Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa komunalinėms paslaugoms

Programa komunalinėms paslaugoms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa komunalinėms paslaugoms
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą komunalinėms paslaugoms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Sunku neįvertinti komunalinių ir būsto paslaugų miestiečiams būtinumo. Jie kontroliuoja būsto fondo būklę ir sukuria tinkamą gyvenamąją aplinką žmonėms, kuriems paskirstomi ištekliai. Neįsivaizduojame savo gyvenimo be šių įrankių. Yra mintis, kad jei kažkas nepasirodo, tai gali reikšti, kad tai buvo padaryta efektyviai ir laiku. Tačiau realiame gyvenime ši sritis taip pat turi tam tikrų automatizavimo ir valdymo procedūrų kliūčių. Realybė tokia, kad komunalines paslaugas teikianti organizacija dažnai yra valdoma senamadiškai – rankiniu būdu popieriuje arba naudojant ankstesnes neefektyvias programas.

Dėl šio siaubingo šiandienos realybės supratimo tokių įmonių kontrolės kokybė labai prasta. Tačiau daugelis dalykų šioje verslo srityje priklauso nuo paslaugų teikimo terminų. Esant tokiems sudėtingiems variantams, puikus sprendimas būtų specialios komunalinių paslaugų valdymo įmonės įvedimas. Iš tikrųjų yra tokia programa, kaip USU-Soft užsakymų kūrimo ir kokybės stebėjimo programa. Pažvelkime į jo savybes ir išsamiai aptarkime funkcionalumą. Mūsų komanda įgijo pakankamai pasitikėjimo diegdama pažangias paslaugų ir kitas programas. Užtikriname, kad viešųjų paslaugų apskaita būtų kuo efektyvesnė. Automatizavimo ir užduočių optimizavimo informacijos ir apskaitos programa automatizuoja, kontroliuoja ir audituoja paslaugų organizacijos veiklą visais verslo aspektais. Kodėl verta atkreipti dėmesį į mūsų siūlomą komunalinių paslaugų automatizavimo apskaitos ir valdymo programą? Tai galima aiškiai išreikšti šiais žodžiais. Mes įdiegėme automatizavimą daugelyje organizacijų visame pasaulyje. Mūsų programos sėkmė yra ta, kad ji turi daug funkcijų, dėl kurių ji yra paklausi. Paraiška gali būti pritaikyta bet kuriai organizacijai. Suranda būdų, kaip supaprastinti bet kokį procesą. Taip pat pateikiamos visos organizacijos veiklos ataskaitos. Be to, mūsų apskaitos programinės įrangos valdymo valdymo programa pasižymi paprastumu. Ji skirta paprastiems vartotojams, neturintiems kompiuterinių įgūdžių (programa taikoma ne tik profesionaliems finansininkams ir buhalteriams, bet ir nuolatiniams darbuotojams). Struktūra suprantama visiems.

Bet kokios funkcijos ar dokumento galima ieškoti per kelias sekundes. Komunalinių paslaugų audito ir personalo kontrolės automatizavimo programa USU-Soft suteikia jums greitą ir paprastą įrankį apdoroti bet kokį abonentų skaičių. Savo darbe galite nurodyti visą reikalingą informaciją. Tinklo automatizavimo organizacijos programa tvarko bet kurią teikiamą paslaugą. Tai gali būti ir komunalinės, ir būsto, ir komunalinės paslaugos. Viešųjų paslaugų organizavimo tvarka nustatoma naudojant specialius ataskaitinius dokumentus, įtrauktus į komunalinių ir būsto paslaugų valdymo komunalinę paslaugą. Komunalinių paslaugų valdymas reikalauja mažiau darbo jėgos, nes užsakymų kūrimo automatizavimo ir procesų optimizavimo programoje didžiausia analizė atliekama per kelias sekundes. Taip pat galime pateikti bet kokias papildomas ataskaitas ar pridėti funkciją prie užsakymo.

Kokybė darbo procese turi būti visais aspektais. Pavyzdžiui, kai kalbame apie būsto ir komunalinių paslaugų organizaciją, šios kasdienės veiklos dalys turi būti automatizuotos ir optimizuotos, kad būtų pasiekta kokybė: duomenų rinkimas ir analizė, sąveika su abonentais, kvitų generavimas ir ištekliai bei personalo kontrolė. Pakalbėkime išsamiai apie kiekvieną iš šių aspektų. Tokios organizacijos, teikiančios išteklių paskirstymą gyventojams, egzistavimo esmę visada lydi tikslus duomenų rinkimas ir tikslus rodiklių apskaičiavimas iš apskaitos prietaisų pagal tarifų tarifus ir kitas sąlygas. Kai šis procesas nėra automatizuotas, negalime kalbėti apie verslo procesų kokybę ir tikslumą. Prenumeratorių įtraukimas yra vienodai svarbus, nes jie yra susiję su jūsų organizacijos pajamomis. Juk jūs darote tai, ką darote dėl šių žmonių, todėl būtina su jais palaikyti ryšį ir padėti viskuo, ko jiems reikia paslaugų kontekste. Apskaitos automatizavimo programa USU-Soft gali užtikrinti, kad duomenų bazėje turėtumėte visą informacijos apie abonentus rinkinį, kad galėtumėte su jais bendrauti bet kokiu patogiu būdu ir pasiekti jų sąveikos istoriją.

Gavus informaciją iš matavimo prietaisų, reikia gauti kvitą ir išsiųsti klientams. Išplėstinė programa USU-Soft yra įrankis, galintis tai padaryti dėl savo funkcijų. Kai žinai viską apie savo įmonę, įskaitant išteklių kiekį, suvaldai netikėtumus ir nebijai netikėtų draugų! Programa suteikia galimybę patikrinti saugyklose esančius išteklius, o tai yra gerai dėl aukščiau paminėtų priežasčių. Paskutinis dalykas – personalo apskaita. Darbuotojai yra ir išlaidos, ir pajamų šaltinis. Kad čia būtų subtilus balansas, būtina užtikrinti, kad jie tinkamai atliktų savo darbą. Programa fiksuoja ir fiksuoja visus sistemoje atliekamus veiksmus ir leidžia matyti kiekvieno darbuotojo produktyvumą. Patirtis, kurią sukaupėme dėl sėkmingo darbo metų, leidžia išdidžiai kalbėti apie pažangią programą ir teigti, kad tai viena geriausių tokio pobūdžio programų! Kokybė yra USU-Soft!