Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programėlė lombardui

Programėlė lombardui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programėlė lombardui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programėlę lombardui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Visos finansų įstaigos, įskaitant lombardus, turi automatizuoti savo verslo procesus, kad galėtų atlikti kompetentingą valdymą ir kruopščią kontrolę, todėl jos susiduria su būtinybe iš visų rinkoje esančių kompiuterių programų pasirinkti tikrai efektyvią programą. Pasirinkę USU programinę įrangą, gausite individualų savo problemų sprendimą ir efektyvius mechanizmus įvairiems verslo aspektams optimizuoti. Savo žinioje turėsite įrankius sutarčių sudarymui ir paskolų išdavimui, turto vertinimui, piniginių operacijų stebėjimui, dokumentų srautų automatizavimui, valdymo apskaitos tvarkymui ir personalo auditui. Galėsite dirbti su visų rūšių užstatais, įskaitant nekilnojamąjį turtą ir transporto priemones, ir organizuoti visų skyrių ir padalinių veiklą iš vieno šaltinio. Dėl nustatymų lankstumo lombardo programėlė tinka tiek užstato, tiek paskolų įmonėms, mažoms ir didelėms įmonėms. Mūsų ekspertų sukurta lombardo programa turi keletą privalumų, dėl kurių jūsų darbas bus patogus ir paprastas.

Lombardo programos struktūrą reprezentuoja trys dalys, kurių pakanka užtikrinti visišką valdymo, analizės ir operatyvinės veiklos įgyvendinimą. Pagrindinė aplikacijos darbinė dalis yra moduliai, kuriuose vartotojai tvarko suteiktų paskolų apskaitą, stebi jų grąžinimą laiku, kontroliuoja finansinius judėjimus sąskaitose ir vertina užstatą. Dėl intuityvios sąsajos lengvai raskite jus dominančią operaciją naudodami paiešką pagal bet kokius kriterijus: atsakingą vadovą, skyrių, rezultato datą ar būseną. Paraiškoje registruodami naują paskolą valdytojai nurodo detalų parametrų sąrašą: numatomą užstatu priimto turto vertę, skolintų lėšų sumą, palūkanų sumą, apskaičiavimo būdą ir užstato vietą. Lupikininko darbuotojai gali nustatyti bet kokį valiutos kurso režimą ir pridėti reikiamus dokumentus bei nuotraukas. Sudarius sandorį, kasininkai lombardo programėlėje gauna pranešimą, kad tam tikra suma eksportuota ir užregistruojama sistemoje.

Aplikacija automatiškai konvertuoja valiutų kursus perkant draudimą ar pratęsiant sutartį ir atnaujina informaciją apie valiutų svyravimus, kad būtų galima pasipelnyti iš valiutų skirtumų ir nedelsiant apdrausti galimą valiutos riziką. Taip pat stebėkite nepanaudotų užstatų pardavimą. Programa apskaičiuoja visas išlaidas prieš pardavimą ir mokėtino pelno sumą, todėl galite įvertinti sandorio pelningumą. Tai ne visos galimybės, kurias suteikia mūsų lombardo programa. Pinigų skolintojas, kaip ir bet kuri kita organizacija, turi automatizuoti savo darbo eigą. Mūsų programoje vartotojai kuria įvairius dokumentus standartine forma. Norėdami išsaugoti visą darbui reikalingą informaciją, programoje yra nuorodos. Tai universali esamų palūkanų normų, užstato rūšių, klientų kategorijų, juridinių asmenų ir padalinių duomenų bazė.

Ataskaitų skyrius atlieka analitinę funkciją ir palaiko visapusišką finansų ir valdymo apskaitą. Jos pagalba galite patikrinti visų banko sąskaitų ir seifų lėšų likučius ir apyvartą, lentelėse peržiūrėti atliktas operacijas, įvertinti pajamas ir išlaidas, analizuoti kiekvieno mėnesio pelno rodiklio kitimo tempą. Mūsų lombardo apskaitos programa leidžia optimizuoti darbo laiko sąnaudas ir pagerinti procesų organizavimą, maksimaliai padidinti pelną ir nustatyti perspektyviausias tolesnio tobulėjimo kryptis. Įsigykite USU programinę įrangą, kad gautumėte aukštų rezultatų!

Galite sekti tiek pagrindinės sumos, tiek palūkanų sumos grąžinimą, kad gautumėte pinigus laiku ir suplanuotais kiekiais. Kiekviena paskola turi specifinį statusą ir atitinkamą spalvų žymėjimą, todėl nesunkiai rasite suteiktas, grąžintas ir pradelstas paskolas.

Vienas ar keli lombardai vienu metu gali dirbti vietiniame tinkle, o vadovybė turės prieigą prie visų skyrių kontrolės. Vienetinio darbo užmokesčio apskaita taps daug paprastesnė, nes galėsite atsisiųsti pelno (nuostolių) ataskaitą, kad nustatytumėte vadovų darbo užmokesčio dydį.

Kurti grynųjų pinigų pavedimus ir įkeitimo bilietus, skolintų lėšų ir užstato išdavimo sutartis, priėmimo ir pervedimo operacijas, valiutų kursų pasikeitimus ir prekybos pranešimus. Sutarties atnaujinimo atveju programa automatiškai sukuria kasos pajamų orderį ir papildomą susitarimą pakeisti sutarties terminą. Naudodamiesi šia programa turėsite prieigą prie įvairių rūšių užstato, tiek kiekybinio, tiek piniginio, analizės. Finansinės ir ūkinės veiklos rodiklių dinamika ir struktūra pateikiama vaizdine grafika ir diagramomis, sukurtomis per sekundes.

Nuolatiniams lombardo klientams gali būti skaičiuojamos specialios nuolaidos, o už pavėluotą skolinių įsipareigojimų grąžinimą skaičiuojama bauda. Organizacijos vadovybė galės stebėti darbuotojus, vertinti jų veiklą ir darbo laiko panaudojimo efektyvumą. Dėl paprastos ir intuityvios sąsajos kiekvienas darbuotojas gali efektyviai dirbti USU programinėje įrangoje, nepaisant kompiuterinio raštingumo lygio.

Naudodamiesi pinigų modulio funkcijomis, realiu laiku stebėkite visus pinigų srautus sąskaitose. Skaičiavimų ir operacijų automatizavimas programos pagalba leidžia palikti nemažus veikimo laiko išteklius, taip pat pašalinti ataskaitų ir dokumentacijos klaidas.

Vidiniam ir išoriniam bendravimui papildomų aplikacijų nereikia, nes galima naudotis skambinimo, elektroninių laiškų siuntimo ir SMS žinučių siuntimo funkcijomis. Galima rinktis iš 50 dizaino stilių, taip pat atsisiunčiamas logotipas ir galimybė tinkinti dokumentų šablonus.