Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Komunalinių paslaugų kaupimo programa

Komunalinių paslaugų kaupimo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Komunalinių paslaugų kaupimo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite komunalinių paslaugų kaupimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kas mėnesį daugelis visų miestų gyventojų moka už komunalines paslaugas, priklausomai nuo gyvenamojoje vietoje teikiamų paslaugų komplekso – šildymo, vandens tiekimo, dujų, elektros ir kitų. Ir kiekvieną mėnesį daug laiko ir žmogiškųjų resursų sugaištama skaičiuojant kaupimus ir gaunant atlyginimą. Tačiau yra patogus ir paprastas sprendimas – tereikia atsisiųsti įprastų paslaugų programas, kad būtų atliktas automatinis kaupimas. Žinoma, yra nemokama socialinių paslaugų programa, kurią galima kaupti, ir galite pabandyti atsisiųsti nemokamą atsiskaitymo už komunalines paslaugas programą, tačiau rizika gauti tokį nemokamą produktą, kuris apsunkins situaciją, yra labai didelis. Argi nepatrauklu, kai galima nemokamai parsisiųsti valdymo programą, skaičiuojančią bendrų paslaugų kaupimus? Tačiau šiuo atveju niekas neatsako už prekės kokybę. Be to, ją diegdami galite rimtai sugadinti programinę įrangą, įnešdami į kompiuterį virusų. USU siūlomų partnerių paslaugų kaupimo programos nėra nemokamos, tačiau jos yra visiškai tikslios ir patikimos, ištirtos ir išbandytos daugelyje organizacijų ir turi puikių teigiamų atsiliepimų.

Valdymo automatizavimo programa labai paprasta naudotis; Programa įrodė savo efektyvumą ir greitą atsipirkimą. Jau nekalbant apie papildomus priedus – teigiamą komunalinių paslaugų organizavimo įvaizdį ir patogumą gyventojams. Visi kaupimai ir mokėjimai kiekvienam abonentui apskaičiuojami automatiškai, duomenys apie juos gali būti įvedami į duomenų bazę rankiniu būdu arba atsisiunčiami importuojant iš kitų šaltinių. Komunalinių paslaugų kaupimo valdymo programoje reikia vieną kartą atsisiųsti visų gyventojams teikiamų paslaugų tarifus, o tolesni kaupimo skaičiavimai bus atlikti beveik akimirksniu, tam tikru reguliarumu ir idealiu tikslumu. Nemokamų sąskaitų už elektrą programos net negalima lyginti su aukštos kvalifikacijos programuotojų sukurta bendrų paslaugų kaupimo programa.

Turėdami vienkartinį sutaupymą ir laisvę atsisiųsti nemokamą partnerių paslaugų kaupimo programą, ilgainiui turėsite nuolatinį galvos skausmą. Paimkime paprastą dokumentą, leidžiantį išspręsti visus ginčytinus ir probleminius klausimus, pavyzdžiui, susitaikymo su vartotoju aktą. Pasirinkus parinktį nemokamai atsisiųsti bendrą paslaugų kaupimo programą, kiekvieno savininko derinimo aktą turi atlikti buhalteris programoje 1C. Po to gautus kiekius reikia prijungti prie skaitiklių rodmenų iš skirtingų kiekvieno tiekėjo duomenų bazių (vandens ir nuotekų valymo įrenginių, šilumos skirstymo tinklų, elektros ir elektros tiekimo ir kitų) ir pabandyti išsiaiškinti, kuriuo laikotarpiu atsirado neatitikimas, ir dėl kokios priežasties - ar klientas per mažai apmoka, ar operatoriaus klaida įvedant rodmenis iš matavimo prietaisų ar dėl kitos priežasties.

Bendra kaupiamųjų skaičiavimų paslaugų programa suteiks galimybę bet kuriam gyventojui vienu mygtuko paspaudimu susikurti ir atsisiųsti bet kurio laikotarpio derinimo ataskaitą. Visi duomenys yra vienoje socialinių paslaugų kaupimo programoje, todėl jums nebus sunku suprasti problemą ir aiškiai paaiškinti situaciją vartotojui. Nesivaržykite po nemokamų socialinių paslaugų programos kaupimo skaičiavimui; gauti kokybę už priimtiną kainą. Tai yra raktas į ramų, sąžiningą darbą, pagarbą ir pasitikėjimą klientų ir partnerių vardu.

Kartais organizacijos vadovas gali susidurti su savo darbuotojų, jų motyvacijos ir darbo našumo nepažinimo problema. Tai gali tapti rimtesne problema, kai organizacijos vadovas susiduria su iššūkiu didinti įmonės produktyvumą ir efektyvumą. Taigi ką daryti? Žinoma, nedera organizuoti privačių susitikimų, siekiant geriau pažinti darbuotojus. Tai bus naudinga tik kuriant pasitikėjimu ir patikimumu pagrįstus santykius. Žinoma, tai nepadės žinoti, kaip jie atlieka savo pareigas. Tokiu atveju išbandykite USU-Soft automatizavimo programą, skirtą bendros paslaugų organizacijos apskaitai ir valdymui. Tai, kaip tai veikia, tikrai atitiks jūsų poreikius. Jūs tiesiog perskaitote specialią socialinių paslaugų kaupimo programos sukurtą ataskaitą ir aiškiai matote, kas yra puikus, o kas ne toks naudingas įmonei ir turi keisti požiūrį į darbą.

Bendrų paslaugų kaupimo programos dizainas rodo greitą kaupimo ir socialinių išmokų sistemos įsisavinimo mokymosi procesą. Jei vis tiek reikia pagalbos, galite pasinaudoti bendrosios kaupimo ir skaičiavimo programos meistriškumo klase, kurioje mūsų ekspertai išsamiai paaiškina, kaip naudotis sistema, ir pasakys, kaip užtikrinti, kad ji veiktų aukščiausiu lygiu. produktyvumas. Jei kyla problemų dėl programos veikimo, nedvejodami kreipkitės į techninę pagalbą ir pasiteiraukite patarimų, kaip pašalinti klaidas ir netinkamą naudojimą. Sistemos struktūrą galima palyginti su voratinkliu. Kiekviena grandinėlė gražiame tinkle yra prijungta prie ankstesnės sistemos dalies. Bet koks judėjimas ar pasikeitimas viename skaidinyje sukelia judėjimą ir duomenų pasikeitimą kitame skaidinyje. Tai neleidžia darbuotojams ateiti su neteisingais duomenimis ir klaidomis.