Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Automobilių lombardo automatika

Automobilių lombardo automatika • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Automobilių lombardo automatika
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite automobilių lombardo automatiką

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kaip ir kitos kredito įstaigos, lombardų verslas reikalauja kruopštaus lėšų kontrolės, tačiau turi savo ypatybių. Transporto priemonių, kaip užstato, apskaita yra sudėtinga, todėl būtina naudoti specializuotą automatizavimo programinę įrangą, kurią naudojant bus maksimaliai padidintas tiek veiklos, tiek valdymo procesų efektyvumas. USU programinė įranga buvo sukurta siekiant visapusiškai automatizuoti lombardo darbą, kad būtų užtikrintas įmonės pelningumas bet kokiomis aplinkybėmis.

Ypatingas mūsų automatizavimo sistemos privalumas yra tai, kad ji turi lanksčius nustatymus, todėl jos konfigūracijas galima kurti atsižvelgiant į veiklos specifiką. Jei jūsų įmonė užstatu priima ne tik automobilius, bet ir kitokio pobūdžio turtą, tai neturėtų būti problema vykdant operacijas USU programine įranga. Mūsų programa tinka visoms kredito, finansų ir hipotekos įstaigoms. Automobilių lombardo automatizavimas – tai užduotis, kurią programėlė sėkmingai atlieka, todėl įsigiję gausite aukšto našumo rezultatus. Yra finansinės analizės ir visų skyrių valdymo įrankiai, momentinis panaudotų duomenų atnaujinimas, įrašų vedimas įvairiomis kalbomis, patogi struktūra ir 50 skirtingų dizaino stilių.

Automatikos sistemos sąsaja yra paprasta ir aiški. Bet kuris darbuotojas, nepriklausomai nuo kompiuterinio raštingumo lygio, gali sėkmingai ir be vargo naudotis savo funkcijomis. Be to, vietiniame tinkle be klaidų vienu metu gali dirbti ir vienas automobilių lombardas, ir keli. Darbas atliekamas nuosekliai iš trijų dalių, kurių kiekviena įgyvendina kelis konkrečius tikslus. Nuorodų skyrius yra universali vartotojų sukurta žinių bazė. Susistemintuose kataloguose pateikiami duomenys apie klientų kategorijas, taikomas palūkanų normas, užstato rūšis, juridinius asmenis ir padalinius.

Skyrių moduliai apskaitai sujungia kelis blokus. Informacija apie paskolas pateikiama sutarčių duomenų bazėje, kurių kiekviena turi tam tikrą statusą ir spalvą, todėl galite lengvai sekti išduotas, amortizuotas ir pradelstas operacijas. Raskite reikiamą kreditą filtruodami įvairius kriterijus: atsakingą vadovą, rezultato datą, filialą ar statusą. Registruodami naują paskolos operaciją, galite nustatyti bet kokį įvairaus sudėtingumo valiutos režimą ir skaičiavimo algoritmą, pasirinkti įkeitimo temą ir nurodyti jo vietą. Sistema palaiko užstato įvertinimo vertės ir skolintų lėšų sumos skaičiavimo automatizavimą. Taip pat vadovai gali rinktis ir mėnesines, ir kasdienes palūkanas. Transporto priemonių lombardo valdymas taps efektyvesnis, nes turėsite specialų modulį neapmokėtų įkeitimų pardavimo apskaitai. Numatykite, kiek palankus bus to ar kito turto pardavimas dėl automatizuoto išankstinio pardavimo kaštų ir pelno skaičiavimų.

Ataskaitų skyrius yra programos analitinis funkcionalumas. Jos pagalba įvertinkite lėšų apyvartą ir likučius banko sąskaitų ir kasos aparatų kontekste, kontroliuokite išlaidas bei stebėkite pelno apimties dinamikos santykį. Automobilių lombardo apskaitos automatizavimas leidžia pagerinti finansų valdymą ir pasiekti nuolatinį pajamų augimą. Įsigykite mūsų programinę įrangą, kad galėtumėte efektyviai valdyti ir plėtoti savo verslą

Valiutų kursų svyravimų perskaičiavimo automatizavimas leidžia pasipelnyti iš valiutų kursų skirtumų ir neįtraukti nuostolių situacijų. Naudojant užstatą ir pratęsiant paskolos sutartį, programinė įranga automatiškai perskaičiuoja valiutos kursą ir pinigines sumas, kad atnaujintų duomenis ir gautų planuojamas pinigų sumas. Stebėkite darbuotojus ir įvertinkite jų darbo efektyvumą. Patikrinkite, ar klientai gavo atsakymą ir ar buvo paskambinta kitiems. Norėdami tiksliai apskaičiuoti vadovų vienetinio darbo užmokesčio dydį, atsisiųskite automobilių lombardo gautų pajamų ataskaitą.

Kitas mūsų sistemos privalumas – dokumentų srauto automatizavimas. Sukurkite priėmimo ir pristatymo sertifikatus, pinigų priėmimo kvitus, saugumo bilietus, sutartis ir net aukciono pranešimus. Pratęsiant paskolos sandorį automatizavimo programa sukuria pinigų priėmimo kvitą ir papildomą pavedimo sutartį, leidžiančią susisteminti biuro darbą. Taip pat USU programinėje įrangoje sukurkite pranešimą apie valiutų kursų pokyčius ir el. paštu, kad laiku praneštumėte klientams.

Pasirašius sutartį kasininkai informuojami, kad skolintos lėšos turi būti pašalintos. Turėsite prieigą prie visų skyrių vykdomų finansinių judėjimų kontrolės realiuoju laiku, kad patikrintumėte mokėjimų pagrįstumą. Naudodami analitinius įrankius, esančius skiltyje Ataskaitos, galite įvertinti išlaidų struktūrą įvairių sąnaudų straipsnių kontekste ir jas optimizuoti.

Automobilių lombardo finansinės analitikos automatizavimas gerina įmonės valdymą, įvertina verslo būklę ir parengia tolesnės plėtros planus. Visi dokumentai ir ataskaitos bus pritaikyti pagal Jūsų poreikius. Esant poreikiui yra galimybė užsakyti efektyvų darbo organizavimą, taip pat planavimo funkcijas kokybiškam ir savalaikiam problemų sprendimui.

Personalo, kuris atliks operacijas USU programinėje įrangoje, apmokymas neužima daug laiko, o kilus klausimams dėl techninės pagalbos galite kreiptis į mūsų ekspertus. Norėdami sužinoti daugiau apie automobilių lombardo automatikos funkcionalumą, atsisiųskite demonstracinę versiją ir pristatymą su gaminio aprašymu.