Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM lombardui

CRM lombardui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM lombardui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm lombardui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiandien nė viena įmonė, įskaitant lombardus, negali pilnai veikti be efektyviai įdiegtos CRM sistemos. Patentuota programine įranga organizuojami rinkodaros procesai skatina aktyvų pardavimą, plėtoja santykius su klientais ir gerina paslaugų lygį. Naudodamos valdymo automatizavimą ir duomenų sisteminimą, įmonės gali dirbti su vizualiais organizacinės analizės ir CRM priežiūros rezultatais bei sukurti veiksmingas strategijas, kaip bendrauti su klientais ir reklamuoti paslaugas rinkoje. Šios veiklos srities kompiuterizavimas leidžia planuoti susitikimus ir renginius, taip pat nuolat stengtis plėsti klientų ratą, o tai užtikrina efektyvų problemų sprendimą. Lombardai, kaip ir bet kuri kita įmonė, turi naudoti šią sistemą, kad sėkmingai valdytų savo rinkodarą ir sustiprintų savo pozicijas rinkoje. USU Software yra patikima CRM programa lombardui, taip pat patogus informacijos šaltinis ir platforma, skirta stebėti ir valdyti visas veiklos sritis. Dirbdami joje galėsite ne tik išlaikyti klientų bazę, bet ir stebėti klientų vadybininkų darbą, kontroliuoti suteiktų paskolų grąžinimą, vesti užstato apskaitą, kontroliuoti grynųjų pinigų operacijas ir daug daugiau.

USU Software suteikia vaizdinę ir naudingą CRM duomenų bazę, kuri yra vienas duomenų apie klientų kontaktinę informaciją ir sąveiką su jais šaltinis. Kad klientų vadybininkų darbas būtų kuo efektyvesnis, įmonės vadovybei bus leista pasitikrinti, kaip greitai atlieka pavestas užduotis, kaip efektyviai išnaudoja darbo laiką, ar laiku įgyvendinamos numatytos veiklos. Sėkmingas lombardo operacijų valdymas ir savalaikis pelnas labai priklauso nuo operatyvaus klientų informavimo. Todėl USU programinė įranga palaiko įvairius vidinio ir išorinio ryšio metodus. Jūsų darbuotojai gali pasirinkti patogiausią bendravimo būdą, pavyzdžiui, siųsti laiškus el. paštu, siųsti žinutes SMS, Viber paslauga ar net skambinti. Nustatykite automatinius skambučius klientams, kuriuose bus skaitomas jūsų įrašytas tekstas. Su šia funkcija visi priminimai apie skolų grąžinimą bus laiku, tuo pačiu sumažinant klientų vadybininkų darbo krūvį bei optimizuojant jų darbo valandas svarbesniems strateginiams rinkodaros uždaviniams spręsti. Kitas lombardo CRM privalumas – informacijos skaidrumas, nes vadovybė gali kontroliuoti, ar atsakingi darbuotojai susisiekia su klientais ir kokį atsakymą jie sulaukia.

Nuolatinė CRM duomenų bazės priežiūra ir atnaujinimas ne tik prisideda prie efektyvaus valdymo rinkodaros srityje, bet ir užtikrina greitą gaunamų užklausų apdorojimą, pavyzdžiui, duomenų apie kiekvieną suteiktą paskolą užpildymą ir sutarties sudarymą. Lombardo darbuotojams tereikia iš turimo sąrašo pasirinkti norimą pavadinimą ir duomenys bus automatiškai sutankinami. Tuo pačiu metu kiekvieno naujo kliento registracija užtrunka minimaliai dėl patogių USU programinės įrangos darbo mechanizmų. Nustačius visus būtinus sutarties parametrus ir sudarius sandorį, vadovai CRM programoje gauna pranešimus apie lėšų išdavimą iš kasos aparato, o vėliau sutvarko tiek pagrindinės sumos, tiek palūkanų grąžinimą laiku.

Mūsų ekspertų sukurta CRM programinė įranga užtikrina visavertį lombardo valdymą. Kontroliuokite kiekvieno padalinio veiklą, sekite pinigų srautus, analizuokite pasiektus finansinius rezultatus, įvertinkite užstato vertę ir likvidumą. USU programinėje įrangoje papildomų sistemų ir taikomųjų programų nereikia, nes turėsite prieigą prie elektroninių dokumentų valdymo, apskaitos priemonių ir universalios duomenų bazės. Gaukite mūsų programą sėkmingam verslo vystymui ir lombardo valdymui!

Siekiant supaprastinti skolintų lėšų grąžinimo sekimo procesą, kiekviena sutartis duomenų bazėje turi tam tikrą statusą: išduota, galiojanti ir pradelsta. Kad CRM procesai būtų dar efektyvesni, programinė įranga palaiko sutarčių pratęsimą ir taip pat automatiškai sukuria papildomą sutartį dėl sutarties sąlygų keitimo. Mūsų programos universalumas yra tas, kad ji palaiko paskolų išdavimą bet kokia valiuta ir atsižvelgia į valiutų kursų svyravimus. Lombardo CRM automatiškai atnaujina informaciją apie valiutų kursų svyravimus, pašalindama klaidų ir nuostolių riziką skaičiavimuose. Dirbdami mūsų sistemoje galite pasipelnyti iš valiutų kurso skirtumo ir užsidirbti papildomų pajamų nepritraukdami investicijų ir neplėsdami veiklos masto. Siekdama apsaugoti jus nuo valiutos kurso rizikos, programinė įranga automatiškai perskaičiuoja lėšų sumą, kai naudojama užstatas arba pratęsiamas paskolos sandoris.

Kaip CRM proceso dalis, turėsite prieigą prie vadovų veiklos įvertinimo. Atsisiųskite gautų pajamų ataskaitą ir nustatykite darbuotojų darbo užmokesčio dydį. Atlikti visavertį įmonės finansų valdymą, analizuoti veiklos rodiklius, pinigų srautus banko sąskaitose ir stebėti planų įgyvendinimą.

Turėsite prieigą prie išsamios užstato struktūros analizės, kuri leis įvertinti, kokios užstato rūšys yra pelningiausios ir likvidžiausios. Norėdami įvertinti lombardo finansinę būklę, sekite kiekvieną mėnesį gaunamo pelno dinamiką. Pinigų srautų kontrolė leidžia kiekvieno filialo banko sąskaitose įvertinti sąnaudų pagrįstumą ir įmonės finansinius rezultatus. Užregistruokite maržos pardavimą, o programinė įranga iš anksto apskaičiuos jūsų išlaidų prieš pardavimą skaičių ir pelno sumą.

Lombardo vadovybei bus leista prižiūrėti personalą ir stebėti darbą realiu laiku. USU programinės įrangos vartotojai turi prieigą prie darbo eigos automatizavimo, kur lengva ir greita kurti ir spausdinti įvairius dokumentus. Mūsų lombardui skirtas CRM yra pritaikytas kiekvienos organizacijos specifikai ir reikalavimams, todėl neabejojate jo efektyvumu.