Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Sukauptų sumų apskaitos programa

Sukauptų sumų apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Sukauptų sumų apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą kaupimų apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Aptarnaujantys gyventojus ir įmonių sektorių, komunalinės paslaugos atsiskaito tiek su vartotojais, tiek su lėšų rinkimo įmonėmis. Mokėjimai iš vartotojų yra įmonės pajamos, o mokėjimai už trečiųjų šalių paslaugas ir išteklius priskiriami sąnaudoms. Norint padidinti savo pelningumą, įmonėms reikalinga griežta išteklių sąnaudų kontrolė ir efektyvi kaupimo apskaita, kuri sumažins neapskaitytas vartojimo apimtis ir gautinų sumų sąnaudas. Tinkama kaupimų priežiūra ir nuolatinė įmonės darbuotojų matavimo prietaisų rodmenų kontrolė didina klientų lojalumą ir leidžia užmegzti su jais atvirus santykius. Kaupimo apskaitos vedimas leidžia išvengti mėnesinių skaičiavimų klaidų ir tiksliai fiksuoti visus išteklių suvartojimo rodiklius. Kaupiamosios apskaitos valdymo automatizavimo programa yra kaupiamosios apskaitos programa, kurią siūlo USU įmonė, kuri specializuojasi programinės įrangos kūrime komunalinėms įmonėms.

Svarbiausia kaupiamosios apskaitos automatizavimo optimizavimo programos funkcija yra viešųjų paslaugų sąnaudų skaičiavimo automatizavimas. Kaupiamosios apskaitos valdymo automatizavimo programa pradedama sukūrus visų įmonei pavestoje teritorijoje esančių vartotojų informacinę duomenų bazę, kurioje įvedama informacija apie kiekvieną aptarnaujamą abonentą: vardas, pavardė, adresas ir asmeninė sąskaita, teikiamų paslaugų sąrašas, paslaugų sąrašas. matavimo prietaisai, charakteristikos, gyventojų skaičius ir kita informacija. Centralizuota ir greita prieiga prie reikalingos informacijos apie atsiskaitymus sumažina klientų aptarnavimo laiką, pagerina atsiskaitymų tikslumą ir supaprastina santykius su skolininkais.

Visi sąveikos su klientais veiksmai įrašomi į duomenų bazę; Pagal šią informaciją kaupiamosios apskaitos programa užsakymų formavimui ir kontrolei apdoroja būsimus mokėjimus, apskaičiuoja mokėtiną sumą, pagal kontrolierių pateiktus apskaitos prietaisų rodmenis ir kitas mėnesines išlaidas – namo priežiūrai, domofonui, vaizdo stebėjimui. , įėjimų valymas ir kt. Kaupiamosios apskaitos automatizavimo programa apskaičiuoja mokėjimus pagal taikomų tarifų skirtumą, įskaitant lengvatinius. Vykdant tarpuskaitos operacijas kaupiamosios apskaitos automatizavimo programa iš karto nustato nuomininkų skolas už tam tikras paslaugas ir išteklių sunaudojimą. Kaupiamosios apskaitos valdymo programoje įvertinama skolos suma, senaties terminas, prie bendros kaupimų sumos pridedamos delspinigiai.

Valdymo programa, kurioje vedami kaupiamųjų apskaitos grupių įrašai, filtruoja ir rūšiuoja informaciją pagal vartotojų turimą užduotį, izoliuodama ne tik gautinas sumas, bet ir atliktą išankstinį apmokėjimą, taip pašalindama tokį klientą iš laukiančiųjų sąrašas. Tai leidžia išvengti neapmokėtų sąskaitų faktūrų generuojant mokėjimo kvitus, taupant popierių, spausdintuvo reikmenis, o svarbiausia – laiko čekiams išsiųsti. Kaupiamosios apskaitos automatizavimo ir valdymo programa gali naudotis įvairūs darbuotojai, tarp jų ir kontrolieriai, kurie tiksliai fiksuoja skaitiklių rodmenis savo teritorijoje. Išsaugoma prieiga prie kaupiamosios apskaitos užsakymų optimizavimo programos – kiekvienam vartotojui priskiriamas atskiras slaptažodis ir leidžiama dirbti jam priskirtu lygiu. Atsakingiems asmenims teikiama visa informacija apie kaupiamosios apskaitos kokybės kontrolės programą; duomenų atsarginės kopijos kuriamos reguliariai.

Kadangi jūsų darbuotojų efektyvumas tiesiogiai veikia visos jūsų organizacijos efektyvumą ir produktyvumą, USU-Soft personalo kontrolės apskaitos programoje taip pat yra specialių personalo motyvavimo įrankių. Todėl norėdami pasiekti geriausių produktyvumo rezultatų, galite naudoti specialias priemones, tokias kaip piniginės paskatos. Kaip sužinoti, kas yra geriausias? Tai paprasta. Naudoti ataskaitas, kurias personalo stebėjimo apskaitos programa generuoja reguliariai arba vadovybės atstovo, turinčio reikiamas prieigos teises, prašymu. Kai reikia sekti geriausio ir blogiausio įvertinimą, galite pasinaudoti šia neabejotinai naudinga pažangios maketavimo apskaitos programos funkcija ir rengti ataskaitas apie efektyvumą ir efektyvumą. Nereikėtų jaudintis – šis procesas nėra sudėtingas, bent jau darbuotojui. Jam tereikia paspausti dešinįjį mygtuką ir palaukti kelias sekundes rezultato!

Be to, kas išdėstyta aukščiau, užsakymų kūrimo ir kokybės vertinimo automatizavimo valdymo programa taip pat seka visus finansinius judėjimus. Taip žinosite, kur eina pinigai, kur jie išleidžiami ir ar tai naudinga įmonės plėtrai. Jūsų ekonomikos vystymuisi itin svarbu atkreipti dėmesį į šį sektorių. Priešingu atveju nuolat eikvosite savo pinigus bereikalingoms neefektyvioms išlaidoms. Geros naujienos yra tai, kad USU-Soft optimizavimo analizė ir produktyvumo įrenginio automatizavimo programa gali užtikrinti griežtą šio svarbaus jūsų organizacijos veiklos aspekto kontrolę. Jei jus domina mūsų siūlomos prekės įsigijimas, susisiekite su mumis atitinkamai.