Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Apskaita ir kontrolė lombarde

Apskaita ir kontrolė lombarde • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Apskaita ir kontrolė lombarde
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Apskaitą ir kontrolę pirkite lombarde

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Lombardų veiklos ir valdymo procesai turi savo specifiką ir reikalauja laikytis tam tikrų vidaus taisyklių, kad būtų galima reguliariai ir efektyviai kontroliuoti visus veiklos aspektus. Sėkmingo finansų įstaigų verslo pagrindas – absoliutus skaičiavimų ir apskaitos tikslumas, laiku atnaujinama informacija apie gautus mokėjimus, sukauptas palūkanas ir netesybas bei valiutų kursų svyravimus. Todėl lombardai turi naudotis automatizuotos programinės įrangos įrankiais ir galimybėmis.

Mūsų įmonės kūrėjai sukūrė USU programinę įrangą, siekdami maksimaliai padidinti lombardo įmonės vidaus procesų organizavimo efektyvumą ir atitinkamai pelno dydį. Apskaitos kompiuterinė sistema yra patikimas išteklius su galingu funkcionalumu, kuris sujungia žinių bazę, analizės priemonių rinkinį ir darbo erdvę visoms veiklos sritims įgyvendinti. Jame atsižvelgiama į visas lombardo vidaus kontrolės taisykles, todėl nereikės abejoti jo panaudojimo efektyvumu. Dėl programos nustatymų lankstumo ja gali naudotis tiek maži, tiek dideli lombardai, paskolų bendrovės ir užstato organizacijos ir net automobilių lombardai. Tokiu atveju turite prieigą prie visų rūšių užstato, įskaitant nekilnojamąjį turtą ir transporto priemones, apskaitą. USU programinė įranga yra individualaus požiūrio į klientų problemų sprendimą ir modernių technologijų verslo procesams optimizuoti pavyzdys.

Mūsų siūloma sistema išsiskiria aiškia ir paprasta sąsaja bei patogia struktūra, kurią gali suprasti bet kuris vartotojas, nepriklausomai nuo kompiuterinio raštingumo lygio. Dėl įrankių įvairovės pakanka trijų skyrių, kad būtų galima atlikti visavertę darbo ir apskaitos kontrolę USU programinėje įrangoje. Skiltyje Katalogai kuriama universali žinių bazė. Čia vartotojai įrašo informaciją apie taikomas palūkanų normas, užstato rūšis, klientų kategorijas, juridinius asmenis ir lombardų padalinius ir taip pagal duomenų tvarkymo taisykles sudaro katalogus.

Modulių skyriuje sujungiami įvairūs apskaitos blokai, skirti organizuoti, vykdyti, valdyti ir kontroliuoti įvairias veiklos sritis. Darbas su paskolomis vykdomas sutartinių operacijų duomenų bazėje, kurių kiekviena turi tam tikrą statusą ir atitinkamą spalvų ženklą, kad būtų galima atskirti išduotas, išperkamas ar pradelstas paskolas. Norint rasti reikiamą susitarimą, pakanka naudoti filtrą pagal bet kokius kriterijus: atsakingą vadovą, skyrių, sutarties datą ar statusą. Stebėkite tiek pagrindinės sumos, tiek palūkanų sumų grąžinimą, o tai prisideda prie reguliarios vidinės savalaikio lėšų gavimo ir klientų įsipareigojimų vykdymo kontrolės. Be to, lombardo apskaita automatiškai perskaičiuoja valiutų kursus paimant užstatą ar pratęsiant sandorį, o siekiant laikytis visų biuro darbo taisyklių, programa generuoja pranešimą apie valiutų kursų pasikeitimą. Kitas ypatingas USU Software privalumas yra darbo eigos automatizavimas; visa dokumentacija ir ataskaitų teikimas yra struktūrizuotas pagal įmontuotus šablonus ir vidinės organizacijos taisykles.

Skyrius „Ataskaitos“ – tai analitinis išteklius, leidžiantis įvertinti lėšų apyvartą visose kiekvieno padalinio banko sąskaitose, finansinių ir ekonominių veiklos rodiklių dinamiką bei visos išlaidų struktūros pagrįstumą atskirų sąnaudų kontekste. daiktų. Pasinaudoję šioje skiltyje esančiomis finansų kontrolės ir valdymo apskaitos galimybėmis, galite nustatyti pelningiausias tolesnei plėtrai sritis ir optimizuojant veiklos sąnaudas padidinti lombardų veiklos pelningumą.

Įsigiję mūsų buhalterinę programą, galite būti tikri, kad ji leis laikytis visų lombardo vidaus kontrolės taisyklių. Programinės įrangos demonstracinėje versijoje galite pamatyti sąsajos ir sistemos funkcionalumo pavyzdį.

Informacijos apie valiutų svyravimus atnaujinimas leidžia pasipelnyti iš valiutų kursų skirtumų ir gauti pakankamai pelno. Galite naudoti įrankius nepanaudotam užstatui parduoti, o programinė įranga apskaičiuoja išlaidų prieš pardavimą ir pelno apimtis sąrašą. Taip pat yra prieiga prie užstato analizės kiekybine ir pinigine išraiška. Norėdami pagerinti lombardo organizacinius procesus ir kontrolę, galite užsisakyti papildomų funkcijų, skirtų užduočių planavimui įvairiose veiklos srityse. Vartotojai gali akimirksniu sugeneruoti grynųjų pinigų čekius, įkeitimo ir paskolos sutartis, užstato bilietus, priėmimo sertifikatus ir kitus reikalingus dokumentus ant iš anksto sukurtų pavyzdžių. Dėl plačių automatizavimo galimybių neabejosite, kad visi finansinių rezultatų skaičiavimai atliekami atsižvelgiant į apskaitos ir valdymo apskaitos taisykles. Kadangi galite stebėti finansines operacijas realiu laiku, pinigų srautai ir likučiai visose banko sąskaitose ir seifuose bus kontroliuojami.

Lombardo programos apskaita ir kontrolė suteikia kelis bendravimo būdus, tiek išorinius, tiek vidinius: laiškų siuntimas el.paštu, SMS žinučių siuntimas, skambinimas ir pranešimai per Viber. Be to, kad atsisiųsite savo logotipą, kad sukurtumėte vieną įmonės identitetą, turėsite prieigą prie maždaug 50 skirtingų dizaino pavyzdžių.

Norėdami nustatyti vieneto įkainį, atsisiųskite ataskaitą, kurioje bus nurodytos visos gautos pajamos. Pratęsiant paskolą automatiškai sukuriamas gaunamas kasos orderis ir papildomas susitarimas dėl sutarties termino pakeitimų, užtikrinantis kokybišką dokumentų valdymą. Grynųjų pinigų operacijos taip pat yra automatizuotos. Pasirašius sutartį kasininkai gaus pranešimą, kad klientui turi būti atiduota tam tikra pinigų suma. Apskaičiuokite nuolaidas nuolatiniams klientams ir apsvarstykite skolintų lėšų surinkimą.

Yra galimybė pasitikrinti personalą. Visada galite patikrinti, kaip darbuotojai laikosi nustatytų taisyklių ir reglamentų bei kaip efektyviai sprendžia jiems pavestas užduotis. Be demonstracinės versijos ir pristatymo su programinės įrangos funkcijomis, galite atsisiųsti mokymosi vadovą ir naudoti jį kaip personalo mokymo šabloną.