Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programą kvito apskaičiavimui

Programą kvito apskaičiavimui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programą kvito apskaičiavimui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite kvito skaičiavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikinės realijos verčia komunalines įmones optimizuoti savo veiklą, suteikia skaidrumo ir komforto dirbant su gyventojais. Tam naudojama speciali kvitų skaičiavimo programa, įskaitant ir nuomos kvitų apskaičiavimo programą. Jame atsižvelgiama į kiekvieną smulkmeną, yra daugybė funkcinių galimybių: abonentų duomenų bazės kūrimas, automatinis apmokestinimas, masiniai pranešimai ir kt. Kvitų skaičiuoklės programa leidžia padidinti verslo veiklos produktyvumą ir efektyvumą. USU įmonė specializuojasi komunalinių paslaugų valdymo programinės įrangos versijoje. Mūsų specialistai išmano visas tokios veiklos subtilybes ir niuansus. Jie sukuria būtent tokį produktą, kurio jums reikia. Kvitų skaičiuoklės programoje nėra papildomų parinkčių, kurių jums nereikia. Skaičiuotuvo programine įranga labai paprasta naudotis, o ne kompiuterio neraštingas vartotojas gali su ja susitvarkyti. Sukaupimas yra automatinis; Mokėjimai priimami bet kokia patogia forma. Programa, skirta skaičiuoti kvitus, ataskaitas ir kt. Tai gali sukurti. Be to, vartotojas gali pasiekti analitinę informaciją. Nuomos pajamų apskaičiavimo programa leidžia susikurti artimiausių savaičių ir mėnesių įmonės veiklą, nustatyti konkrečias darbuotojo užduotis ir stebėti jų įgyvendinimą realiu laiku. Turėdami visus turimus duomenis galite matyti silpnas savo įmonės pozicijas, laiku ištaisyti trūkumus ir pakelti paslaugų kokybę į visiškai naują lygį. Galite dirbti su konkrečiu abonentu arba suskirstyti juos į grupes pagal pagrindinius parametrus: tarifus, mokėtinas sumas ir adresus. Sąskaitų faktūrų kvitų apskaičiavimo programa atrodys patogi ne tik Jums ir Jūsų darbuotojams, bet ir vartotojams. Jei asmuo vėluoja sumokėti nuomos mokestį, kvito skaičiuoklė automatiškai išsiųs jam pranešimą el. paštu, SMS arba Viber. Visi ataskaitų dokumentų šablonai ir pavyzdžiai yra įtraukti į programos duomenų bazę. Lengvai atspausdinkite sąskaitas faktūras, vekselius, sąskaitas faktūras ar skelbimus.

Jei neturite formos, su kuria esate įpratę dirbti, galite ją pridėti. Tiesiog susisiekite su USU-Soft ekspertais. Nuomos pajamų skaičiavimo programa apima daugybę kintamųjų, kuriuos gana sunku sekti. Kalbama ne tik apie diferencijuotus tarifus; Reikėtų nepamiršti išmokų ir subsidijų, standartų ar žmonių, gyvenančių bute, skaičiaus, baudų ir daugelio kitų ypatybių. Jei asmuo lengvai klysta kaupdamas, kompiuteris negali susidoroti su šia priežiūra. Automatizavimo tikslas yra ne atimti iš žmogaus darbą ir jį pakeisti, o nukreipti jį į tokią veiklą, kurioje žmogiškasis faktorius vaidina lemiamą vaidmenį. Demonstracinėje versijoje yra programa, kuri nemokamai apskaičiuoja nuomos kainą. Galite atsisiųsti jį iš USU svetainės ir įvertinti išvaizdą bei veikimą ir daugybę funkcinių savybių. Mūsų svetainėje taip pat rasite trumpą vaizdo įrašą apie pasirenkamą kvito skaičiavimo programą. USU vystymo komanda rimtai žiūri į savo darbo pareigas, todėl didžiausią dėmesį skiriame kliento norams. Jei jums reikia konkrečios lentelės, dokumento šablono, pagalbos ar dar ko nors, programuotojai gali lengvai įtraukti jį į jūsų programinę įrangą.

Kvitų skaičiavimo programa paprasta naudotis. Tokią frazę galbūt jau girdėjote skaitydami apie įvairias kvitų skaičiavimo programas ir jų ypatybes. Kalbėdami apie mūsų kvitų skaičiavimo programą, norėjome išsamiai paaiškinti, ką ji iš tikrųjų reiškia. Visų pirma, programinė įranga yra sukurta žmonėms ir jų. Tai tautologija, bet tiesa, kuria mes didžiuojamės. Galvojame apie organizacijos ir jos darbuotojų, kurie naudosis kvitų skaičiavimo programos funkcijomis, gerovę. Tiesiogine prasme įsivaizduojame, kad esame jūsų darbuotojas ir klausiame savęs: „Kaip ši funkcija bus naudinga man ir mano organizacijai? mes klausiame. Manome, kad šis metodas yra labai svarbus kuriant programas, kurios skaičiuoja kvitus, kurios bus patogios vartotojams – žmonėms. Nesame tikri, ar tai turi omenyje kiti programuotojai, užsiimantys panašių mokėjimų skaičiavimo programų gamyba. Bet kokiu atveju norime jus užtikrinti, kad nepatirsite jokių nepatogumų, susijusių su naudojimo paprastumu ir aiškumu.

Skaičiavimo programa taip pat padeda spausdinti kvitus. Kam tau jų reikia? Na, tai popierinis sąrašas su reikalinga informacija kartu su sunaudotų išteklių kiekiu, mokėtina suma ir kita svarbia informacija. Dauguma vartotojų nori išsaugoti kvitus, jei kiltų nesusipratimų su komunalinių ir gyvenamųjų paslaugų teikimo organizacija. Gali būti atvejų, kai organizacija teigia, kad vartotojas nesumokėjo, o pastarasis tvirtina priešingai. Na, tai vienintelis būdas įrodyti, kad neturite įrodymų, o kvitai yra puikūs. Tuo tarpu tokios problemos tarp organizacijos ir vartotojų iškyla tik nesant tinkamos ir patikimos apskaitos ir valdymo skaičiavimo programos. USU-Soft neleis daryti klaidų ir neįtemps organizacijos į konfliktą su klientais!