Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Lombardo darbo organizavimo programa

Lombardo darbo organizavimo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Lombardo darbo organizavimo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite lombardo darbo organizavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Lombardų programa yra speciali programa, leidžianti efektyviausiai organizuoti visų tipų lombardų darbą. Šiandien yra daug stambių lombardininkų, tačiau aršios konkurencijos sąlygomis panašių paslaugų rinkoje išgyvena tik stipriausi, puikiai suprantantys, kaip organizuoti kredito įstaigos verslą.

Nors pirmieji lombardai atsirado prieš kelis šimtmečius, universalus sėkmės receptas šiame versle vis dar kuriamas. Verslininkai ieško įvairių būdų valdyti ir organizuoti lombardus, o ne visi rasti yra sėkmingi.

Pagrindinė lombardo funkcija yra paskolų su užstatu išdavimas. Laiku grąžinus pinigus ir palūkanas už naudojimąsi paskola, užstatas grąžinamas visas. Yra lombardų, kurie specializuojasi išduodant paskolas su automatine garantija arba priima įrangą ir papuošalus kaip užstatą. Būtinybė naudotis specialia lombardo programa yra akivaizdi, nes šio skolintojo veikloje yra keli vienas po kito einantys etapai, kurių kiekvieną reikia kontroliuoti.

Užstato įvertinimas, individualių sąlygų paskolos gavėjui nustatymas, kadangi lombardai nuolatiniams klientams suteikia nuolaidas ir lojalesnes paskolos grąžinimo sąlygas. Priimti įsipareigojimai turi būti dokumentuojami be klaidų sutvarkant visą duomenų bazę. Atskira apskaita reikalinga ir norint išleisti pinigus bei gauti juos iš klientų. Lombardo programa supaprastina darbą, daro jį suprantamesnį ir lengvesnį, pašalina personalo klaidas ir vagystes. Be to, per laikino saugojimo laikotarpį nebus prarastas nei vienas užstatas.

USU Software sukūrė įdomią ir funkcionalią lombardo programą. Mūsų specialistai stengėsi sukurti programą, kurioje būtų atsižvelgta į visus kredito įstaigos niuansus ir būtų organizuojami visi reikalingi procesai. Programinę įrangą galima nesunkiai pritaikyti prie konkrečios įmonės specifikacijų. Jei lombardo darbas susijęs su tam tikrais niuansais, kurie skiriasi nuo tradicinių, kūrėjai gali pasiūlyti unikalią, specialiai konkrečiai įmonei sukurtą aplikacijos versiją.

Lombardo darbas neturėtų būti sunkus, o programa turi būti ta pati – paprasta ir lengva. USU programinė įranga atitinka šį reikalavimą, nes turi lengvą sąsają ir gražų dizainą, o kiekvienas vartotojas gali pritaikyti dizainą pagal savo asmenines nuostatas. Programa padeda išspręsti svarbiausias užduotis, tokias kaip darbo eigos automatizavimas ir išsamių klientų duomenų bazių priežiūra. Kiekvienas užstatas bus susistemintas pagal mokėjimo sąlygas, o jei asmuo nesinaudos savo turtu, programa automatiškai perkels užstatą į naują kategoriją – pardavimui.

Sistema dirba su dideliu informacijos kiekiu neprarasdama našumo. Ji turi kelių vartotojų sąsają, o tai reiškia, kad tuo pačiu metu kelių darbuotojų darbas programoje nesukels programinės įrangos gedimo. Be kompiuterinės programos, klientams ir lombardo darbuotojams galite užsisakyti dvi skirtingas mobiliųjų aplikacijų konfigūracijas. Atsižvelgiant į tai, kad įrankiai plačiai naudojami, mobiliosios programos puikiai tinka operatyviniam darbui ir greitam bendravimui.

Jei reikia, programa gali veikti bet kuria pasaulio kalba. Kūrėjai padės sukurti ir konfigūruoti lombardo programą bet kurioje šalyje, be apribojimų, suorganizuodami malonią darbo aplinką. Demonstracinė versija yra nemokama, ją galite atsisiųsti iš USU svetainės. Pilnai versijai nereikia mokėti nuolatinių prenumeratos mokesčių, todėl USU programinė įranga teigiamai išsiskiria iš daugelio kitų verslo procesų automatizavimo programų. Programa gali naudotis ne tik lombardai, bet ir kitos užstato įstaigos, paskolų įmonės, mikrofinansų bendrovės, bankai ir bet kuri organizacija, teikianti finansines paslaugas bendruomenei, organizuojanti darbą su ekonominiais rodikliais.

Programa sukuria ir atnaujina išsamią klientų duomenų bazę. Įkelti į sistemą bet kokio formato failus, todėl bendradarbiavimo su kiekvienu skolininku istorija gali būti papildyta nuotraukomis, vaizdo failais, garso įrašais, dokumentų kopijomis, užpildyto reikalingų dokumentų paketo redagavimu. Tokia detali klientų bazė padeda atpažinti garbingiausius klientus, siekiant sukurti jiems ypatingas patrauklias sąlygas.

Programinės įrangos pagalba kredito įstaigos darbuotojai tęs bendro informacijos platinimo SMS žinutėmis organizavimą. Informuokite klientus iš duomenų bazės, kad vykdoma akcija arba susidomėjimas mažu. Individualus siuntimas SMS žinute padeda informuoti klientą ar skolininkų grupę apie mokėjimo terminą, vėlavimus, individualius pasiūlymus ar lojalumo sistemą. Lombardo programa gali generuoti svarbią patikimą informaciją įmonės vardu. Šia funkcija galima ne tik priminti apie paskolos grąžinimą, bet ir padidinti skolininkų lojalumo lygį, linkint klientą gimtadienio ar kitų švenčių. Lombardas taip pat galės sutvarkyti paštą el. paštu ir „Viber Messenger“. Būtent toks žinių įgijimo būdas yra šiuolaikiškas ir pageidaujamas šioje studijų srityje.

Programėlė seka visus išduotus ir grąžintus kreditus. Vertinimo procesas, dokumentai ir užstato nuotraukos gali būti pridedamos prie bet kurios paskolos sistemoje. Paskolos palūkanos bus skaičiuojamos automatiškai. Savavališkai sukonfigūruokite dienos ir mėnesio skaičiavimus. Lombardo programa veikia tiek viena valiuta, tiek, jei reikia, kelių valiutų režimu. Keičiantis valiutos kursui, sistema automatiškai perskaičiuoja sandorio dieną ir organizuoja nuolatinį sklandų įmonės darbą.

Sistemoje yra patogus planuoklis, padedantis darbuotojams įrašyti visas svarbias užduotis. Nurodo darbuotojui prireikus imtis didelio prioriteto suplanuoto veiksmo, paruošti didelę sumą eksportui arba iš anksto susikurti reikalingus dokumentus nuolatiniam klientui. Programa automatiškai sukuria sutartį ir visus reikalingus jos priedus. Atsispausdinkite saugos bilietą arba patikrinkite tiesiai iš sistemos.

Sukuria visus dokumentus, reikalingus lombardo veiklai vykdyti tokiai veiklai kaip sutartys, įkeitimo priėmimas ir perdavimas, apskaitos ataskaitų dokumentai. Tai supaprastina darbuotojų darbą, pašalina popierizmą ir sutvarko vieningą sistemą. Erzinančios klaidos neįtraukiamos.

Paraiškoje atsižvelgiama ir į visišką paskolos grąžinimą, ir į jos dalinį uždarymą. Jei mokėjimo terminas pasibaigė, bet mokėjimas nevyksta, programinė įranga automatiškai pradės skaičiuoti baudą. Po įdiegimo lombardo programa organizuoja darnų darbą, sujungiant įvairius struktūrinius įmonės padalinius į vieną įmonės informacinę erdvę. Jis lengvai susidoroja su bet kokiu biurų skaičiumi, o darbuotojų sąveika tampa veiksmingesnė. Administratorius gali nuotoliniu būdu valdyti ir atsiskaityti už kiekvieną lombardą ir visoje įmonėje internetu. Vertina kiekvieno darbuotojo veiklą įmonėje. Jame pateikiama išsami darbo našumo analizė pagal dirbtą laiką ir įvykdytų užsakymų apimtį. Tai padeda nustatyti geriausią darbuotoją ir sukurti premijų sistemą.

Lombardo darbo organizavimo programa suteikia vadovui patikimą visų finansinių operacijų apskaitą. Bet kokie įmonės mokėjimai, paskolos, grąžinimai, išlaidos – visa tai bus skaidru. Atidžiai išstudijuokite bet kurio srauto komponentus ir optimizuokite šią darbo dalį.

Programinė įranga integruojama su svetaine ir telefonu. Tuo pačiu metu klientai turi galimybę iš anksto užsisakyti paskolą savo paskyroje internetu ir svetainėje, kad pamatytų visus su paskola susijusius duomenis, įskaitant grąžinimo sąlygas ir palūkanų normas. Integracija su telefonu leidžia personalui nedelsiant identifikuoti skambinantįjį ir, pakėlus ragelį, kreiptis į abonentą vardu ir vartotojo vardu. Tai malonu ir traukia net įnoringiausių ir prieštaringiausių skolininkų atsidavimą.

Programos integravimas su mokėjimo terminalais leidžia klientams atsiskaityti tokiu būdu nesikreipiant į biurą. Tai taip pat leidžia tinkinti vertinimo sistemą. Kiekvienas klientas galės įvertinti lombardo ir konkretaus vadovo paslaugas. Šie duomenys padės pagerinti paslaugų kokybę. Įmonės komercinės paslaptys bus saugios, nes prieiga prie sistemos apsaugota slaptažodžiais. Darbuotojai pagal kompetenciją ir įgaliojimus gauna asmeninį slaptažodį ir sutvarko kuo privačią ir saugesnę duomenų sistemą.