Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa vaikų kūrybos centrui

Programa vaikų kūrybos centrui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa vaikų kūrybos centrui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą vaikų kūrybiškumo centrui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Centrinė vaikų kūrybiškumo programa yra viena iš USU-Soft automatizavimo programos konfigūracijų, kuri buvo sukurta naudoti visų dydžių ir skirtingų krypčių švietimo įstaigose, turinčiose visų tipų nuosavybę ir įvairaus amžiaus studentus. Vaikų kūrybiškumas taip pat priklauso ugdomajai veiklai, padeda atskleisti vaikų gabumus ir palaiko vaiko socializaciją, išreiškiant jo kūrybiškumą. Kūrybiškumo dėka vaikų centrai ne tik sprendžia vaikų dalyvavimo problemą, atitraukia juos nuo tinklų kūrimo ir neformalių santykių gatvėje, bet ir kelia jų išsilavinimo lygį bei padeda apsispręsti dėl būsimos karjeros pasirinkimo. Vaikų centrus labai remia vaikų kūrybiškumo centro programa USU-Soft, sukurta specialiai teminėms sritims remti ir kurią teikia aukštos kvalifikacijos specialistai ir mokytojai.

Iš karto reikia pažymėti, kad vaikų kūrybiškumo programa yra unikali programa, kuri užtikrina centro vidaus veiklos automatizavimą ir ugdymo standartų kontrolę, siekiant pagerinti centro valdymo kokybę. Be to, vaikų kūrybos centro edukacinė programa padeda kontroliuoti vaikų laisvalaikį ir praktiką. Vaikų kūrybiškumo centro programą galima interpretuoti dvejopai: Automatizavimo požiūriu, kaip programą, kuri ugdo vaikų kūrybiškumo centrą kaip verslą, nes centras įgyja pranašumą prieš savo tradicines veiklas. Tai programa, didinanti konkurencingumą ir ugdanti vaikų kūrybiškumo centrą pagal ugdymo kursų apimtį, turinį ir turinį pagal savo edukacinę misiją. Pirmasis padidina personalo ir vadovybės parengimo lygį, kuris atsispindi visos vidinės veiklos optimizavime, o antrasis – ugdymo proceso lygį kūrybiškumo srityje. Kūrybinio centro automatizavimo programa (čia kalbėsime tik apie tai) visų pirma sudaro užsiėmimų tvarkaraštį, atsižvelgiant į kursų tipus, personalo programą, užsiėmimų skaičių, jų charakteristikas ir įrangą, skaičių. . pamainų skaičius. Šioje programoje atsižvelgiama į mokytojų apgyvendinimo pageidavimus vedant pamokas, nes jos gali būti organizuojamos individualiai ir grupiškai, studijų grupių sudėtį ir pamokų išdėstymą. Studentų registracijai paruošiama CRM klientų duomenų bazė, kurioje visi mokiniai suskirstomi į pačios mokymo įstaigos pasirinktas kategorijas ir į duomenų bazę įtraukiami jų katalogai. Vaikai skirstomi į kūrybines grupes, pagal amžių, pageidavimus ir kt. Jį galima atskirti. Kiekvienam iš jų duomenų bazėje sukuriama asmeninė byla, prie kurios galima prisegti nuotraukas, dokumentus ir visa kita – tai leidžia susikurti edukacinį pagrindą ir pažymėti vaiko raidą, pasiekimus ir dalyvavimą įstaigos veikloje. viso ugdymo proceso metu.

Net jei vaikas neina į ugdymo įstaigą, informacija apie tą mokinį saugoma programoje ugdymo įstaigos nustatytą laikotarpį. Tai gali pakeisti kategoriją duomenų bazėje. Be minėtų duomenų bazių, centrinėje vaikų kūrybiškumo programoje yra nemažai produktų, kuriuos ugdymo įstaiga gali parduoti kaip papildomą pagalbą ir medžiagą gilesniam kūrybinių mokslų studijavimui. Centrinė vaikų kūrybiškumo programa kontroliuoja pardavimus, taisydama kiekvieną duomenų bazę per specialią formą, vadinamą langu, kuri yra joje - pavyzdžiui, produkto langas, klientų langas, pardavimo langas. Šie langai turi specialų formatą – pildomi laukai pateikiami išskleidžiamojo meniu formatu su įvairiais atsakymų variantais ir administratorius pasirenka tinkamą ar vieną, kad pereitų į kokią nors duomenų bazę, kad pasirinktų ten atsakymą. Žodžiu, informacija į langą įvedama ne iš klaviatūros, o pasirenkama pele iš programos siūlomo sąrašo. Toks tarpusavyje susiję duomenų įvedimas leidžia programai užmegzti ryšį tarp jų ir užtikrinti, kad nebūtų rasta melagingos informacijos arba greitai ją atpažinus, jei ją įtraukė nesąžiningas darbuotojas. Duomenų įvedimas renkant klaviatūra atliekamas tik esant pirminėms reikšmėms, nes jos neįtrauktos į programą. Taip pat programa yra atsakinga už esamų dokumentų sudarymą bet kokiam tikslui iki kiekvienam dokumentui nustatyto termino – terminus čia valdo integruotas užduočių planuoklis, kuris yra iš anksto sukurtas visoms automatiškai vykdomoms užduotims. Tai apima reguliarias atsargines informacijos kopijas saugumui užtikrinti. Savarankiškai rengiami dokumentai apima apskaitos dokumentų eigą, bet kokias sąskaitas faktūras, sudarytas dokumentuoti parduodamos produkcijos judėjimą, prašymus tiekėjams dėl prekių pirkimo, standartines paslaugų sutartis ir kt. Atvirai kalbant, labai sunku rasti užduotį, kurios negalėtų atlikti vaikų kūrybiškumo centro programa. Mes padarėme viską, kad programinė įranga būtų geriausia pagal tai, ką ji gali atlikti, todėl ji turėjo didelį pranašumą prieš kitas programas. Tiesą sakant, mums pavyko, nes mūsų sistema galėjo pakeisti kelias verslo pasaulyje reikalingas programas.