Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programą komunalinių mokesčių apskaičiavimui

Programą komunalinių mokesčių apskaičiavimui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programą komunalinių mokesčių apskaičiavimui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite komunalinių mokesčių apskaičiavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Apskaičiavimo paslaugų mokėjimų apskaitos ir valdymo programa yra unikali, inovatyvi plėtra, suteikianti įvairių mokesčių ir įmokų apskaitą. Komunalinių mokesčių skaičiavimo apskaitos ir valdymo sistema palaiko mokėjimo grynaisiais arba banko pavedimu funkciją. Jei sudarėte sutartį su banku, gausite elektroninį banko išrašą su informacija apie visus mokančius abonentus tam tikrą laikotarpį. Komunalinių mokėjimų skaičiavimo programinė įranga gali įrašyti tokius banko išrašus į duomenų bazę tolesniam apdorojimui. Jei naudojote Excel prieš įsigydami mūsų apskaitos ir valdymo programą, komunalinių mokėjimų skaičiavimas buvo daug lėtesnis nei naudojant automatizavimo kokybės kontrolės programą USU. Tačiau visas Excel programa sukurtas lenteles galite perkelti į mūsų komunalinių mokėjimų skaičiavimo automatizavimo kokybės kontrolės programos duomenų bazę. Spustelėkite komunalinių mokėjimų apskaičiavimo mygtuką ir atsisiųskite mūsų universalią personalo stebėjimo ir kokybės analizės programą.

Licencijos mokestį galite sumokėti bet kokiu jums patogiu būdu: atsiskaityti negrynaisiais pinigais arba grynaisiais mūsų biure. Įsigijus licencijuotą komunalinių mokesčių apskaičiavimo apskaitos ir valdymo programos versiją, dovanų gausite dvi valandas techninės pagalbos ir personalo mokymų. Be to, diegimas asmeniniame kompiuteryje yra nemokamas. Jei jums reikia naudingos automatizavimo programos mokėjimams apskaičiuoti, galite nemokamai atsisiųsti mūsų pažangios aukštos kokybės programos demonstracinę versiją. Su jo pagalba galėsite įvertinti beveik visas plačiausias šio modernaus įrankio, tinkančio bet kuriai visuomeninei ar administracinei organizacijai, funkcionalumą. Veiklos analizės ir optimizavimo paslaugų mokėjimų apskaičiavimo programa gali apdoroti beveik neribotą abonentų skaičių. Šiuo atveju žmogiškasis faktorius beveik visiškai neįtraukiamas, nes visi skaičiavimai ir įprasti veiksmai atliekami programinėje įrangoje automatiniu režimu.

Funkcija, kuri tikrai patiks vartotojams, įpratusiems naudotis programa „Excel“, yra greitas, automatinis programos išmokų apskaičiavimas naudojant lenteles. Jei atsisiunčiate komunalinių įmokų apskaičiavimą, tuomet naudodamiesi šia komunalinių paslaugų apskaičiavimo programa galėsite greitai sekti kiekvienos paslaugų kategorijos abonentų skolas atskirai. Galite vesti karšto ir šalto vandens tiekimo, nuotekų, šildymo, telefono, interneto paslaugų, šiukšlių išvežimo, revizijos ir kitų paslaugų apskaitą. Kai jums reikia modernios komunalinių mokėjimų skaičiuoklės, geriausia programą nemokamai atsisiųsti iš USU. Su jo pagalba galite valdyti įmokas už individualią asmeninę paskyrą, kurią automatiškai sukuria pati sistema. Be to, programinės įrangos operatoriai – įmonė atidžiai stebi savo darbuotojus. Visi jo veiksmai fiksuojami sistemoje ir yra detali ataskaita apie kiekvieno darbuotojo veiksmus. Šiandien beveik visuose šalies ūkio sektoriuose naudojama automatika. Valstybiniai ūkiai taip pat neturėtų ignoruoti šios tendencijos. Mokėjimų valdymo įrankis padeda pakelti įmonės automatizavimą į visiškai naują lygį. Taigi galite žymiai sumažinti išlaidas, susijusias su dideliu darbuotojų skaičiumi, kurie turi rankiniu būdu atlikti visas įprastas skaičiavimo ir mokėjimo užduotis. Mūsų sistema prisiima visas šias pareigas ir atlieka jas per kelias sekundes ir maksimaliai tiksliai, kaip ir Excel, bet daug geriau.

Vienas iš svarbiausių kriterijų norint sėkmingai konkuruoti šiuolaikinėje rinkoje – neleisti klientams diskriminuoti konkurentų. Šiuo atveju tai jau ne klientų aptarnavimo vadybininkų problema. Jei klientai išvyksta, situacija jau rimtesnė; Tai gali būti visos organizacijos problema. Todėl turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kaip vyksta verslas su klientais. Galbūt kiekvieną klientą aptarnaujate ilgą laiką; net jei ir nėra eilės, klientui gali tekti laukti labai ilgai. O klientas nemėgsta laukti!

Yra keletas priežasčių, kodėl galite sulaikyti klientus: jūsų atsakymas į paklausą per ilgas, dokumentų apdorojimas užtrunka ilgiau, paslaugos niekada nesuteikiamos laiku ir pan. Tokiu atveju pirmiausia turėtumėte įvertinti jo veikimą. darbininkas. Kiekvienas darbuotojas. Ir tada gauni įstaigos efektyvumo įvertinimą. Jei įvertinimas nėra geras ir rodo per daug minusų, reikalinga automatizuota informacinė sistema. Tai įmonės programinė įranga, galinti atlikti visas ilgas, sudėtingas ir įprastas užduotis dešimtis kartų greičiau nei žmogus. Pavyzdžiui, komunalinių paslaugų skaičiavimo programa per kelias sekundes užpildo reikiamus dokumentus ir leidžia iš karto juos atsispausdinti. Duomenų apdorojimo automatizavimas iš karto atmeta klausimą „kodėl klientai išvyksta“. Kitas svarbus kriterijus – organizacijos efektyvumas. Tai yra tada, kai klientų yra daug ir jie jūsų nepalieka, tačiau organizacijai sunku dirbti su dideliu informacijos kiekiu. Jei reikia dirbti daugiau, tereikia profesionalių programų. USU-Soft naudingumo skaičiavimo programa tinka bet kuriai profesijai.