Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa komunalinių paslaugų įmonei

Programa komunalinių paslaugų įmonei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa komunalinių paslaugų įmonei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą komunalinių paslaugų įmonei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Patvariausi santykiai su būsto ir komunalinių paslaugų pramone yra chaosas: prieštaringi skaičiavimai, melagingi kaltinimai ir amžini perskaičiavimai. Kompiuterių amžiuje šis verslas keičiasi; Klišė dabar yra praeitis. Šiuolaikinės komunalinių paslaugų įmonių programos leidžia viską rūšiuoti lentynose, tiksliau, aplankuose, optimizuoti abonentų sąrašą, sutvarkyti reikalus buhalterijoje. Tam yra nustatomos viešųjų paslaugų įmonių kontrolės programos būsto ir komunalinių paslaugų srityje. Norint juos naudoti, nereikia ilgų mokymų. Daugelio namų bendrijų, kooperatyvų ir kitų šios srities bendruomenių vadovai teigia, kad tokios programinės įrangos naudojimas labai palengvina organizacijos valdymą ir daro šį procesą skaidresnį. USU įmonė siūlo komunalinių paslaugų įmonės kontrolės apskaitos ir valdymo programą. Kuo unikali programinė įranga? Kuriame ir teikiame mokymus specialiai paslaugų pramonei. Jums nereikės mokėti už funkcijas, kurių nenaudojate.

Mūsų ekspertai montuoja darbo įrankius; Sąmatinė būsto ir komunalinių paslaugų kontrolės apskaitos ir valdymo programa įmonėje yra individuali. Komunalinio ūkio valdymo automatikos optimizavimo programa gali naudotis keli specialistai vienu metu, todėl ji tinka didelėms organizacijoms, tokioms kaip vandens ir nuotekų tiekimas, šildymo sistemos, katilinės, energetikos, dujų įmonės, savivaldybės vienetinės įmonės ir kt. . šioje srityje dirbančių rinkos dalyvių. Mūsų apskaitos ir valdymo programa, kurią sudaro komunalinių paslaugų įmonių kūrėjai, apmoko gyvenamųjų namų ir komunalinių paslaugų įmonių programas, kad jūsų darbuotojams nekiltų problemų pereinant prie naujo darbo būdo.

Šios sistemos įdiegimas padidina darbo jėgos našumą be didelių išlaidų; Mokymai įskaičiuoti į kainą. Taip pat galimas maršrutas ir valdymas nuotoliniu būdu, nes prieigai iš bet kurios pasaulio vietos pakanka interneto ryšio. Nėra geografinės vietos. Komunalinių paslaugų valdymo programą galima įdiegti bet kuriame asmeniniame kompiuteryje su „Windows“, įskaitant nešiojamąjį kompiuterį. Mūsų įmonės valdymo programoje būsto ir komunalinių paslaugų srityje saugoma informacija apie visas kiekvieno vartotojo atliktas operacijas. Šis veiksnys skatina discipliną ir didina ekspertų atsakomybę. Kiekvienas turės savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Prieiga prie informacijos struktūrizuojama pagal darbo pareigas ir atitinkamai sudaroma išankstinio mokymo programa įmonės kontrolei. Mes sutelkėme dėmesį į daugiafunkciškumą. Tai reiškia, kad ne tik būsto ir komunalinės paslaugos yra apskaitos programos. Skaičiuoja ir apskaitos skyriaus išlaidų, ir pajamų pusę. Abonentų sąrašai neapsiriboja registruotų žmonių skaičiumi. Čia galite sukurti atskirus sąrašus ir rūšiuoti juos į lengvatines kategorijas.

Suskaičiavimai vykdomi tiek automatiškai, neįvedant papildomų duomenų (jei tarifas fiksuotas ir kas mėnesį nekinta), tiek parodžius matavimo prietaisų rodmenis. Jis įrašomas pagal pačių abonentų arba kontrolierių, buhalterinių skyrių darbuotojų, išklausiusių atitinkamus mokymus, duomenis. Mokėjimo kvitai generuojami ir spausdinami automatiškai. Be to, galite tinkinti kitų šioje srityje naudojamų dokumentų kūrimą. Tai gali būti, pavyzdžiui, kiekvieno ketvirčio ataskaita. Įmonės kontrolės būsto ir komunalinių paslaugų programa apibendrina visą tam tikro laikotarpio informaciją ir sujungia ją į vieną dokumentą. Jūs nuspręsite, kaip atrodys dokumentas. Forma ir dizainas pritaikomi prie kiekvienos produkcijos poreikių.

Taip pat galite pakeisti kalbą. Savivaldybės vienetų įmonių, kuriose jau sukurta mūsų įmonių valdymo programa, vadovai teigia, kad perėjimas prie naujo darbo būdo vyksta sparčiai, mokymai organizuojami atitinkamu lygiu, be pertrūkių. Nors pradinis impulsas buvo internete ieškoti kažko panašaus į „pradedančiųjų 1c įrankį“, dabar aišku, kad net ir tokia daugiafunkcė įmonės valdymo programa gali būti naudojama be ilgalaikių mokymų. Komunalinių paslaugų įmonės komunalinė įmonė yra daugiafunkcė komunalinė įmonė. Atsisiuntę nemokamą demonstracinę versiją iš USU svetainės, galite nemokamai žiūrėti išskirtinį vaizdo įrašą internete ir pamatyti visus jo privalumus. Atminkite, kad kai kurios mūsų produkto demonstracinės versijos parinktys yra ribotos. Dėl patarimo kreipkitės į mūsų darbuotojus. Kompetentingi savo sričių ekspertai mielai Jus informuos apie produktą ir apmokys tos srities darbuotojus.

Komunalinių paslaugų įmonėms yra daug programų. Tačiau dauguma jų turi nemenką trūkumą – yra pagaminti ūkinės veiklos finansinei apskaitai vykdyti. Tačiau USU-Soft yra daug daugiau. Apskaita, valdymo kontrolė ir optimizavimas, automatizavimas, produktyvumo nustatymas, kokybės kontrolė, personalo sekimas ir kt. Sukūrėme pažangią sistemą, kuri palengvina reikalus. Tai tikrai pažangi sistema, kuri užtikrina visos įmonės veiklos priežiūrą ir kontrolę. Rinkitės mus, rinkitės kokybę!