Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Komunalinių paslaugų apskaitos programa

Komunalinių paslaugų apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Komunalinių paslaugų apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite komunalinių paslaugų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Mūsų programinė įranga palengvins komunalinių paslaugų valdymą ir be rūpesčių! Tai apima ilgametę patirtį dirbant su įvairiomis komunalinėmis įmonėmis. O mūsų kainos patiks visiems! Komunalinių paslaugų apskaita prasideda nuo teikiamų paslaugų sąrašo sudarymo. Kiekvienoje įmonėje jis gali skirtis. Tai gali būti ir komunalinės, ir namų tvarkymo paslaugos. Asmeninių paslaugų programa gali būti apmokestinta už būsto priežiūrą, liftus ir kt. Vykdoma ir nemokančių baudų apskaita. Komunalinių paslaugų apskaitos programa gali atsižvelgti į skirtingas palūkanų normas. Taip pat baudos apskaičiavimo apskaitos programa gali atsižvelgti į skirtingas datas, kada netesybos iš abonentų nėra renkamos. Bauda surenkama kolektyviai komunalinių paslaugų valdymo ir kontrolės apskaitos programa, galimas vienkartinis mokestis. Apskaitos kontrolės komunalinių paslaugų programa turi galimybę generuoti savo sąskaitas faktūras. Kiekvienas kvitas turi asmeninę abonento sąskaitą, kurią taip pat galima peržiūrėti brūkšninio kodo pavidalu. Apskaitos ir valdymo sąskaitų faktūrų programa seka kiekvieną mokėjimą ir skolą. Su mūsų infrastruktūros valdymo ir automatikos valdymo programine įranga garantuojate tvarką ir kontrolę savo organizacijoje!

Viešųjų paslaugų apskaitos programa turi daug unikalių ataskaitų, atspindinčių visą programos vidinę ir išorinę veiklą. Sunku įsivaizduoti, kiek detalių mūsų verslo kontrolės ir valdymo apskaitos programa geba pastebėti, išlaikyti ir išanalizuoti. O tokios smulkios detalės leidžia sistemai susikurti pilną vaizdą iš smulkių galvosūkių, kurių dažnai nepastebi, atliekant rankinę organizacijos buhalterinę apskaitą ir valdymo kontrolę. Pavyzdžiui, programinė įranga gali generuoti atskiras ataskaitas apie jūsų darbuotojų veiklą. Tai yra atskira ataskaita kiekvienam asmeniui, dalyvaujančiam jūsų organizacijos darbinėje veikloje. Svarbu griežtai kontroliuoti kiekvieno žmogaus darbo būdą, kad neleistų veikti tinginiui ir atsainam požiūriui. Išskyrus tai, kad žinodami, kad kiekvienas jūsų veiksmas yra kontroliuojamas, stebimas ir vertinamas, niekas ir toliau nerodys aplaidumo ir nepaisys pareigų, kurias turite atlikti. Taip pat yra savotiška ataskaita, kuri renka informaciją apie visus darbuotojus ir lygina juos pagal tam tikrus kriterijus, kurie yra paslėpti sistemos algoritmuose. Po to netgi galite atsispausdinti geriausių darbuotojų sąrašą, kad parodytumėte, jog žinote ir gerbiate, kas dirba geriausiai. Be to, jūs turite galimybę padidinti kitų darbuotojų produktyvumą, ypač jei įvesite piniginį atlygį už tai, kad esate pirmas šiame darbuotojų sąraše. Tai laiko patikrintos ir greito tempo įrankiai, dėl jų patrauklumo darbuotojų motyvavimo keliams. Tokių metodų turėjimas yra ženklas, kad organizacija eina teisingu vystymosi keliu.

Didžiuojamės galėdami pasakyti, kad kuriant valstybės tarnybos valdymo ir kontrolės apskaitos programą, be sistemos funkcionalumo, papildėme keletą darbuotojų motyvavimo ir skatinimo parodyti geresnių rezultatų. Daugelis nesutinka, kad programuotojai turėtų skirti savo laiką ir energiją kurdami keletą temų, kad galėtų jas pristatyti klientui. Kai kurie mano, kad yra kitas būdas parduoti sistemą kaip įmanoma aukščiau. Tačiau esame tikri, kad tokie žmonės klysta. Nusprendėme atkreipti dėmesį į šią kryptį ir sukūrėme daugiau nei 50 dizainų. Tai neprašo daugiau pinigų sistemai. Peržiūrėjome daugybę žinomų mokslininkų tyrimų, kurie nagrinėjo veiksnius, turinčius įtakos darbuotojų produktyvumui jų darbo valandomis. Paaiškėjo, kad atmosfera yra vienas iš pagrindinių veiksnių, padedančių padidinti atliekamų užduočių efektyvumą ir gerinti darbuotojų požiūrį į tai, ką jie daro. Tai mums buvo neįtikėtina. Todėl nusprendėme, kad šias žinias reikėtų pritaikyti valstybės tarnybos kontrolės ir valdymo apskaitos programoje. Norime, kad kiekvienas vartotojas pasirinktų temą, atitinkančią jo vidinę būseną, nuotaiką, norus ir svajones. Dėl to patys darbuotojai sukuria tinkamą atmosferą ir geriau jaučiasi atlikdami savo pareigas. USU-Soft apskaitos paslaugų programa apgalvoja kiekvieną smulkmeną!

Be to, mūsų apskaitos programa yra ne tik apskaita. Tai taip pat apie valdymą ir tvarkos kūrimą. Skirtingai nuo daugelio kitų apskaitos programų, orientuotų į finansų kontrolę, mes nusprendėme sujungti daugybę bet kokios organizacijos veiklos ypatybių faktorių ir sukurti komunalinių paslaugų automatizavimo programą, kuri gali kontroliuoti pinigų srautus, personalą, užsakymą, veiklą, darbuotojų motyvaciją, klientų duomenų bazę, tiekėjus. 'duomenų bazė ir kt. Taigi, įsigydami mūsų sistemą, Jūs pirmiausia gaunate universalią kompleksinę programą, kuri padeda palaikyti tvarką ir kontroliuoti visus Jūsų organizacijos veiklos aspektus. Stebime visus įvykius naujų technologijų ir IT naujai sukurtų produktų pasaulyje, prisidedame prie pažangių technologijų kūrimo proceso, kad klientams pasiūlytume tik aukščiausios kokybės automatizavimo ir užsakymų kūrimo programas. Galite pasikliauti mūsų atsakingumu ir dėmesingu požiūriu į kiekvieną klientą.