Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programą komunalinių mokėjimų apskaitai

Programą komunalinių mokėjimų apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programą komunalinių mokėjimų apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite komunalinių paslaugų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Mokėjimo paslaugų įmonė teikia visų išlaidų ir mokėjimų apskaitą. Išmokų mokėjimo sistema apima mokėjimus grynaisiais ir pavedimu. Jei yra susitarimas su banku, jis atsiųs jums išrašą apie abonentus, atlikusius elektroninį mokėjimą per ataskaitinį laikotarpį. Mūsų komunalinių mokėjimų sistema leidžia automatiškai importuoti šią išrašą į komunalinių mokėjimų kontrolės apskaitos programą. Jei mokate už tokią paslaugą, galite lengvai dirbti su daugybe abonentų! Tuo pačiu metu smarkiai sumažėja žmogiškasis faktorius. Apmokėjimas už buhalterinę apskaitą ir valdymo komunalines paslaugas tvarko kiekvienos paslaugos apskaitą atskirai. Pavyzdžiui, galite matyti bet kurio abonento skolą atskirai už vandens tiekimą, nuotekas, šildymą ir kitas paslaugas. Mokėjimai už komunalines paslaugas tvarkomi naudojant unikalią asmeninę sąskaitą, kurią gali automatiškai priskirti mokėjimų kontrolės apskaitos programa. Komunalinių mokėjimų apskaitos programa taip pat tikrina įmonės darbuotojus. Apskaitos ir valdymo komunalinių paslaugų apmokėjimas apima išsamų kiekvieno vartotojo veiksmų auditą. Apskaitos ir užsakymų organizacijos mokėjimo paslaugų programą galima nemokamai atsisiųsti kaip demonstracinę versiją. Komunalinių paslaugų apmokėjimas Kasdienio darbo automatizavimas yra būtinas veiksnys normaliam bet kurios komunalinių paslaugų įmonės funkcionavimui! Mes padėsime jums supaprastinti reikalus ir labai supaprastinsime varginantį darbą!

Ataskaitinio dokumento rengimas yra ilgas procesas, jei jį atlieka darbo jėga. Norėdami parengti ataskaitą, kurioje aprašomi įvairūs procesai, vykstantys jūsų komunalinių paslaugų įmonėje, žmonės turi rankiniu būdu rinkti, skaityti ir analizuoti duomenis. Tada ataskaitų generavimo procesas prasideda iš naujo ir reikalauja iš jūsų darbuotojų daug laiko, susikaupimo ir energijos. Be to, toks ataskaitų teikimo būdas nėra tobulas dėl vienos priežasties: žmonės linkę klysti. Dėl nedidelės klaidos gali būti neteisingai suprasta visa dokumente pateikta informacija. Tai nepriimtina, todėl tokiu atveju samdytumėte daug darbuotojų, kurie dar kartą patikrintų visus rezultatus. Tai nėra efektyvus būdas vadovauti jūsų verslui. Įsivaizduokite viso to mastą – išleidžiate daug pinigų ir gaunate minimalų rezultatą! Procesas yra lėtas ir pilnas iššūkių jūsų darbuotojams. Kam laikytis senų būdų? Kodėl nepasinaudojus komunalinių mokėjimų apskaitos programa? Sukūrėme tokią automatizavimo ir optimizavimo apskaitos programą. Jis skirtas analitinėms ataskaitoms apie kiekvieną Jums reikalingą dalyką kurti ir surinkti visus reikalingus dokumentus naudojant specialius algoritmus Jūsų įstaigos buhalterinėms operacijoms atlikti! Procesų valdymo ir veiklos analizės apskaitos ir valdymo programai tam atlikti reikia vos kelių sekundžių. Duomenys, reikalingi analizės dokumentui sudaryti, jūsų darbuotojų jau yra įvedami į sistemą. Jei naudositės užsakymų sudarymo ir analizės kontrolės apskaitos programa, įgysite daug pranašumų, kad jūsų verslas būtų sėkmingas.

Komunalinės paslaugos ir mokėjimai už komunalines paslaugas yra įtemptai susiję su bendravimu su jūsų organizacijos klientais ir klientais. Jie dažnai ateina į jūsų biurus, prašydami išspręsti kai kurias problemas, nesusipratimus ar neteisingus mokėjimų skaičiavimus. Tokiu atveju turite nuolat palaikyti ryšį su savo klientais, kad jie jaustųsi, jog visada esate čia, kad išspręstumėte jų problemas ir patenkintumėte jų poreikius. Šiuo atveju mūsų apskaitos programa, skirta automatizavimui ir organizacijos kokybės analizei, turi bendravimo su abonentais priemonių rinkinį. Pranešimus jiems galite rašyti naudodami tradicinius bendravimo būdus – SMS arba el. Arba kreipkitės į Viber, kuris šiais laikais tikrai bus įdiegtas daugumoje išmaniųjų telefonų, ir pasinaudokite pažangesniais bei modernesniais būdais pasiekti klientus. Taip pat su personalo sekimo ir užsakymų kontrolės apskaitos programa galima automatiškai siųsti balso žinutes. Tai pažangiausias bendravimo būdas ir neabejotinai padidins Jūsų reputaciją bei įvaizdį klientų, tiekėjų ir net konkurentų akyse. Kaip matote, ši automatizavimo ir valdymo apskaitos programos dalis yra išsamiai apsvarstyta, kaip ir kitos sistemos dalys. Mūsų šūkis – rūpintis viskuo, net jei tai neatrodo taip svarbu ar kažkas jau atrodo tobula. Bet kokiu atveju mes stengiamės patobulinti net tobulas funkcijas!

Kad galėtumėte geriau suprasti, kokia yra USU-Soft programa, norėtume tai paaiškinti. Jį sudaro kelios dalys, kurių kiekviena atlieka savo užduotis ir atlieka savo vaidmenį jūsų organizacijos apskaitoje. Tai yra moduliai, katalogai ir ataskaitos. Tačiau toks padalijimas nereiškia, kad jie nėra tarpusavyje susiję. Kita vertus! Jie yra sujungti į vieną struktūrą. Bet koks vienos skilties pakeitimas lemia neišvengiamus kito skyriaus informacijos pasikeitimus. Jie nuolat bendradarbiauja ir tai leidžia atpažinti net klaidas ir neteisingą informaciją, kurią netyčia į automatikos apskaitos programą įvedė vienas iš jūsų darbuotojų. Šis programos kūrimo būdas yra patikimas būdas pasiekti aukštų produktyvumo ir individualumo rezultatų. Dėl šios priežasties programa gali būti nepriklausoma ir sėkmingai atlikti savo užduotis.