Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Sauso valymo programa

Sauso valymo programa



 • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Sauso valymo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Dėl patobulinto interneto cheminio valymo programa šiandien nėra problema. Specialių programų galima rasti daugelio programinės įrangos kompanijų svetainėse. Siūlomi variantai skiriasi funkcijų, darbo vietų skaičiumi, tolesnio tobulėjimo galimybėmis ir, žinoma, kaina. Nedidelis cheminio valymo verslas, turintis ribotus gamybos pajėgumus, nereikšmingą paslaugų spektrą ir dėl to nedidelį klientų ratą, dažnai gali rasti, atsisiųsti ir sėkmingai naudoti nemokamas programas. Žinoma, funkcionalumas bus minimalios konfigūracijos ir skirtas daugiausiai 2-3 darbo vietoms, tačiau to gali visiškai pakakti. Sauso valymo programos pasirinkimas turėtų būti vertinamas atsakingai ir atsargiai. Išsami, daugiafunkcė cheminio valymo apskaitos programa, atsižvelgiant į jos galimybes, gali atrodyti labai patraukli, tačiau mažame šeimos versle gali būti visiškai nereikalinga. Ir atsižvelgiant į kainą, tai dažnai gali būti nepelninga investicija, nes daugelis jos galimybių lieka nepanaudotos. Tačiau dideliame cheminio valymo įmonių tinkle, išsibarsčiusiame viename ar keliuose miestuose, optimalus pasirinkimas būtų sudėtinga moderni programa, sujungianti daugybę tolimų taškų į vieną žinių sritį.

Geriausias pasirinkimas cheminio valymo verslui yra USU-Soft cheminio valymo programos sukurta programa, skirta automatizuoti valdymo ir apskaitos procesus namų paslaugų įmonėse (sauso valymo įmonėse, skalbyklose ir kt.). USU-Soft sukurta programinė įranga išsiskiria gerai apgalvota organizacija, lengvai išmokstama sąsaja, būtinų apskaitos dokumentų šablonų buvimu, taip pat atitinka šiuolaikinius IT standartus. Programa apima gamybos proceso organizavimą cheminio valymo įmonėse, pastatuose ir statiniuose, patalpų konfigūraciją, šildymo ir vėdinimo sistemas, sanitarines sąlygas, darbuotojų saugą, įskaitant cheminę apsaugą ir kt. Jame atsižvelgiama į daugybę teisinių reikalavimų Sauso valymo programa neleidžia atlikti veiksmų, kurie prieštarauja nurodytiems reikalavimams. Kenksmingų medžiagų buvimas ore, drėgmė, temperatūra ir kt. Jo standartines vertes stebi į programinę įrangą integruoti techniniai įrenginiai (jutikliai, kameros ir kt.). Atitinkamai, jei fiksuojami pertekliai, keliantys grėsmę darbuotojų sveikatai ir saugai, patalpos energija gali būti automatiškai atjungta ir įranga gali būti naudojama skalbimui, valymui, džiovinimui. priverstinai uždarytas.

Integruota CRM cheminio valymo programa leidžia efektyviai valdyti santykius su cheminio valymo klientais. Duomenų bazės kontaktai saugo visą sąrašą visų skambučių (tiek nuolatinių klientų, tiek vienkartinių) ir atsiliepimų rezultatų (pretenzijos, skundai, padėkos). Programa kontroliuoja darbų atlikimo laiką, siunčia automatinę SMS žinutę klientui, jei užsakymas yra paruoštas, delsia jo apdorojimą dėl objektyvių priežasčių, naujų paslaugų atsiradimo, nuolaidų. Apskaita suteikia vadovybei patikimą informaciją apie kasdienius suplanuotus mokėjimus su tiekėjais ir mokėjimo kvitus iš vartotojų, pinigų judėjimą sąskaitose ir kasose, einamąsias sąskaitas ir paslaugų kainą. USU-Soft sukurta cheminio valymo programa vykdoma aukštu profesionaliu lygiu ir atitinka šiuolaikinius standartus. Valdymo apskaitos programa užtikrina verslo procesų ir apskaitos darbų automatizavimą įmonėje. Programa sudaroma individualiai, atsižvelgiant į įmonės veiklos specifiką, taip pat į visus teisinius cheminio valymo gamybinės veiklos organizavimo reikalavimus. USU-Soft programos galimybės leidžia vienoje informacinėje erdvėje sujungti bet kokį filialų ir nutolusių skyrių skaičių.

Darbų sauga užtikrinama integruojant pramonės objektų valdymo įrangą (jutiklius ir kameras) į cheminio valymo programą. Sandėlio apskaitos modulis suteikia visapusišką valymo procese naudojamų ploviklių, cheminių medžiagų ir eksploatacinių medžiagų įvežamų kokybės kontrolę. Ateityje cheminių medžiagų kokybė taip pat bus kontroliuojama kiekviename gamybos proceso etape. Integruota sandėlio įranga (brūkšninių kodų skaitytuvai, duomenų surinkimo terminalai ir elektroninės svarstyklės) leidžia greitai sutvarkyti lydinčius dokumentus, greitai gauti prekes, efektyviai naudotis patalpomis bei stebėti fizines saugojimo sąlygas. Sauso valymo vadovai bet kuriuo metu gali atsisiųsti atsargų ataskaitą pagal tipą. Klientų duomenų bazėje yra saugoma naujausia kontaktinė informacija ir išsami kiekvieno kliento paieškos istorija, nurodanti užsakymo datą, tipą ir vertę. Integruota CMR cheminio valymo programa leidžia aktyviai keistis informacija su klientais siunčiant SMS apie užsakymų paruošimą, nuolaidų ir premijų teikimą bei naujų paslaugų atsiradimą.

Programinės įrangos galimybės leidžia apdoroti standartinius kvitus, blankus, sąskaitas faktūras, sąskaitas faktūras ir kt., taupant kliento laiką ir pagerinti bendrą aptarnavimo lygį. Tai apima automatinį užpildymą ir spausdinimą. Apskaitos įrankiai suteikia įmonės vadovybei patikimą informaciją apie produktų ir paslaugų tiekėjus bei einamuosius neatidėliotinus mokėjimus, planuojamus pinigų srautus, pajamų ir išlaidų dinamiką, gautinas sumas. Integruotas planuoklis padeda konfigūruoti ataskaitų teikimo parametrus ir atsarginį tvarkaraštį. Į programinę įrangą integruotas paslaugų kokybės vertinimo ir vartotojų atsiliepimų gavimo modulis.