Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa dirbti lombarde

Programa dirbti lombarde • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa dirbti lombarde
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą dirbti lombarde

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pagrindinis uždavinys lombardų darbe – užtikrinti absoliutų skaičiavimų tikslumą, nes net menkiausia klaida ar netikslumas gali lemti didelį lėšų praradimą. Lombardų verslas nėra susijęs su gamybine veikla, o gaunamų pajamų dydis tiesiogiai priklauso nuo palūkanų normų efektyvumo ir nustatyto mokėjimo grafiko. Todėl lombardams reikia optimizuoti finansų valdymo sistemą ir naudoti analitinius įrankius, kurie maksimaliai padidins teikiamų paslaugų pelną ir pelningumą. Šiuo atveju teisingas valdymo sprendimas yra įvairių darbo sričių išdėstymas automatinėje kompiuterinėje programoje, o jos įsigijimas bus susistemintas visų procesų operatyviniam įgyvendinimui.

Tarp visų programinės įrangos rinkoje esančių pasiūlymų būtina pasirinkti paprastos struktūros programą, atitinkančią lombardo veiklos ypatumus ir su kuria patogu dirbti. Mūsų įmonės ekspertai sukūrė USU programinę įrangą, siekdami pasiūlyti ne tik standartinius problemų sprendimus, bet ir atsižvelgti į individualias kiekvieno verslo ypatybes. Dėl nustatymų lankstumo kompiuterinės sistemos konfigūracijos visiškai atitiks vidinio proceso organizavimo reikalavimus, o tai užtikrina efektyviausius rezultatus. Mūsų lombardo verslo palaikymo programa yra pelninga investicija į Jūsų verslo ateitį, nes turi galingą analitinį funkcionalumą, leidžia stebėti padalinių darbą realiu laiku ir identifikuoti perspektyviausias sritis. plėtra.

Jums nereikia praleisti daug laiko organizuojant procesus mūsų programinėje įrangoje, nes patogi struktūra ir intuityvi sąsaja padaro darbą paprastą ir suprantamą bet kokio kompiuterinio raštingumo vartotojams. Visa reikalinga informacija yra saugoma sisteminėse žinynuose, kuriuos pildo vartotojai, todėl programos duomenų bazėje nėra jokių apribojimų dėl naudojamos nomenklatūros. Jūsų darbuotojai gali įtraukti į duomenų bazę tokią informaciją kaip klientų kategorijos, palūkanų normos, nekilnojamojo turto tipai, priimami kaip užstatas, juridinių asmenų sąrašai ir lombardo struktūriniai skyriai. Vartotojai pagal poreikį gali atnaujinti tam tikrus programos duomenų blokus, kad visada dirbtumėte tik su aktualia informacija.

Stebėkite negrąžintų paskolų grąžinimą be vargo, nes kiekviena paskolos operacija turi tam tikrą statusą ir spalvą lombardo programoje. Dėl intuityvios sąsajos lengvai įvertinkite verslo rezultatus ir analizuokite aktyvių ir pradelstų paskolų skaičių. Tai leidžia laiku imtis priemonių grąžinti skirtas lėšas ir pritraukti papildomų finansinių išteklių įmonės likvidumui palaikyti. Be to, USU programinė įranga leis jums susidoroti su užstato, kurio neįsigijo klientai, pardavimu, o automatinio mokėjimo mechanizmas pateiks išsamų visų išlaidų prieš pardavimą sąrašą ir nustatys pelno sumą, kurią reikia sumokėti. Norint efektyviai pasiekti suplanuotų rezultatų, darbuotojų darbas bus akylai Jūsų kontroliuojamas. Patikrinkite, kaip vadovai atlieka užduotis, ar jie susisiekia su klientais nurodytu laiku, gauna reikiamus atsakymus ir kt. Be to, mūsų sukurta programa, skirta įmonių lombardo studijai, atlieka analitines funkcijas ir pateikia apdorotus duomenis apie pajamų, išlaidų, pelno ir pelningumo rodiklių dinamiką esamai finansinei situacijai įvertinti ir ateities prognozėms sudaryti.

USU programinė įranga tinka ne tik lombardams, bet ir kitoms organizacijoms, užsiimančioms su skolinimu susijusia veikla, įskaitant finansų, paskolų ir hipotekos įmones. Be to, mūsų programa palaiko bet kokio skaičiaus filialų ir struktūrinių padalinių darbą, taip pat įvairių užstato kategorijų apskaitą. Norint užtikrinti visapusišką visų procesų sisteminimą ir sėkmingą visų verslo sričių plėtrą, pakanka vienos kompiuterinės sistemos!

Programa gali naudotis užsienio šalyse veikiantys lombardai, nes programinė įranga palaiko atsiskaitymus ir operacijas įvairiomis kalbomis ir bet kokia valiuta. Skaičiavimų ir procesų automatizavimas leidžia atsikratyti nuolatinių patikrinimų ir iš naujo vykdyti svarbias valdymo ataskaitas. Elektroninio dokumentų valdymo organizavimas optimizuoja darbuotojų darbo laiką ir jį panaudoja sprendžiant skubesnes ir svarbesnes užduotis. Jums nereikės abejoti naudojamų valiutų kursų teisingumu, nes lombardo darbą palaikanti programa atnaujina informaciją apie valiutų svyravimus automatiniu režimu. Teikiant paskolą ar naudojant užstatą, sistema perskaičiuoja lėšų sumą, atsižvelgdama į esamus valiutų kursus, taip pat sukuria pranešimą apie valiutų kursų pasikeitimą. Uždirbkite iš šių skirtumų be papildomų pastangų ir nenaudodami sudėtingų analitinių skaičiavimų dėl apskaitos automatizavimo.

Siekiant, kad verslas būtų kuo pelningesnis, programinė įranga suteikia galimybes parduoti klientų nenaudojamą užstatą. Prieš priimdami sprendimą parduoti tą ar kitą užstatą, peržiūrėkite išankstinių pardavimo išlaidų sąrašą ir programos apskaičiuotą pelno sumą. Įkaito pardavimo atveju vartotojai gali sukurti pranešimą apie konkursą, o pratęsus sutartį sudaromas papildomas susitarimas dėl skolintų lėšų grąžinimo sąlygų pakeitimo. Grynųjų pinigų operacijos yra automatizuotos, kad būtų užtikrintas operatyvus darbas ir organizuotas sklandus procesų įgyvendinimas.

Įmonės vadovybė gali stebėti finansinius judėjimus visų padalinių banko sąskaitose, vertindama kiekvieno filialo veiklą. Norėdami išsamiau analizuoti pinigų srautus, stebėkite, kaip klientas grąžina palūkanas ir pagrindinę sumą. Jūsų vadovai lombardo klientus patogiausiai gali informuoti siųsdami laiškus, SMS žinutes, Viber arba automatiniais balso skambučiais el. Dokumentų šablonai bus spausdinami ant firminio blanko, atsižvelgiant į individualias dokumentų srauto ir gamybos ypatybes. Yra prieiga prie organizacijos pinigų srautų kontrolės, finansinių rodiklių dinamikos ir kaštų bei užstato struktūros analizės.