Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Lombardo valdymo programa

Lombardo valdymo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Lombardo valdymo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite lombardo valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Sunku įsivaizduoti, kad lombardai šiandien veikia be automatinių programų. Lombardų veikla remiasi tik kompleksiniais finansiniais skaičiavimais ir skolinių įsipareigojimų laiku grąžinimo stebėjimu, o net menkiausia klaida ar klaida gali tapti kritine ir turėti įtakos gaunamo pelno dydžiui. Atsižvelgiant į tai, norint užtikrinti visišką apskaitos tikslumą, rankinių operacijų ir, žinoma, skaičiavimų skaičius turėtų būti sumažintas.

Valdymo automatizavimas leidžia ne tik pagerinti atliekamų procesų kokybę, bet ir atlaisvinti nemažus darbo laiko išteklius sprendžiant svarbiausias ir neatidėliotinas problemas, susijusias su strategijų kūrimu ir tobulinimu. Tačiau išsirinkti programą, tinkamą efektyviam valdymui lombarde, yra nelengva užduotis, nes standartinė kompiuterinė sistema negali būti laikoma efektyvia dėl lombardo veiklos specifikos. Todėl mūsų įmonės specialistai sukūrė USU programinę įrangą, kuri atitinka aukščiausius kredito įstaigų valdymo reikalavimus ir padeda optimizuoti visus verslo procesus. Mūsų programa išsiskiria informacijos skaidrumu ir talpumu, leidžiančiu lengvai organizuoti visų padalinių veiklą viename šaltinyje ir stebėti kiekvieno darbo rezultatus. Siūloma lombardo valdymo programa neapsiriboja standartinio užduočių komplekso sprendimu ir susistemina visas įmonės veiklos sritis.

Mūsų kūrėjų sukurtoje kompiuterinėje programoje atlikti visavertę duomenų bazės priežiūrą, kuri reikalinga lombardo darbe, o esant poreikiui atnaujinti informaciją žinynuose. Užpildę informacijos katalogus, vartotojai užsiims paskolų registravimu ir išdavimu, sutarčių rengimu bei skolų grąžinimo sekimu. Yra modulių, kuriais galite išspręsti įvairias einamąsias ir strategines užduotis, įskaitant santykių su klientais valdymą, finansinių judėjimų kontrolę viso filialų tinklo banko sąskaitose ir skolininkų neįsigito užstato pardavimą.

Dirbdami USU programinėje įrangoje, savo klientams galite pasiūlyti asmeninių paskolų sąlygas, pasirinkdami mėnesinių ar dienos palūkanų skaičiavimo būdą, nustatydami valiutų režimus ir skaičiuodami nuolaidas. Siekdami efektyvesnio skolų valdymo, turėsite galimybę stebėti tiek palūkanų, tiek pagrindinės sumos mokėjimų gavimą. Kad operacijų sekimo ir finansinių rezultatų analizės procesas būtų paprastesnis ir greitesnis, visos duomenų bazėje esančios paskolos turi skirtingą būseną: suteiktos, galiojančios ir pradelstos. Lombardo valdymo programa turi turėti analitinį funkcionalumą, todėl aplikacijos struktūroje yra skiltis Ataskaitos, leidžiančios analizuoti viso finansinių rodiklių komplekso dinamiką bei įvertinti pinigų apyvartą sąskaitose.

USU programinė įranga taip pat skiriasi nuo visų kitų programų savo nustatymų lankstumu, leidžiančiu įvairias sistemos konfigūravimo parinktis, kurios atsižvelgs į visas kiekvienos įmonės savybes ir reikalavimus. Mūsų programa gali naudotis ne tik lombardai, bet ir finansinės, kredito bei hipotekos organizacijos. Be to, sistema palaiko visų tipų užstato kategorijų įrašus, įskaitant nekilnojamąjį turtą ir transporto priemones, operacijas bet kokia valiuta ir įvairiomis kalbomis. Taigi, įsigiję lombardo programą, jūs gaunate universalų informacijos ir verslo šaltinį, dėl kurio valdymo efektyvumu neabejosite.

Jums nereikia gaišti laiko tikrinant finansinius duomenis, nes visi skaičiavimai bus atliekami automatiniu režimu, kad būtų tvarkoma apskaita. Be to, USU Software automatiškai atnaujina informaciją apie valiutų kursų pokyčius, todėl galite laiku apdrausti valiutos riziką ir pasipelnyti iš valiutų kursų skirtumų. Siekiant maksimaliai padidinti paskolos pratęsimo ar užstato atėmimo atveju gaunamą pelną, lėšų suma perskaičiuojama atsižvelgiant į esamą valiutos kursą. Taip pat sukurkite pranešimą klientams apie valiutų kursų pasikeitimą.

Vėluojant mokėjimus, laiku apskaičiuokite netesybų dydį, kad skolininkai gautų pakankamai lėšų. Jei yra įsipareigojimų, kurių klientai nenupirko, programoje yra specialus modulis, kuriame galite susidoroti su nekilnojamojo turto pardavimu. Valdymo sistema apskaičiuoja išankstinių pardavimo išlaidų sąrašą ir mokėtiną pelno sumą už tam tikrą įkeistą objektą, taip pat sukuria pranešimą apie aukcioną.

Elektroninis dokumentų valdymo mechanizmas optimizuoja darbo laiką ir užtikrina apskaitos dokumentų parengimą ir be klaidų ataskaitų teikimą. USU programinės įrangos vartotojai lombardo veikloje gali generuoti ne tik apskaitos dokumentus, bet ir paskolos bei įkeitimo sutartis, garantinius bilietus bei papildomas sutartis. Kiekvieno dokumento tipas atitiks Jūsų įmonės biuro darbo organizavimo vidaus taisykles, o visos ataskaitos bus rengiamos ant oficialaus firminio blanko, kuriame bus nurodyti Jūsų lombardo rekvizitai ir logotipas.

Atsisiųskite pajamų ataskaitą, kad įvertintumėte vadovų veiklą ir nustatytumėte vienetinio darbo užmokesčio dydį. Vadovybė turės galimybę kontroliuoti žmones, užduočių atlikimą ir pasiektus rezultatus, kurie gali pagerinti darbo kokybę. Stebėkite lėšų judėjimą banko sąskaitose ir įvertinkite lombardo veiklos pelningumą naudodami analitines programines priemones. Yra kiekybinė ir piniginė prieiga prie pajamų ir išlaidų rodiklių dinamikos, mėnesio pelno apimčių vertinimo, užstato analizės. Klientų vadybininkai gali optimaliai bendrauti su skolininkais elektroniniu paštu, balso skambučiais, siųsdami žinutes SMS žinutėmis ir net siųsdami laiškus per Viber.

Kilus klausimams, vartotojai gali kreiptis dėl techninės pagalbos į mūsų ekspertus, kurie bus teikiami nuotoliniu būdu ir padės suprasti šios lombardo valdymo programos ypatybes.