Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Pajamų apskaita lombarde

Pajamų apskaita lombarde • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Pajamų apskaita lombarde
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite pajamų apskaitą lombarde

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Lombardų veikla susijusi su pajamų iš skolintų lėšų išdavimo pripažinimu, palūkanų gavimu, valiutų kurso skirtumais ir nepanaudoto užstato pardavimu. Daugelio operacijų kontekste pasiektų finansinių rezultatų analizė yra daug pastangų reikalaujantis darbas, o valdymo sprendimų efektyvumas priklauso nuo apskaitos tikslumo. Siekiant užtikrinti visišką analitinių skaičiavimų ir lombardo finansinės būklės įvertinimo tikslumą, būtina naudoti atitinkamą automatizuotą programinę įrangą.

Mūsų įmonės specialistai yra sukūrę pajamų apskaitos programą, atitinkančią įvairių lombardo procesų įgyvendinimo specifiką ir sėkmingai įgyvendinančią ne vieną einamąjį ir strateginį uždavinį. USU programinė įranga suteikia visada naujausią informacijos šaltinį, daugybę veiksmingų studijų priemonių ir plačias analitines galimybes, sujungtas į vieną produktą. Sisteminti ir atnaujinti naudojamus duomenis, tvarkyti sutarčių duomenų bazę, sekti suteiktų paskolų grąžinimą, analizuoti finansinių ir ekonominių veiklos rodiklių dinamiką ir struktūrą. Dėl automatinių skaičiavimo priemonių lombardo pajamų apskaita bus vykdoma efektyviai ir be klaidų, o gautų duomenų tikrinimui nereikės sugaišti didelių darbo laiko resursų.

Pajamų apskaita mūsų kuriamame lombarde nuo panašių pasiūlymų rinkoje skiriasi informaciniu pajėgumu, programinės įrangos nustatymų lankstumu, pritaikymo universalumu ir efektyviais valdymo įrankiais. Organizuokite kiekvieno skyriaus darbą kompiuterinėje sistemoje ir tvarkykite judesius visose filialų banko sąskaitose, sekite pajamas ir išlaidas, kontroliuokite operacijų atlikimą skyriuose neišeinant iš darbo vietos. Programinės įrangos konfigūracijas galima pritaikyti pagal individualias kiekvieno verslo charakteristikas ir reikalavimus, maksimaliai padidinant veiklos efektyvumą. USU programinė įranga tinka lombardų, finansų ir hipotekos įstaigų bei paskolų bendrovių buhalterinei apskaitai vesti. Pakanka vienos programos, kad sėkmingai atliktumėte bet kokią užduotį, įskaitant finansų valdymą, personalo auditą, klientų bazės papildymą, dokumentų kūrimą ir kt.

Stebėkite visus finansinius judėjimus, sekite tiek pagrindinės sumos, tiek palūkanų grąžinimą, įvertinkite pinigų srautų dinamiką, palyginkite pajamas ir išlaidas, nustatykite pelningiausias plėtros kryptis ir prognozuokite lombardų verslo būklę ateityje. Dirbkite su skirtingomis palūkanų normomis ir skaičiavimo metodais, veskite įvairių valiutų režimų apskaitą, koreguokite bet kokį skaičiavimo algoritmą ir atlikite operacijas įvairiomis kalbomis ir valiutomis. Jūsų klientų vadybininkai galės sudaryti individualias kainas skolininkams ir apskaičiuoti nuolaidas. Be to, klientas gali užpildyti kontaktų duomenų bazę ir informuoti juos patogiausiu būdu: siųsti laiškus el. paštu, siųsti SMS pranešimus, naudotis balso skambučio funkcija ar Viber paslauga.

Dirbdami su USU programine įranga galite lengvai konfigūruoti gautinas sumas ir rasti išduotas, aktyvias ir pradelstas paskolas, nes kiekviena sutartis duomenų bazėje turi savo unikalų statusą ir spalvą. Prieš išgaudami skolintas lėšas, vartotojai apskaičiuoja efektyviausią palūkanų normą, kad gautų maksimalias galimas pajamas. Analitinis programos funkcionalumas skirtas palengvinti visapusišką lombardo finansinę ir valdymo apskaitą. Ataskaitų skilties funkcijos leidžia įvertinti veiklos pajamas, sąnaudas, pelną ir pelningumą, analizuoti jų dinamiką ir struktūrinius pokyčius, ieškoti būdų, kaip optimizuoti ir tobulinti valdymą. Kompiuterinėje sistemoje generuojamos ataskaitos yra aiškios, o tai supaprastina analizės procesą ir daro jį efektyvesnį. Pajamų apskaita mūsų sukurtame lombarde leidžia padidinti finansų valdymo efektyvumą nepritraukiant papildomų investicijų.

Specialus pajamų apskaitos programos modulis suteikia galimybę vesti skolininkų neamortizuojamo užstato pardavimo apskaitą. Kad galėtumėte įvertinti maržos pardavimo pelningumą, programinė įranga apskaičiuos visų išlaidų prieš pardavimą sumą ir pelno sumą, kuri turėtų būti įtraukta į pardavimo kainą. Dėl elektroninio dokumentų srauto vartotojai gali kurti pranešimus apie prekybos ir valiutų kursų pokyčius, kurie bus išduodami firminiame blanke. Uždirbkite papildomų pajamų iš valiutų kursų skirtumų, nes USU programinė įranga automatiškai atnaujina informaciją apie valiutų kursų svyravimus. Dirbdami su užstatu galite nurodyti turto objektą ir jo vietą, apskaičiuoti numatomą vertę, prie programos prisegti pridedamas nuotraukas ir dokumentus.

Palūkanų skaičiavimo metodas gali būti atliekamas tiek kas mėnesį, tiek kasdien. Taip pat apskaičiuokite baudų skaičių ir nurodykite pridėtinę sumą. Jeigu paskolos gavėjas ketina pratęsti sutartį, programinė įranga automatiškai sugeneruos papildomą sutartį ir pinigų įplaukų orderį prie sutarties, kad pakeistų sandorio sąlygas. Kasininkės darbas automatinis. Pasirašius sutartį kasininkai programoje gauna pranešimą apie klientui atiduotiną pinigų sumą.

Įmonės vadovybė turės prieigą prie personalo priežiūros ir numatytų užduočių įgyvendinimo stebėsenos. Norėdami įvertinti vadovų veiklą ir nustatyti vienetinio darbo užmokesčio dydį, galite sudaryti lombardo gautų pajamų ataskaitą ir atlikti reikiamus skaičiavimus. USU programinės įrangos naudotojai gali išduoti apskaitos ir kitus dokumentus, įskaitant paskolos suteikimo ir garantijų perdavimo sutartis, grynųjų pinigų čekius, operacijas ir garantinius bilietus. Paskolos sandorio pratęsimo ar užstato atsiėmimo atveju lėšos bus perskaičiuojamos atsižvelgiant į esamą valiutos kursą. Lombardo elektroninė dokumentų valdymo sistema atlaisvina nemažus veikimo laiko resursus, kuriuos būtina panaudoti sprendžiant aktualesnius klausimus. Skaičiavimų ir operacijų automatizavimas užtikrina visišką apskaitos, dokumentacijos ir valdymo ataskaitų teikimo tikslumą.

Jei turite klausimų, galite paprašyti techninės pagalbos iš mūsų ekspertų, kurie bus teikiami nuotoliniu būdu.