Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Komunalinių paslaugų skaičiavimo programa

Komunalinių paslaugų skaičiavimo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Komunalinių paslaugų skaičiavimo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite komunalinių paslaugų skaičiavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU-Soft jungtinių paslaugų apskaičiavimo sistema išsprendžia teisingų mėnesinių mokesčių už paslaugas problemą. Programinė įranga, apmokestinanti bendrąsias paslaugas, susideda iš daugelio komponentų. Norint sukurti patogias gyvenimo sąlygas, gyventojams teikiamų paslaugų asortimentas apima ilgą darbų, kuriais siekiama pagerinti gyvenamuosius pastatus ir greta esančias teritorijas, sąrašą ir tiek pat ilgą sąrašą išteklių, kuriuos gyventojai suvartoja kas sekundę. Kiekviena paslauga turi savo rodiklius ir bendrų mokesčių apskaičiavimo metodus, priklausomai nuo kiekvieno ištekliaus gyvenimo sąlygų, vartojimo normų ir nustatytų tarifų. Turint visa tai, kiekvienas nuomotojas turi asmeninį bute sumontuotos įrangos sąrašą, į tai taip pat reikėtų atsižvelgti skaičiuojant komunalines paslaugas. Aprašytoje situacijoje pagalbą gali suteikti tik USU įmonės bendrų paslaugų skaičiavimo programinė įranga. Aplikacijoje kolektyvinėms paslaugoms skaičiuoti siūlomi skirtingi kainų variantai, priklausomai nuo to, ar yra bendras namų skaitiklis, ar butuose yra skaitiklis, kokį plotą užima gyventojai, kiek žmonių. Sutikite – tiksliai atsižvelgti į visus šiuos veiksnius vienu metu beveik neįmanoma net visai specialistų komandai.

Bendrų sąskaitų faktūrų apskaičiavimo apskaitos ir valdymo programa šį darbą atliks savarankiškai. Sąskaitų apskaičiavimo automatizavimo ir optimizavimo programa veikia su verslo kompiuteryje įdiegta informacine sistema. Skaičiavimo ir užsakymų sudarymo apskaitos ir valdymo programą paprasta įdiegti patiems. Vienu metu gali dirbti keli specialistai. Jiems suteikiami asmeniniai slaptažodžiai, apribojantys prieigą prie oficialios informacijos už jų veiklos srities ribų. Įprastų sąskaitų apmokėjimo automatizavimo ir optimizavimo programoje galite dirbti tiek vietoje, tiek nuotoliniu būdu.

Patogi sąsaja ir vaizdinis informacijos išdėstymas leidžia net ir netikriems vartotojams saugoti įrašus. Verslo vadovybei pristatomas visas kokybės kontrolės ir analizės valdymo automatizavimo ir optimizavimo programos turinys. Įprastų paslaugų skaičiavimų apskaitos programa yra lanksčios konfigūracijos ir leidžia įdiegti papildomas paslaugas, sprendžiant naujas problemas, kurios atsiranda laikui bėgant. Informacinė sistema, kuri yra pažangios personalo tikrinimo ir kokybės analizės automatizavimo programos pagrindas, yra duomenų rinkinys – visa informacija apie rajone gyvenančius abonentus priklauso nuo įmonės: pavadinimas, gyvenamasis rajonas, gyventojų skaičius, kontaktinė informacija. , paslaugų sąrašas, matavimo prietaisų sąrašas ir jų aprašymas. Taip pat nurodomos gyvenamojo namo charakteristikos ir komunalinio būsto bei komunalinės įrangos sąrašas, nes komunalinių paslaugų apskaičiavimo apskaitos ir valdymo programoje, apskaičiuojant išteklių suvartojimo sąnaudas, reikia atsižvelgti į visus niuansus.

Išteklių suvartojimas priklauso nuo daugelio sąlygų. Bendrųjų paslaugų skaičiavimo automatizavimo ir optimizavimo programa ataskaitinio laikotarpio pradžioje per kelias sekundes automatiškai atlieka skaičiavimus visiems įmonės abonentams. Įvesdama matavimo priemonių rodmenis efektyvumo gamyklos automatikos ir valdymo programa bei personalo priežiūra iš karto perskaičiuoja kvitus, atsižvelgdama į naujas ir senas vertes, suvartojimo normas bei tarifų skirtumą. Jei abonentas yra skolingas, socialinių paslaugų skaičiavimo programa automatiškai gauna skolai proporcingą baudą ir senaties terminą. Programos gauti skaičiavimai suformatuojami mokėjimo pažymose ir spausdinami tik tiems, kuriems reikia atlikti kitą mokėjimą arba grąžinti skolą. Bendrų paslaugų skaičiavimo programa suteikia tiesioginę informaciją apie bet kurį parametrą ir efektyviai kovoja su skolininkais.

Visi organizacijos darbuotojai gali dirbti vienu gamybos grafiku. Be to, kiekvienam darbuotojui gali būti suteiktos prieigos teisės, kad jis matytų tik jam reikalingus duomenis. Tai patogu privatumo ir našumo valdymui. Jei darbuotojas savo darbe nemato nieko nereikalingo, daug lengviau susitelkti ir suprasti optimizavimo kontrolės ir našumo objekto valdymo programą. Tai žymiai padidina profesinės veiklos efektyvumą! Darbuotojų veiklos kontrolė yra svarbus veiksnys bet kurioje organizacijoje, užsiimančioje komunalinėmis paslaugomis ir kaupimo bei mokėjimų apskaičiavimu, taip pat daugelyje kitų skirtingų darbo profilių organizacijų.

Užsakymų formavimo ir kokybės kontrolės apskaitos ir valdymo programa taip pat skirta darbuotojų produktyvumo ataskaitų rengimui. Išmani pažangi sistema žino, kuriuos veiksnius reikia analizuoti, kad būtų sudarytos šios ataskaitos. Tokį darbą žmogus dirba ilgiau nei prie kompiuterio, nes jam reikia poilsio, pertraukėlių, maisto ir dėmesio. Kompiuterio programinei įrangai nieko nereikia. Išskyrus tai, jis visada yra susikaupęs ir neleidžia įvykti klaidoms ir sukelti baisių pasekmių.