Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Lombardo buhalterinė apskaita

Lombardo buhalterinė apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Lombardo buhalterinė apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite lombardo buhalterinę apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Lombardų veikla išsiskiria keliais bruožais, į kuriuos būtina atsižvelgti rengiant finansų įstaigų apskaitos tvarkymo programą. Mūsų ekspertai sukūrė programą USU Software, kuri idealiai tinka visiems paskolų bendrovės procesams valdyti ir gali būti pritaikyta atsižvelgiant į kiekvieno verslo ypatybes. Bus numatyti įrankiai skolų sekimui, automatiniam skolintų lėšų skaičiavimui, klientų informavimui ir dokumentų srautui. Apskaita lombarde reikalauja griežtumo ir maksimalaus tikslumo, todėl rankiniu būdu atliekamų operacijų skaičius turėtų būti kuo mažesnis. USU programinė įranga automatiškai atnaujina valiutų kursus, sukuria reikiamus dokumentus, atlieka skaičiavimus ir apdoroja duomenis apie finansinės ir ekonominės veiklos rodiklius. Tai atlaisvins didelius veikimo laiko išteklius ir panaudos juos problemų sprendimui kontroliuoti, taip pagerindamas lombardo valdymo procesą. Dėl paprastos ir intuityvios sąsajos apskaitos sistema tiks visiems vartotojams, nepaisant jų kompiuterinio raštingumo lygio. Norėdami sukurti vieną firminį stilių, jums bus pasiūlyta apie 50 skirtingų dizaino stilių. Be to, galite įkelti savo logotipą į programą ir pritaikyti ataskaitų ir dokumentų tipą, sukurtą vadovaudamiesi biuro darbo ypatybėmis ir taisyklėmis.

USU programinės įrangos struktūra pateikiama trijuose pagrindiniuose skyriuose. Žynių skiltyje sujungiama visa visavertei lombardo veiklai reikalinga informacija: klientų kategorijos, palūkanų normos, užstatu priimamo turto tipas, juridiniai asmenys ir padaliniai. Duomenys pateikiami organizuotuose kataloguose, kuriuos galima atnaujinti pagal poreikį.

Skyrius „Moduliai“ reikalingas įvairioms veikloms įgyvendinti. Čia fiksuojama kiekviena nauja paskola ir nustatomas detalus parametrų sąrašas, nustatomas užstato objektas ir vertė, išduodamų lėšų suma, mokėjimų valiuta, mėnesio ar dienos palūkanų skaičiavimo būdas ir reikalingas skaičiavimo algoritmas. Įkeitimo apskaitos programa palaiko darbą su įvairių rūšių užstatais, įskaitant transporto priemones ir nekilnojamąjį turtą, todėl taip pat galite parodyti užstato vietą, pridėti reikiamus dokumentus ir nuotraukas. Duomenų bazėje kiekviena sutartis turi tam tikrą statusą ir spalvą, todėl nesunkiai rasite visas išduotas, panaudotas ir pradelstas paskolas. Apskaita lombarduose, be kita ko, siejama su neįkeisto turto pardavimu, o šioms operacijoms programa turi specialų modulį. Buhalterinės apskaitos sistema apskaičiuoja visas priešpardavimo išlaidas ir nustato pelno sumą, kurią reikia gauti po sandorio sudarymo. Dėl programinės įrangos informacijos skaidrumo realiu laiku stebėti pagrindinės sumos ir palūkanų grąžinimo procesą, laiku fiksuoti mokėjimų vėlavimų atsiradimą, skaičiuoti atitinkamas baudas ir netesybas.

Programėlės skiltis „Ataskaitos“ prisideda prie finansinės ir valdymo apskaitos, nes leidžia peržiūrėti užstato analizę kiekybine ir pinigine išraiška, prognozuoti mėnesio pelno apimtis ir patikrinti apyvartą bei fondų likučius įmonės sąskaitose. .

Įkeitimo apskaita dažnai siejama su valiutų kursų konvertavimu, todėl mūsų programinė įranga automatiškai atnaujina informaciją apie valiutų kursų pokyčius, kad galėtumėte pasipelnyti iš skirtumų. Be to, pratęsus sutartį ar pateikus užstatą, užsienio valiutos suma perskaičiuojama ir vadovai praneša klientams apie valiutų kursų pasikeitimus. USU programinė įranga atsižvelgia į visas buhalterinės apskaitos ypatybes lombarduose ir todėl tik prisideda prie efektyvių rezultatų siekimo!

Lombardo vadovybei bus leista stebėti darbuotojų darbą ir stebėti, kaip laiku ir efektyviai atliekamos pavestos užduotys. Atsisiųskite pajamų ataskaitą ir nustatykite vadovų atlygį, atsižvelgdami į visus veiksnius ir užtikrindami teisingą gabalinio darbo užmokesčio dydžio apskaičiavimą.

Programos vartotojai gali išduoti tokius dokumentus kaip užstato bilietai, grynųjų pinigų čekiai, priėmimo dokumentai, įkeitimo ir paskolos sutartys. Kai sutartis pratęsiama, sistema automatiškai sukuria kasos pajamų orderį ir papildomą sutartį prie sutarties dėl sutarties termino pakeitimų. Finansinių rodiklių statistika pateikiama vaizdinėse diagramose ir diagramose. Jos pagaminamos per trumpiausią įmanomą laiką, kad valdymo apskaita būtų ne tik tiksli, bet ir funkcionali. Pasinaudodami mūsų programinės įrangos analitinėmis galimybėmis, nustatykite pelningiausias ir perspektyviausias tolesnio verslo plėtros sritis ir parenkite atitinkamus verslo planus.

Kasininkės darbas pilnai automatizuotas. Pasirašius sutartį kasininkai gauna pranešimą apie poreikį klientui duoti pinigų, o paskolos gavimas taip pat fiksuojamas sistemoje. Naudodami filtravimą pagal atsakingą vadovą, skyrių, rezultato datą ar būsenos kriterijus, galite lengvai rasti reikiamą sutartį.

Nereikia papildomų apskaitos programų, nes USU programinė įranga suteikia skambinimo klientams, laiškų siuntimo el. paštu, bendravimo SMS žinutėmis ir Viber funkcijas. Lombardo skaičiavimų, operacijų, apskaitos ir darbo eigos automatizavimas leidžia optimizuoti personalą ir sumažinti darbo užmokesčio kaštus. Užsisakykite planavimo funkcijų pritaikymą, kad supaprastintumėte verslo procesus ir atliktumėte užduotis laiku.

Vadovybei bus leista kontroliuoti lėšų srautą visose įmonės banko sąskaitose ir saugyklose. Išsamiai išanalizuokite išlaidų struktūrą sąnaudų straipsnių kontekste ir raskite būdų jas optimizuoti, taip padidinant lombardo veiklos pelningumą. Programoje be klaidų vienu metu gali veikti keli filialai, todėl USU Software tinka ir didelėms įmonėms, turinčioms pažangų filialų tinklą. Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų kompiuterinės sistemos analitines funkcijas, atsisiųskite demonstracinę programinės įrangos versiją ir pristatymą su produkto aprašymu.