Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Formavimo kvitų programa

Formavimo kvitų programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Formavimo kvitų programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite formavimo kvitų programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikinėms komunalinėms paslaugoms labai reikia automatizavimo, kurį naudojant galima sutaupyti gamtos ir darbo jėgos išteklius, išvengti klaidų skaičiavimuose, pagerinti gamybos našumą ir bendravimo su gyventojais kokybę tik per programinę įrangą. „USU-Soft“ baudų apskaičiavimo ir kvitų generavimo programa skirta išgelbėti verslo įmonės darbuotojus nuo labai daug pastangų reikalaujančio proceso, reikalaujančio maksimalios koncentracijos, kvalifikacijos ir griežtos kintamųjų apskaitos: tarifų, sutarčių, standartų ir kitų sudarančių teisės aktų. baudos dydžio ir mokėjimo. USU įmonė užsiima specialios programinės įrangos, skirtos naudoti viešajame sektoriuje, gamyba. Mūsų gaminiuose yra elektroninė kvitų generavimo programa. Kvitų generavimo programa turi platų funkcijų spektrą, įskaitant vartotojų duomenų bazę, kompiuterinį komunalinių paslaugų sąskaitų apskaičiavimą, masinius SMS pranešimus, platų ataskaitų dokumentų spektrą, statistiką ir analizę.

Ne paslaptis, kad netesybos kaupiamos tuo metu, kai vartotojas nevykdo savo įsipareigojimų organizacijai (pagal sutartį, susitarimą ar įstatymą). Tai ne tik komunalinės paslaugos, bet ir atliekami darbai, prekių tiekimas, mokesčių mokėjimas ir kt. Tai taip pat susiję su. Kvitų generavimo programa atsižvelgia į kiekvieną smulkmeną. Galite dirbti su klientu individualiai, taip pat suskirstyti abonentus į tikslines grupes pagal tam tikrus parametrus: gyvenamąją vietą, tarifus, skolas, pašalpas ar subsidijas, kad atliktumėte grupinius skaičiavimus ir sutaupytumėte daug laiko. Palūkanų skaičiavimo programos techninės įrangos reikalavimai ir kvitų formavimas nėra itin sudėtingas. Jums nereikia pirkti brangios įrangos ar samdyti papildomai kvalifikuoto personalo. Kvitų sukūrimo valdymo programinę įrangą gali lengvai valdyti paprastas vartotojas.

Atskiras kvitų generavimo programos privalumas – galimybė siųsti pranešimus, įspėjančius klientus apie būtinybę sumokėti skolą. Tokius pranešimus galima siųsti SMS arba Viber, balso paštu arba el. Kvitų formavimo programa leidžia užmegzti konstruktyvesnius santykius su gyventojais, užtikrinti netesybų ir visų kitų mokėjimų už organizacijos paslaugas kaupimo skaidrumą. Pranešimai, kvitai, pažymos ir kt. Bet koks dokumentas, įskaitant, gali būti pateiktas paketiniam spausdinimui. Be to, failus galima konvertuoti į vieną iš įprastų pašto siuntimo formatų. Klientų bazę galima eksportuoti arba importuoti, todėl jums nereikės pradėti iš naujo. Jei kurio nors kaupimo, operacijos, šablono ar dokumento varianto nėra tarp programos funkcijų, USU specialistai gali nesunkiai pridėti ką nors, ko jums reikia. Mūsų kvitų generatorius leidžia mūsų ekspertams lengvai įtraukti reikalingus elementus prie programinės įrangos funkcijų. Kvitų generavimo programos demonstracinę versiją, taip pat programinės įrangos pristatymą galima nemokamai atsisiųsti iš mūsų svetainės. Taip pat yra trumpas vaizdo įrašas, kuriame paaiškinami sąveikos su abonentų duomenų baze principai, atskleidžiamos kai kurios papildomos funkcijos, paieška, navigacija ir kiti veiksmai.

Kokie yra svarbiausi tobulo verslo organizavimo modelio komponentai? Juos galima suskirstyti į tris pagrindinius elementus: darbuotojus, klientus ir vadovybę. Šie trys dalykai yra dalykai, į kuriuos turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį. Žinoma, šie komponentai yra sudaryti iš poskyrių. Tačiau panagrinėkime pagrindinius sėkmingo verslo valdymo principus. Visų pirma, jūsų darbuotojai. Labai svarbu turėti tuos, kurie turi reikiamų įgūdžių. Samdykite tik geriausius specialistus. Iš kur? Na, jie yra svarbūs jūsų organizacijai, nes jų sunkus darbas paverčiamas pinigine išraiška ir atneša jums pelno. Kuo geresni darbuotojai, tuo geriau jūsų organizacijai. Be to, jūs turite juos kontroliuoti. Kad ir kokie jie būtų geri, reikia žinoti, kad jie yra veiksmingi savo darbo srityje.

USU-Soft kvitų generavimo programa gali padėti nustatyti visišką kontrolę ir parengti pasirinktines ataskaitas, kad nustatytų sunkiausiai dirbantį darbuotoją. Klientai yra žmonės, kurie pasirenka naudotis jūsų siūlomomis paslaugomis. Klientai yra visko centre! Štai kodėl jums reikia bendradarbiauti su savo klientais ir daryti viską, kad jie būtų laimingi. USU-Soft kvitų generatorius turi patogią duomenų bazę, kurioje galite laikyti visus savo klientus vienoje vietoje ir sukonfigūruoti juos pagal savo pageidavimus. Be to, kvitų generavimo programa siūlo kelis būdus, kaip su jais bendrauti naudojant geriausias šiandieninės rinkos technologijas. Turite galimybę su jais susisiekti el. paštu, SMS, Viber programėle arba išsiųsti balso žinutę. Paskutinis komponentas yra valdymas. Tai labai plati sąvoka. Turime omenyje personalo kontrolę, bendravimą su klientais, pinigų srautus ir išteklių naudojimą ir kt. USU-Soft apskaitos ir kvitų valdymo programa yra viskas, ką aprašome, ir dar daugiau! Pažangi kvitų generavimo programa gali nustatyti auditą, atlikti finansinę apskaitą ir audituoti jūsų darbuotojų veiksmus. Tai universali patogi valdymo ir automatizavimo programa Jūsų organizacijoje.