotojams reikia gauti kai kurias ataskaitas, pavyzdžiui, rytojaus tvarkaraštį, jums reikia šios programos su daug naudingų funkcijų. Norėdami sukurti naują užduotį, turite eiti į katalogus, pasirinkti Planuoklis ir spustelėti Planuoklio užduotis. Čia pridėkite naują užduotį. Pavadinimas yra naudingas veiksmo simbolis. Jei norite, kad būtų siunčiamos mokyklos programos sugeneruotos ataskaitos, pasirinkite komandą Generuoti ataskaitą, komandą Ataskaitų pasirinkimas ir reikiamą esamą ataskaitą. Pažvelkite į Ataskaitų parametrus – tokiu atveju, jei ataskaitoje yra tam tikri įeinantys parametrai, nurodyti pagal jūsų specifikacijas, jums reikės mūsų eksperto pagalbos. Pasirinkite Siųsti į el. paštą ir nurodykite el. paštą, į kurį norite siųsti ataskaitą. Pradžios datos parinktis reiškia užduoties pradžios dieną; Termino komanda yra užduoties galiojimo diena; Vykdymo laikas yra laikas, per kurį bus atlikta užduotis. Periodiškumui nustatyti pasirenkama komanda Kartoti. Tuo pačiu metu, jei pasirenkate tam tikrą parinktį, planuoklis leidžia konfigūruoti daugiau nei tai, pavyzdžiui, kurią savaitės ar mėnesio dieną atlikti užduotį. Baigę užduotį turite išsaugoti. Jo vykdymą galite stebėti kiekvieną dieną užduočių vykdymo modulyje. Serveryje paleistas planuoklis vykdys esamas užduotis ir, pavyzdžiui, kiekvieną dieną į jūsų pašto dėžutę siųs ataskaitą apie parduotus produktus. Kadangi jie niekada nedaro klaidų, nenuostabu, kad kompiuteriai geriausiai atlieka įprastas užduotis. Jie niekada nebūna pavargę, išsekę, įsitempę ar pikti. Jie egzistuoja tik tam, kad pasiektų savo tikslą – šiuo atveju automatizuoti jūsų verslo darbą ir padidinti jo produktyvumą. Štai kodėl verta pasitikėti kompiuterių programomis iš patikimų kūrėjų, kurie daro viską, kad sukurtų puikias programas. USU-Soft yra vienas iš tokių kūrėjų. Įgavome daugelio įmonių pasitikėjimą. Leiskite mums pagerinti jūsų verslą!