Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM sausam valymui

CRM sausam valymui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM sausam valymui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm sausam valymui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Bet kurios įmonės verslo sėkmė paslaugų sektoriuje tiesiogiai priklauso nuo darbo su klientais kokybės ir kruopštumo, o cheminis valymas nėra išimtis. Todėl ypač svarbu CRM procesus atlikti cheminiame valyme. Santykių su klientais plėtra – daug laiko atimanti užduotis, kurios efektyvumas užtikrina aukštą įmonės pelningumą. Efektyvios santykių su klientais plėtros ir aktyvaus paslaugų skatinimo rinkoje pagrindas yra duomenų sisteminimas ir apdorojimas. Kuo greitesnis ir tikslesnis šis procesas, tuo efektyvesnė bus klientų duomenų bazės priežiūra. CRM sistemos uždaviniai apima daugybę skirtingų aspektų: nusistovėjusią klientų kontaktų registravimo, informavimo, unikalių pasiūlymų ir specialių programų kūrimo, specialių nuolaidų ir kt. Siekiant maksimaliai efektyviai realizuoti kiekvieną iš šių sričių, būtina naudoti modernias verslo automatizavimo technologijas.

USU-Soft sistema savo vartotojams siūlo platų CRM procesų spektrą, kurių įgyvendinimas bus optimaliai organizuotas įmonės viduje. Mūsų kūrėjai numatė, kad darbas įvairiose cheminio valymo įmonėse vyksta įvairiai, todėl mūsų programinė įranga turi lanksčius kompiuterio nustatymus. CRM programos konfigūracijos yra skirtingos, kad atitiktų kiekvienos cheminio valymo įmonės unikalumą ir poreikius. Dėl to darbas su CRM cheminio valymo sistema tampa kuo paprastesnis ir efektyvesnis, kad klientų aptarnavimas visada būtų greitas ir kokybiškas. Pagrindinis USU-Soft sistemos privalumas – CRM cheminio valymo programos daugiafunkciškumas, kai sutvarkote visus verslo procesus viename informacijos ir valdymo šaltinyje bei optimizuojate darbo laiko panaudojimą.

Mūsų CRM cheminio valymo sistemos funkcijos neapsiriboja klientų duomenų bazės tvarkymu, nes cheminio valymo organizacijos turi plėtoti visaverčius santykius su klientais, kad būtų aktyvesni pardavimai ir didesnis pelnas. Darbams planuoti ir jų vykdymui kontroliuoti naudojate šio modulio įrankius: CRM cheminio valymo programa rodo visas suplanuotas ir atliktas užduotis kiekvieno kliento kontekste. Tai užtikrins, kad užsakymai bus pristatyti laiku ir turės teigiamos įtakos klientų lojalumo lygiui. Paslaugų teikimas tampa efektyvesnis, nes kiekvienai sutartimi įvykdyti reikia minimalaus veikimo laiko. CRM cheminio valymo programa palaiko automatinį sutarčių pildymą naudojant standartinį iš anksto nustatytą šabloną. Kurdami paslaugų teikimo ir užsakymo duomenų tvarkymo sutartį Jūs pasirenkate kainas iš įvairių kainoraščių, kurios gali būti neribotos.

Ypatingas mūsų CRM cheminio valymo sistemos privalumas – galimybė informuoti klientus nenaudojant papildomų programų. Jūsų darbuotojai galės siųsti SMS ir elektroninius laiškus neišeidami iš CRM cheminio valymo programos. Būsite informuoti apie tai, ar užsakymas paruoštas, sveikinimai su šventėmis, taip pat akcijos ir nuolaidos cheminio valymo versle. Viena pagrindinių CRM krypties užduočių – sukurti ypatingus ir patrauklius pasiūlymus nuolatiniams įmonės klientams, siekiant didinti klientų lojalumą. Norėdami atlikti šią užduotį, mūsų programinė įranga leidžia generuoti ataskaitas, kuriose pateikiama informacija apie tai, kurie iš vartotojų dažniausiai naudojasi cheminio valymo paslaugomis. Duomenys gali būti naudojami kuriant įvairias nuolaidų sistemas ir akcijas. Gerai apgalvotas programinės įrangos analitinis funkcionalumas taip pat prisideda prie sėkmingo CRM diegimo: specialios skilties pagalba atliekate išsamią finansų analizę, kad nustatytumėte pelningiausias ir populiariausias paslaugas bei nustatytumėte, kurias paslaugas reikia toliau tobulinti ir skatinimas.

Tai leidžia patenkinti esamos rinkos paklausos ypatybes ir sustiprinti savo pozicijas rinkoje. Be to, mūsų siūloma CRM cheminio valymo valdymo sistema suteiks išsamią informaciją apie kiekvienos rinkodaros kampanijos, vykdomos siekiant įvertinti reklamos išlaidų grąžą, efektyvumą. Naudodamiesi plačiomis programinės įrangos galimybėmis galite sustiprinti savo konkurencinius pranašumus ir būti pirmaisiais rinkoje! Malonūs sauso CRM valymo programos privalumai – patogi, glausta struktūra ir intuityvi sąsaja, todėl programinės įrangos funkcijų naudojimas bus suprantamas bet kokio kompiuterinio raštingumo vartotojams. Apmokydami darbuotojus dirbti su programine įranga jums nereikia daug darbo laiko, visada būsite tikri dėl operacijų teisingumo. Nors operatoriams ir prižiūrėtojams priskiriamos tam tikros privilegijos, kiekvienam vartotojui priskiriamos atskiros prieigos teisės, atitinkančios jo padėtį. CRM cheminio valymo sistemoje galite vykdyti visų cheminio valymo įmonės filialų kontrolę, įvertinti darbo krūvius ir stebėti verslo planų įgyvendinimą.

Taip pat turėsite prieigą prie visavertės tiekėjų ir kitų sandorio šalių duomenų bazės, kad galėtumėte patikrinti santykius ir susitarimus su jais. Tarp programinės įrangos galimybių, kuriomis galite teikti nepertraukiamą filialų tiekimą, yra atsargų kontrolė. Galite vesti kiekvienos prekės pirkimo, judėjimo ir atšaukimo apskaitą, kad galėtumėte laiku įsigyti iš tiekėjų. Galite peržiūrėti naujausią informaciją apie likučių buvimą, kad įvertintumėte švarą ir ploviklio prieinamumą bakuose. Sandėlio veiklos sisteminimas kiekvienam skyriui suteikia visas reikalingas priemones, užtikrinančias, kad užsakymai būtų įvykdyti laiku. Jūsų įmonės ataskaitos visada yra suskirstytos į vieną įmonės formą, nes jas galite sukurti ant firminio blanko, kuriame nurodoma informacija ir logotipas.

Kainoraščių, su kuriais vartotojai gali dirbti, skaičius neribojamas, todėl galite sudaryti įvairiausias citatas. Stebėkite paslaugų teikimo etapus naudodami būsenos parametrą, kuris nurodo produkto parengties laipsnį. Galite fiksuoti visus mokėjimus, atsižvelgdami į gautus avansus, kurie užtikrins savalaikį lėšų gavimą numatytomis apimtimis. Jums suteikiama galimybė visapusiškai įvertinti personalą ir net įkelti specialią ataskaitą efektyviausiems darbuotojams nustatyti. Norėdami susipažinti su kitomis programinės įrangos funkcijomis, atsisiųskite demonstracinę versiją su nuoroda po šiuo aprašymu.