Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa lombardui

Programa lombardui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa lombardui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

„USU Software“ lombardo programa yra daugiafunkcis, patikimas ir patogus įrankis organizuojant apskaitą ir kontrolę tokiame versle. Atsisiuntę lombardo programą kaip demonstracinę versiją, įvertinkite visas jos galimybes, net jei ja naudositės labai trumpai. Dvi savaites lombardu galima naudotis nemokamai, kai sistema veikia ribotu režimu. Tai reiškia, kad dirbsite su treniruočių duomenimis.

USU programinė įranga leidžia sukurti darbo apskaitą mažiausiomis sąnaudomis. Jums tereikia vieną kartą įsigyti lombardo programą ir ja naudotis galėsite neribotą laiką. Be to, jums nereikia leisti pinigų aparatinei įrangai atnaujinti, nes lombardo apskaitos programinė įranga gali veikti net ir vidutiniuose kompiuteriuose. Pagrindinis reikalavimas – juose įdiegta Windows operacinė sistema.

Apskaitos tvarkymas lombarduose naudojant USU programinę įrangą yra neįtikėtinai paprasta užduotis, nereikalaujanti aukšto lygio žinių, specialaus mokymo ar kitų reikalavimų. Programą labai lengva išmokti ir net pradedantysis vartotojas gali lengvai dirbti sistemoje po trumpų mokymų su mūsų komandos profesionaliais programuotojais ir technikais.

Lombardo apskaitos programoje galimybių sąraše yra keletas unikalių, nepakeičiamų funkcijų. Lombardo programos kaina yra gana priimtina, nes sistema gali pakeisti visą programinį kompleksą. Įsigiję programą Kazachstane gausite galingą įrankį su įspėjimo ir pranešimų sistema. Tai leidžia pelningai planuoti savo laiką ir nepamiršti lombardo verslo. Lombardo valdymo programa taip pat leidžia siųsti elektroninius laiškus ir SMS žinutes klientams, rangovams ar tiekėjams.

Atsiliepimai apie USU programinę įrangą yra patys teigiamiausi ir tuo galite būti tikri perskaitę juos. Kompiuterinę programą naudoja dešimtys organizacijų, kurios neskuba keisti pasirinktos programinės įrangos, nes yra visiškai patenkintos įsigytu produktu. Išbandykite klientų apskaitą lombarde dabar, atsisiųsdami demonstracinę sistemos versiją iš mūsų svetainės ir įvertinkite, kaip paprasta valdyti lombardo apskaitą.

Stebėsenos ir kontrolės programa gali naudotis bet kuri akcinė bendrovė, privati įmonė, individualus verslininkas arba savarankiškai dirbantys verslininkai. Kiekvienas lombardo programos vartotojas dirba atskiroje paskyroje, turinčioje prisijungimo vardą, slaptažodį ir individualios prieigos vaidmenį. Slaptažodį gali pakeisti tik vartotojas arba duomenų bazės administratorius. Tai būtina siekiant užtikrinti duomenų konfidencialumą ir saugumą lombardo sistemoje. Kontroliuokite ir stebėkite kiekvieno darbuotojo veiklą ir žinokite apie visus procesus įmonėje. Administratorius turi prieigą prie visų lombardo programos dalių. Informacijos nutekėjimo galimybė yra sumažinta dėl programos saugos konfigūracijos. Todėl užtikrinkite savo įmonės imunitetą specialia mūsų komandos teikiama programa.

Sistema gali būti personalizuota pagal vartotojo pageidavimus. Galima keisti programos dizainą. Pasirinkite unikalų stilių, kuris parodys jūsų lombardo paprastumą. Yra daugiau nei 50 temų, kurias galite naudoti. Funkcijų rinkinys gali skirtis priklausomai nuo to, kuris prieigos vaidmuo priskirtas vartotojui.

Su programa dirbti patogiau, nes ji palaiko nuotolinį ryšį ir suteikia daugiau galimybių vartotojams. Atlikite savo užduotis bet kur ir bet kada. Reikalinga tik viena sąlyga – interneto ryšys. Pradėkite tobulinti lombardo veiklą ir veiklą. Uždirbkite daugiau pelno, išplėskite mastą ir klientų bazę naudodamiesi lombardo programa.

Programinėje įrangoje daromos ataskaitos leidžia analizuoti visas atliktas operacijas bei parduotas prekes. Taip pat galima analizuoti darbuotojų veiklą. Visi šie rezultatai padeda nustatyti stipriąsias ir silpnąsias sistemos puses, kurių supratimas yra gyvybiškai svarbus tobulinant verslą ir ieškant ateities plėtros krypties.

Programa gali automatiškai apskaičiuoti vienetų įkainius. Jame įvertinama kiekvieno darbuotojo atliekamų ir sistemoje įrašytų darbų apimtis. Taigi, darbuotojas daugiau dėmesio skirs darbo procesams, nes, norėdamas gauti didelį atlyginimą, turi vykdyti lombardo programoje pateiktus nurodymus. Esant poreikiui programa gali būti integruota į įmonės svetainę. Bet kokia komercinė įranga puikiai veikia su USU programine įranga.

Visų skyrių ir filialų darbo palaikymas leidžia su minimaliomis finansinėmis išlaidomis automatizuoti visą lombardų tinklą. Sukurkite visus reikiamus dokumentus programos pagalba. Būkite tikri dėl dokumentų tikslumo ir tikslumo, nes nėra žmogiškojo faktoriaus, o klaidų tikimybė yra sumažinta.

Visų lombardo apskaitos programos ypatybių išvardinti neįmanoma, nes ji pasirūpina viskuo ir optimizuoja kiekvieną su lombardo įmonės veikla susijusį procesą, įskaitant apskaitą, analizę, lombardų sekimą, klientų duomenų bazės sukūrimą, savalaikį lombardo įmonės veiklos atnaujinimą. sistema. , bendravimas su klientais ir tiekėjais, finansinių rodiklių valdymas, darbas su valiutų kursų skirtumais, prognozavimas, planavimas ir daugelis kitų lombardo gerovei svarbių įrankių.

Sužinokite daugiau apie programos galimybes ir funkcionalumą žiūrėdami rekomenduojamą vaizdo įrašą arba atsisiųsdami demonstracinę lombardo programinės įrangos versiją.