Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Kvitų pildymo programa

Kvitų pildymo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Kvitų pildymo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite kvitų pildymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kvitų pildymo programa USU-Soft – tai kompiuterinė programa, skirta skaičiuoti ir optimizuoti valstybinių ir privačių įstaigų, užsiimančių įvairaus pobūdžio paslaugų teikimu gyventojams ar energijos išteklių pardavimu, darbą. Kvitų pildymo apskaitos ir tvarkymo programa skirta naudoti įvairiose organizacijose, kurios tiekia energijos išteklius, užsiima šiukšlių išvežimu, telekomunikacijų paslaugomis, vandentiekiu, būsto ir komunalinėmis paslaugomis, šilumos tinklais, katiline. ir kitos gyventojams paslaugas teikiančios įstaigos. Kiekvienam vartotojui yra galimybė susikurti savo paskyrą, apsaugotą vartotojo vardu ir slaptažodžiu, leidžiančią savo vardu patekti į kuponų pildymo sistemą, suteikiant individualias prieigos prie kiekvieno darbuotojo informacijos teises. Kvitų pildymo apskaitos ir valdymo programa leidžia lengvai sekti mokėjimus, automatiškai kaupti netesybas už neatsiskaitymus, dirbti su energijos apskaitos prietaisais ir be jų pagal suvartojimo normas. Be to, kvitų pildymo programa turi galimybę tuo pačiu automatiniu režimu kurti masinius SMS pranešimus ir siųsti žinutes tam tikriems abonentams, išsaugoti mokėjimų istoriją, generuoti tam tikro laikotarpio ir bet kuriam klientui derinimo ataskaitas bei daug kitų naudingų funkcijų. labai supaprastinti komunalinių paslaugų darbą.

Taip pat mokėjimo kvitų pildymo automatizavimo programa turi funkciją, su kuria galite atsispausdinti kvitą arba išsiųsti klientui elektronine forma pridedamame faile. Patogią ir lengvą kvitų pildymo automatizavimo programos sąsają papildo gražus dizainas, kuriame kūrėjai papildė gražių šablonų kolekciją, sukurtą tam, kad darbas su pažangia kvitų pildymo programa būtų dar malonesnis. Kuponų pildymo programos integravimas su vaizdo apsaugos kameromis taip pat bus puiki naujiena vartotojams – kuponų pildymo programa rodo visą svarbią informaciją, pavyzdžiui, pardavimo duomenis, mokėjimo informaciją ir kitą svarbią informaciją.

Kvitų pildymo programa taip pat apima patogų darbą su skirtingomis gyvenvietėmis, mikroregionais ir regionais – programos funkcionalumas suteikia jums suskirstymą į kelias kategorijas, įskaitant kiekvienos grupės ypatybes, tokias kaip gyvenamasis regionas, tarifai ir sąrašas. teikiamų paslaugų. Taip pat galite išsaugoti sąrašą paslaugų, už kurias bus atsiskaitoma pagal žmonių skaičių, gyvenamojo ploto dydį arba individualiai išrašytą sąskaitą. Keičiant tarifų planą, kuponų pildymo programa automatiškai perskaičiuos mokėjimo sumą, taip pat galima dirbti su „specialiais“ tarifų planais. Kvitų pildymo programa veikia taip, kad leidžia kurti kvitus tik tiems klientams, kurie yra skolingi už įmonės paslaugas ir nevargina avansinius mokėjimus atliekančių abonentų.

Tuo pačiu metu abonentai gali mokėti už paslaugas per „Qiwi“ terminalus, o tai leidžia jūsų įmonei sutaupyti pinigų kasoms. IT taip pat taupo laiką, nes jūsų klientams nereikia laukti ilgose eilėse. Mokėjimai vyksta per terminalus ir įrašomi į kvitų pildymo programą. Vadovybei skirta kvitų pildymo programa leidžia kurti įvairias ataskaitas, kurios leidžia vadovui stebėti įmonės darbą. Veiklos kokybės rodiklių yra daug. Įmonės veikla priklauso nuo to, kaip stipriai galite priartinti klientą prie savęs. Pavyzdžiui, organizacijoje klientas atėjo, sumokėjo už paslaugas, gavo konsultaciją ir išėjo. O kitoje jam buvo pasiūlyta užpildyti anketą, duoti specialūs nurodymai, o tada buvo išsiųsti SMS pranešimai apie svarbią informaciją apie komunalinės veiklos įvykius. Dabar pasakykite mums: kuri paslauga klientui patiks labiau? Kur daugiau dings? Žinoma, pastaroji! Visi šie darbo su klientu niuansai tikrai duoda teigiamų rezultatų. Įmonės produktyvumo didinimas galimas bet kokio tipo verslui! O mūsų kvitų pildymo programa jums tikrai padės.

Kvitų pildymas rankiniu būdu yra labai ilgas procesas. Tai nėra efektyvu, nes naudojama daug svarbių organizacijos išteklių. Visų pirma, kai jūsų darbuotojams reikia ilgų valandų pildyti kvitus. Antra, finansinės priemonės, nes jūs turite mokėti savo darbuotojams už sunkų jų darbą. Trečia, būtinybė įveikti neišvengiamas klaidas tvarkant organizacijos rankinę apskaitą. Kaip matote, automatizavimas turi pranašumų daugelyje apskaitos sričių. Todėl labai rekomenduojama naudoti USU-Soft kvitų pildymo programą. Jei neįsivaizduojate, ką reiškia tokios programos ir kaip su jomis reikia dirbti, siūlome specialų vaizdo įrašą, kuriame išsamiai paaiškinamos visos programos funkcijos ir funkcijos. Be to, siūlome demonstracinę versiją su ribotu funkcijų skaičiumi, kad aiškiai matytumėte, kokia programa yra. Galiausiai visada laukiami klausimai ir mielai papasakosime daugiau apie programą!