Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa valymui

Programa valymui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa valymui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite valymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Valymo programa reikalinga organizacijoms, kurios nori pranokti konkurentus ir tapti stipriausiomis organizacijomis rinkoje. USU-Soft ekspertų sukurta valymo sistema yra nepamainomas pagalbininkas, daugelį operacijų atliekantis automatiškai. Mūsų programuotojų valymo kompiuterių programa veikia sklandžiai ir yra puikiai optimizuota. Nereikia pirkti papildomos programinės įrangos, nes sistema atitinka visus organizacijos poreikius. Įsigiję vieną programą, atitinkančią visus įmonės poreikius, sutaupysite daug finansinių resursų. Be to, valymo programinė įranga gali būti naudojama net su senesne aparatūra. Nereikia atnaujinti kompiuterių ir monitorių, nes programinė įranga puikiai pritaikyta dirbti itin atšiauriomis sąlygomis, kai aparatinė įranga yra pasenusi. Tuo pačiu metu valymo programa veikia sklandžiai, nes ji nesumažina našumo net ir įdiegus silpname kompiuteryje.

Naudokite valymo kompiuterių programinę įrangą, kad apskaičiuotumėte procentą klientų, kurie perka produktą ar paslaugą, norėdami gauti informacijos arba patarti klientams. Tik taip galima apskaičiuoti personalo produktyvumą ir palyginti ekspertus tarpusavyje. Jūs tikrai žinote, kuris iš valdovų sunkiai dirbo vykdydamas savo tarnybines pareigas, o kuris nepaisė tinkamo įsakymų vykdymo. Pasinaudokite mūsų ekspertų valymo programine įranga ir užimkite lyderio poziciją. Jūs galėsite tvarkyti inventorių ir apskaitos dokumentus be trečiųjų šalių programinės įrangos įsikišimo. Visos aukščiau nurodytos funkcijos yra įtrauktos į sistemos funkcionalumą ir nėra prastesnės už labai specializuotas sistemas. Programinė įranga sukurta remiantis moduline sistema, todėl ji yra aiški ir paprasta. Tiesą sakant, kiekvienas atskiras blokas yra atskira programa, atsakinga už savo funkcijas ir užduotis. Šis skyrius suteikia galimybę net nepatyrusiems žmonėms greitai priprasti prie funkcionalumo ir komandų bei greitai veikti. Be to, darbuotojams suteikėme keletą galimybių greitai susipažinti su turimu įrankių rinkiniu.

Galite susieti šiuos įrankius ir užvedus pelės žymeklį ant tam tikros komandos, vartotojas gaus pranešimą apie funkcijas. Šią funkciją galima išjungti, jei visiškai įvaldote sistemos funkcijas. Jei turite valymo verslą, neapsieisite be specialios sistemos. Visas programoje galimas komandas sugrupavome pagal tipus, kad jas būtų lengva rasti ir nesupainioti. Be to, programoje yra veiksmų laikmatis, kuriame galite įrašyti informaciją apie tai, kaip greitai kiekvienas darbuotojas atlieka savo veiklą. Jis gali greitai pakeisti atliekamų skaičiavimų algoritmą, o tai padeda dar labiau paspartinti biuro procesus. Informacijos rodymas keliuose aukštuose užtikrina, kad nesirinksite pirkti didelio monitoriaus, jei jis anksčiau nebuvo jūsų organizacijos įrangos komplekto dalis. Esamame monitoriuje tvarkote informaciją apie kelis aukštus ir sutaupote vietos. Tokiu būdu galite sumažinti papildomos įrangos įsigijimo išlaidas.

Valymo programos vykdymas iš USU-Soft specialistų leidžia žymiai sumažinti darbuotojų, kurie savo profesinę veiklą vykdo įmonėje, skaičių. Programėlė yra daug geresnė už žmogų; dirbti atliekant tokias užduotis kaip skaičiavimai, dirbant su dideliais informacijos srautais. Be to, pagal konkrečius poreikius galite pridėti bet kurią funkciją. Pakanka susisiekti su mūsų ekspertais ir apibūdinti pasiūlymo esmę ir pradėsime kurti naują programą arba tobulinti esamą, žinant dalyką. Susisiekite su USU-Soft techninės pagalbos centru ir tapkite pažangiausia įmone rinkoje. Pateikiame išsamiausius patarimus ir netgi galime parodyti valymo programos funkcijų pristatymą. Norėdami tai padaryti, tiesiog susisiekite su techninės pagalbos centro darbuotojais ir jie paaiškins viską, ko jums reikia. Be paruoštų sprendimų, iš kurių galite rinktis, galite užsisakyti ir naujų programų. Tai labai patogu vartotojui, nes galima susikurti savo pažangią programą pagal realią techninę užduotį.

Valymo įmonės kompiuterinės programos vartotojas turėtų tik teisingai užpildyti pirminę informaciją į paraiškos duomenų bazę; likusius veiksmus puikiai atlieka dirbtinis intelektas. Sistema nedaro klaidų ir neturi žmogiškų trūkumų. Sistema nesiblaško ir nesiblaško, nereikia nedarbingumo atostogų ar pietų pertraukų. Be to, mūsų valymo programa nereikalauja mokėti; Jums tereikia vieną kartą nusipirkti programą ir naudoti ją be apribojimų. Svarbu pažymėti, kad mūsų valymo programa yra perkama prieinamomis kainomis ir geromis sąlygomis. Jums nereikia mokėti abonentinių mokesčių, nes laikomės draugiškos kainų politikos. Pasinaudokite mūsų valymo organizacijų kompiuterine programa ir jums nereikės jaudintis dėl duomenų bazėje saugomos informacijos saugumo. Suteikiama pagrindinės informacijos atsarginė kopija. Tai labai padės apsaugoti svarbią informaciją operacinės sistemos pažeidimo ar aparatinės įrangos gedimo atveju. Galite bet kada įkelti ir pakartotinai naudoti išsaugotą informaciją iš nuotolinio disko. Sudarėme galimybę internetu arba vietiniu tinklu sujungti įmonės struktūrines dalis.

Sujunkite savo filialus ir sukurkite suderintą žinių duomenų bazę. Bet kuris jūsų įmonėje dirbantis vadovas turi netrukdomą prieigą prie bet kokių organizacijai naudingų duomenų. Valymo kompiuterio programos vykdymas suteikia jums didelių pranašumų prieš konkurentus rinkoje. Be to, kad sumažinsite darbuotojų skaičių, galėsite dirbti efektyviau. Sukūrėme naujausią kalbų paketą, kuriame yra dauguma galimų kalbų. Vertimą atliko mūsų sertifikuoti ekspertai, jame nėra klaidų. Kiekvienas administratorius turi savo asmeninę paskyrą. Įeidamas į kompiuterio valymo programą, vartotojas įveda savo asmeninius prieigos kodus ir prisijungia prie asmeninės paskyros. Paskyroje išsaugomi individualūs sąsajos nustatymai ir kitos svarbios konfigūracijos. Jums nereikia kiekvieną kartą prisijungus iš naujo pasirinkti parametrų ir gaišti laiką. Galite konfigūruoti įrašymą patogiausiu būdu ir be jokių problemų naudotis mūsų programine įranga. Mūsų programa lengvai atpažįsta standartinių biuro programų formatų failus. Galite eksportuoti ir importuoti informaciją naudodami valymo programinę įrangą.

Jūs turite prieigą prie dokumentų pildymo automatiniu režimu. Tiesiog vieną kartą įveskite reikiamą informaciją ir išsaugokite šabloną. Taip pat galima naudoti išsaugotus pavyzdžius ir, atlikus kai kuriuos pakeitimus, greitai sukurti naujus dokumentus. Naudokite USU-Soft kompiuterių valymo programą, kad prisimintumėte svarbiausius įvykius savo organizacijos gyvenime. Dirbtinis intelektas akimirksniu parodo įspėjimus apie svarbų įvykį ir jūs jų nepraleidžiate. Į programą integravome gerai suprojektuotą paieškos variklį. Sistemos dėka greitai ir be problemų rasite reikiamus duomenis. Galite pasiekti išsamias ataskaitas apie naudojamų rinkodaros priemonių efektyvumą. Tai įmanoma naudojant kompiuterio valymo programą. Dirbtinis intelektas renka statistiką ir pateikia ją vadovams vaizdinių duomenų atvaizdų grafikuose ir diagramose forma. Vizualizacija yra mūsų valymo programos galia. Tai suteikia ne tik vaizdinių diagramų ir diagramų rinkinį, bet ir turtingą jų manipuliavimo funkcionalumą. Esama grafika gali būti lengvai pasukama ir peržiūrima iš skirtingų kampų. Galite išjungti atskirus grafikų ir diagramų elementus; tai leidžia išsamiau susipažinti su turima informacija, atspindėta šiuose punktuose.