Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa apskaitos prietaisų apskaitai

Programa apskaitos prietaisų apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa apskaitos prietaisų apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite apskaitos prietaisų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatika pamažu įvaldo bendrą erdvę, kurioje tik kokybiškos programinės įrangos dėka galima optimizuoti gamybos procesus, racionaliai paskirstyti gamtos ir darbo išteklius, efektyviau bendrauti su gyventojais. Nemenką reikšmę šiame procese turinti USU-Soft yra plataus funkcionalumo matavimo priemonių apskaitos programa. Programėlė apskaičiuoja viską, pateikdama daugybę ataskaitų dokumentų, analizės ir statistikos. USU įmonė užsiima specialių programų, kurias naudoja komunalinės paslaugos, kūrimu. Mūsų pažangiosiose programose yra matavimo priemonių apskaitos programa. Jis gali būti naudojamas aptarnaujant daugiabučius namus, pramoninius objektus ar biudžetines struktūras. Matavimo priemonių apskaitos praktika nekelia didelių techninės įrangos reikalavimų, todėl nereikia pirkti brangios įrangos ar samdyti papildomai kvalifikuoto personalo. Buitinių matavimo prietaisų apskaitos valdymo automatizavimo programa suteikia puikią galimybę efektyviau paskirstyti lėšas ir ženkliai jas sutaupyti. Ne paslaptis, kad matavimo rodmenys ne visada yra tikslūs. Dėl šios priežasties atsiranda klaidų, kvitai ir pranešimai ateina netinkamu adresu. Viena iš valdymo programos parinkčių yra masiniai SMS pranešimai. Galite sukurti tikslinę grupę ir išsiųsti pranešimą apie skolą. Tokios žinutės gali būti pristatomos ne tik SMS žinutėmis, bet ir Viber, elektroniniu paštu, balso paštu. Matavimo priemonių apskaitos automatizavimo programa kompiuteriui yra greita ir atlieka daugybę užduočių. Visos išlaidos yra automatinės, įskaitant netesybų ir baudų apskaičiavimą. Esant poreikiui, gali būti keičiami algoritmai ir formulės, pagal kurias tai vyksta matavimo prietaisų apskaitoje. Daugelis namų šiandien tapo energijos vartojimo efektyvumo programos dalimi, kuri reikalauja ypatingo dėmesio išteklių naudojimui.

Matavimo priemonių apskaitos automatizavimo ir procesų optimizavimo programa, diferencijuotieji tarifai, lengvatos, vidutiniai standartai ir kt. Jis veikia su didžiuliu informacijos kiekiu, įskaitant Bet kokiomis žinomomis priemonėmis, įskaitant internetinę bankininkystę ir QIWI terminalus. Bet kuriuo metu galite sukurti ataskaitą, kvitą ir pagalbą bei išsiųsti dokumentą spausdinti. Matavimo priemonių apskaitos programoje esančius failus galima konvertuoti į vieną iš įprastų formatų, kurie siunčiami paštu. Galite generuoti konkretaus namo, gyvenamojo rajono ar konkrečios nuosavybės pavyzdinę statistiką. Jei programos funkcijų sąraše nėra parinkčių, šablonų ar lentelių, susisiekite su USU-Soft komanda ir praneškite apie tai. Jie gali lengvai papildyti matavimo priemonių apskaitos programos funkcionalumą, kad jūsų veikla būtų kuo naudingesnė jūsų organizacijoje. Matavimo prietaisų apskaitos programos demonstracinė versija pateikiama mūsų svetainėje. Taip pat paaiškinami pagrindiniai abonentų duomenų bazės kūrimo, paieškos, naršymo ir valdymo principai. Abonento mokesčio forma nebuvo įtraukta į santykius su USU. Mokate tik vieną kartą ir po to naudojate licencijuotą produktą. Po to mokate tik tada, kai reikia techninės pagalbos, kad aptartumėte neaiškias situacijas arba kai manote, kad laikas išplėsti matavimo priemonių apskaitos programinės įrangos funkcionalumą. Mes visada pasiruošę jums pasiūlyti naujų funkcijų, kurios padidins produktyvumą ir efektyvumą!

Žmonės dažnai ateina į būsto ir komunalinių paslaugų agentūros biurą atsakyti į klausimus ir išspręsti neaiškias situacijas. Tačiau jie dažnai stovi ilgose eilėse vietoj patarimų ir sugaišta daug laiko bei nervų. Kodėl taip atsitinka? Jūsų darbuotojai neturi laiko greitai išspręsti visų pagalbos besikreipiančio asmens problemų. Yra keletas būdų, kaip išspręsti šią problemą. Pirma, skirkite savo darbuotojams daugiau laiko kalbėtis ir bendradarbiauti su klientais! Jiems šito tikrai reikia. Tam reikia įvesti automatiką – matavimo priemonių apskaitos programą USU-Soft, kuri atlieka monotonišką darbą ir taupo laiką. Pašalinę šią problemą, galite būti tikri, kad rezultatus pamatysite iš karto. Antras būdas sumažinti eilių skaičių – turėti gerą komunikacijos sistemą, leidžiančią automatiškai siųsti žinutes ir pranešimus su tam tikrų dalykų ir procesų paaiškinimais. Dažnai žmonėms kyla panašių klausimų ir nebūtina eiti į biurą ir tam gaišti savo laiką bei pinigus. Viber, SMS, el. Į juos galima atsakyti per Nedvejodami naudokite šiuolaikinius klientų bendravimo būdus! Matavimo prietaisų apskaitos programos struktūra leidžia lengvai įsiminti jos naudojimo algoritmus. Matavimo priemonių apskaitos programoje intuityviai žinosite, kur eiti, ką spausti ir kurį variantą pasirinkti norint pasiekti norimą rezultatą. Tokiu būdu neturėsite problemų įsisavinant apskaitos sistemą ir matavimo prietaisų ypatybes. Dažniausiai jums net nereikia mūsų pagalbos! Poreikis iškyla tik tada, kai kyla klausimų ar norite praplėsti funkcionalumą naujomis galimybėmis!